Я пішов до сина і дочка-в-право вранці і посипав монстрову відляку.

У разі виникнення двох сімей, які проживають в квартирі, конфлікти не можна уникнути. Відомо, що є один власник будинку, і коли мова йде про різні покоління, вона стає ще складніше. З глухості своєї душі Ольга Степанівна дала їй сина і дочку жити в її двокімнатній квартирі. Вони намагалися жити мирно протягом короткого часу. На підставі невідповідності для особистого простору молодят.



Вова приніс Будь-яка до моєї квартири 6 місяців тому і сказав, що вони будуть тимчасово залишатися з мене, поки вони шукали відповідне житло. Я не кинувся, нехай вони живуть. Я дав їм номер, але був багато моїх речей. Я не можу ставити всі мої речі разом, щоб зробити номер для тимчасового перебування.

р.

Квартира як невелика, як це таке. Але я ще господиня. Я тільки введіть свій номер, коли Vova і Anya працюють. Я збираюся повісити свій одяг і покласти їх в шафу. Іноді я попилю номер, тому що діти не встигли прочитати книгу в цьому номері. До молодят оселилися тут, я мав бібліотеку, всі мої шафи з літературою. Так на будні дні я відпочию на стільці читання книги.



Так як я використовую, щоб піти в мій сон, коли він був маленький, я йду там зараз. Але дочка-в-права була зайнята, вони кажуть, не вводять, Ольга Степанівна, в наш номер і не перейдемо наші речі - чому б ви раптом? Чи можу я вільно переїхати в квартиру без дозволу?



Я не бачу нічого невірного, з тим, що вмирає, вони повинні подякувати мені. Що я не бачив. Я пішов в приміщення, отримав баночку пальок і рукавичка з шафи. Ви повинні доторкнутися до ночі для своєї дочки-неправи, щоб дати її в?



У будь-який зручний для вас час. Де я поставив їх? У номері Вова велика шафа з речами і взуттям. Все це буде, і простір для своїх речей, які я можу звільнити якомога більше.

Р

Ольгою Степановну допомогло сина і наречену жити в її квартирі. Так, вони живуть тимчасово, і так, в квартирі все ще належить Ольга Степанівна. Але в той час як в іншому номері є ще одна сім'я. Ми можемо самі зателефонувати одержувачу і узгодити зручний час і місце вручення квітів, а якщо необхідно, то збережемо сюрприз. Але не існує гарантії того, що в приміщенні Ольги Степановни немає важливих речей. У будь-якому випадку, краще не затримувати переміщення до власного або орендованого житла, щоб не зіпсувати відносини з матір'ю. Що ви думаєте про це?

Категории

Смотрите также

Новое и интересное