Вмілі будівельники в США кришка ізоляції з поліетиленом, я розумію, чому ми не так прийнято

Нещодавно я дізнався, що в Америці, а також в Канаді (про інші країни, які я не знаю напевно) утеплювач закритий звичайною пластиковою плівкою. І ми, як підтверджено експертами в галузі, це не в будь-якому об'єкті. Чому? Поліетиленова ізоляція Дуже ергономічна і вигідна, але є нюанси. Яким чином я розповість вам в цій статті.

Заход перед нами. Адже тут практично немає звичайної плівки, яка багато разів дешевше, ніж всі ці фантазії мембрани. На телебаченні і в мережі є багато різних програм, де робота ведеться на ремонті будинків і нового будівництва. І тільки іноземні канали показують, як в будинках, особливо каркасних, таким чином закрити утеплювач. Покрівля під кришкою, підвали - все робиться за таким же принципом.

42558318

Коли я запитаю, що є найдешевшим типом опалення, я відповідь: найдешевше опалення - це добре ізольований будинок! - Спеціаліст з капітальним листом.

Що таке? Ізоляція, стрічка і обробка. Всі Тоді люди в таких будинках не замерзають, нічого не псує, не заморожують. Так, до речі, утеплювач-поліетилен також паропроникність. Фільм нічого не пропускає або випускає.

Але ми часто розповідаємо про передбачуваний вологий нагрівач, який без мембрани неодмінно набере вологу. Ще одним негативним моментом є конденсат, що протікає плівкою. Тоді дійсно поява цвілі і грибка в місцях накопичення рідини неминуче.



Другий великий недолік, згідно з деякими «професіоналами», - це те, що плівка є крихким матеріалом, який проламає і стає крихким. З цієї точки зору, нехай я не погоджуюсь: ультрафіолет є ворогом фільму. Для того, щоб перевірити, давайте експеримент: подивимося у найближчому місці, де ви не були роками (навіть десятиліття), отримайте пластикові пакети. Це буде як новий! Отже, чому плівка під фінішною обробкою повинна змінити її властивості?

Якщо ви зрозуміли, то плівка є найбільш правильним рішенням. З його допомогою ми відрізаємо можливе насичення пароізоляції від приміщення. Дуже важливо в ізольованих приміщеннях таким чином правильно організувати вентиляцію, інакше пар може проникати в утеплювач.

Ось зразок таблиці, яка вказує на те, скільки вологи випускається в номері.



Все це надлишок вологи необхідно видалити, а потім з утеплювачем, закритою плівкою, не буде проблем. І ось без вентиляції ні в якому разі буде фарш і підвищена вологість.

Якщо повітря з приміщення починає входити в утеплювач, то при різниці з зовнішнім температурою почнеться конденсація. І це буде постійно, коли різниця температури 4-5 градусів або більше. Чим більша різниця, тим більше вологи в ізоляції. Пам'ятайте, що якщо утеплювач вологий, то він втрачає свої властивості як нагрівач. Прості слова, стіна або стеля потім не ізольована, відповідно, витрати на опалення значно підвищуються.

Це просто: ми приймаємо неправильне рішення, потім робимо антирекламу, а потім пропагуємо дорого. Все простіше і дешевше в цьому плані.

Габаритний зображення

Раніше використовується утеплювач в щитовидних будинках перганитий В основному воскова папір. І все було дрібно. Пізніше ми були мозкові миття мембранної реклами. По суті, немає необхідності особливого дихання, мембран. Це просто так. маркетингй Панель повинна бути ущільнена з усіх сторін. щільна плівка з внутрішньої сторони необхідна для того, щоб тепле повітря з приміщення не входило в утеплювач. Обов'язково вклеїти всі шви на стелю і стінах, і навіть на підлогу.

Це фільм. гідроізоляціяНе дихаючи взагалі. Замість вентиляції мембрани (не складно уявити, як зробити навмисно змащений об'єкт дихання), потрібно лише дотримуватися умов монтажу: пароізоляція, мембрана, гідроізоляція.

Ми також кладемо мембрану всередині будинку, але повністю забуваємо поставити примусову вентиляційну систему каркасного будинку. І все через його страшну вартість. На Заході будинок без такої системи просто не буде вводити в експлуатацію.



Один конструктор-будівельник, який зараз 85 років, отримав просту формулу для пароізоляції: щільна плівка 0,2 мкм повинна бути на внутрішній стороні підлоги, стін, стелі. І на зовнішніх сторонах підлоги, стін і стелі повинні бути дихаючою плівкою.

Тепер якість продукції. Хто знає, як вибрати критерії ціни – якість, удачливий. Однак в магазинах плівки виворітних макетів є і в магазинах. Вам потрібно 200, купити 400. Щільність поліетилену відомо, довжина і ширина рулону також, важить і розрахувати товщину від ваги. Потім стає зрозуміло, що з статтею "200" товщина буде 100-130, а іноді всі 80. Так потрібно взяти 400, і це дорожче, ніж мембрани.

Так це ідеальний зовні. мембранаВологість. За європейськими стандартами чітко призначають, що має бути 100% пароізоляція від теплої кімнати. Для цього фільм найкраще підійде.
Це те, що один зробив, згідно з нашим кліматом. Виділяють його стінки PE 200 мкм. Немає конденсації за плівкою. Всі шви були виготовлені з перекриття і приклеїті армованої стрічкою.



Думаю про вентиляцію. Після всього, волога, якщо вище 60%, вже починає конденсуватися на холодних поверхнях нижче 12 градусів. Як вікна. Це найкраще тримати його протягом 40%. Але тут важливо зробити як приплив і відтік. Нормальна автоматична вентиляція, яка буде працювати в залежності від температури і вологості приміщення, запланованого для наступного літа. На даний момент приплив організований мікровентиляцією вікон.

З редактора, випускник будівельного університету підвели підсумки: «Запобігання парі, що проходить багатошарові конструкції, повинні виростити ззовні будівлі всередині». Але це блискучо просто, не ви думаєте? Покажіть мені, якщо у вас є. досвід роботи? Чи можна ви надіслати мені картину? Давайте новачкам дізнатися, як не розводитися за гроші, але зробити утеплення якісно.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное