Погана річ успадкувала тільки стара парасолька, відкрила її, а потім щось змащене на голову.

Герой сьогоднішніх оповідання мало часу. Як дитина втратила батьків. Дівчина переїхала в життя з її грандіознимипарентами. Вони присвячують своє життя, щоб навчити її. Однак справа не закінчилося. Після того, як Adele відправився бачити адвоката, щоб отримати спадкування, він вийшов, Має особливий секретний зміст. Що сталося і як завершилася незвичайна історія, читайте далі в статті.



Одного разу, мама Adele і тато були в страшній аварії. Не вдалося врятувати їх. У той час дівчина була тільки 6 років, і її старші брати Джон і Рік – 10 і 12. Незабаром діти переїхала у своїх грандіознихпарентах. Вони отримали всі батьківські заощадження, які витрачаються на викладання хлопчиків в університеті.



Коли прийшов Adele, її бабуся стала дуже хворим. Не хочу залишити свою сім'ю і не залишав її рідного міста. Вона переїхала до місцевої школи і потурбувала про її бабуся В той час як вона була хвора, Джон і Райк ніколи не відвідав її. Адель був дуже сердитися з братами, тому що вона не розуміла свою байдужість і дивовижність.

Коли мій бабуся пішов, Джон і Райк навіть не прийшов, щоб сказати Відновити Adele тільки сильніше. вона не могла впливати на її братів. вона тепер не менше хвилювання: вона все ще дивилася після її літня діда.



Сонце Адель зустрів свого майбутнього чоловіка Генріха. Вона переїхала в будинок, але не забув її дідусь. Він прийшов до нього щодня, приготував своїх улюблених страв і зіграв шахи з ним. Його дід подобав повторити цитату письменника Ісаааа Асімова: «Немові шахи, в житті гра продовжується після мату». Він підняв свій дідусь як борець. І він, здається, вдалося досягти успіху.

Після вильоту бабуся шість місяців. Щодня, Grandpa Adele стає важче. Здоров'я до пекти, улюбленого не більше. Він відчував, що він залишить незабаром. Це сталося раптово. Одного разу Аделе прийшов на будинок діда рано вранці. Він не відкладений в ліжко. Дівчинка заливається гіркими сльозами: діда була остання нитка, що з'єднує її з дитинства.



Адель був дійсно несподіваним, коли брати прибули до першого виклику. Але виявилося, що вони просто хотіли поділитися спадщиною. Іоан і Рік шукали, щоб побачити адвоката. Не зроби їх щасливими. Виявилося, що дід пожертвував всі свої майно на благодійність. Він дав своїх онуків 3 речі: старий кишеньковий годинник, срібний ланцюг з хрестом і старою парасолькою.

Прикріплюється рукописна замітка на елементи: «Одно ви обираєте товар». Але потрібно робити це за вашим віком. Перший Джон вибирає, потім удар, а потім Adele. Успіхів! Іоан прокинувся годинник від палі: "Для годинників все ще". Я впевнений, що я можу зробити гідну суму грошей!



Рік вибрав ланцюг, і Adele тільки отримав стару парасольку. Зрозуміло, це був дощовий день. Adele взяв його як яскравий знак. А брати просто сміхалися на сестри: "Це дійсно гідний подарунок, сестра." Ця парасолька старша, ніж у нас. Я впевнений, що це не працює!

Про подарунок діду. Вона вирішила відкрити стару парасольку, щоб довести їм, що вона працювала. Але коли вона зробила, щось кине на голову. А потім знову і знову. Це були старі банкноти. Адель ніколи не бачив, що в її житті. Дівчинка була вдягнена: вона не розуміла, чому були так багато банкнот і що все це призначено.

«Ваш дід, який зібрав ці знімні ноти протягом багатьох років. Він успадкував свого батька. Всі вони варті гроші, і кожен рік їх значення буде тільки рости, - сказав юрист. Іоан і Рік були в ударі. Вони починали звинувачення її сестри, щоб отримати, що погана парасолька. Але адвокат відповідав дівчину: «Гентльмен, ми пішли з вами інструкцією діда».



Аделе зрозумів, що спадщина діда мала секретне значення. Він знав його онука, щоб отримати цю парасольку. Я знаю, що вона може обробляти гроші мудро. Що сталося. Адель і чоловік купили будинок, автомобіль, і решту грошей приніс на дощовий день.

«Не все, що світить золото», – розповідає народна мудрість. Іноді, здається, невизначена річ може означати набагато більше, ніж що несе явне значення. Ця історія показує, що рано чи пізно кожен отримує те, що вони заслуговують. Людський вісник, безумовно, буде винагороджений.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное