Я наказав на світло вулиці. Ми занурюємо отвори під стовпами і раптом помітили дивну річ.





Я використовую для роботи з друзями, коли я був молодий в будинку. А один день фореман дав нам завдання прокопування отворів під опорами освітлення. Добре, що це слід, викопувати, покласти землю акуратно в мішки, потім вийняти їх вантажівкою.

А потім один ранок ми сиділи з хлопцями в причепі, а потім фореман в нього кинув:

- Хлопці!

- Що? Що тиф? Що було вкрадено?

Земля!

- Як землі?!

до Що це? Сумки з викопаним грунтом вкрадені, а потім порожні сумки повертаються на місце.

до Що таке багато?

- Добре, сумочка в день нестійко зникне. Прекрасний бабуся стрижень для своїх квітів ... О, я придумав ідею! сказав, що фореман і побігти так само, як ледь.

Він повернувся до нас з листом, який сказав, Громадяни! Ми можемо взяти землю! Ви не повинні повертати сумки! Ми будемо кинути цю землю в будь-який час. З повагою, будівельники. Він подарував нам завдання про те, щоб вони були найбільш відомими місцями. Після парі днів не залишався один мішок землі, а бригада значно заощадила на вивезення сміття.

Веб-камера

Категории

Смотрите также

Новое и интересное