Я не зробив. Трагікомічна історія





Хлопець ходив дівчина додому один раз. Я не можу чекати закінчення дати. Немає, хлопець був у любові з цією дівчиною, не думають нічого невірно. Це просто те, що він раптом отримав живіт.

Він приніс свою кохану на в'їзд, збираючи всю свою силу і намагаючись не втілювати себе перед нею. Дівчина з м'якою посміхнею запрошувала джентльмена, щоб приїжджати за чай, кажуть, батьки не вдома, ми будемо повністю самоті. Хлопець погодився, сподіваючись позбавитися від свого одягу в туалеті.

А потім пішли в квартиру, дівчина пішла на кухню, щоб зробити чай. І наш герой побіг в першу кімнату, в якій світло не спало, і... зробив характерний простелений звук, який заздрить всіх трубочок світу. Після цього він почав розводитися з усіх обсадних газів. З-за кордону був схожий на якийсь божевільний танець африканських шаманів. Хлопець отримав набагато краще. Але йому все ж довелося позбутися від страшного запаху.

Хлопець не міг думати про що-небудь більш розумним, ніж витягнути картину з найближчої стіни і почати відкидати його, щоб розбити фетид бурштину. І тільки він хвилював пейзаж в рамі за останній раз, як світло спалахнув в кімнаті і голос його улюбленого вигнати:

- Чому ви сидите тут в темряві? вона сказала і введе в приміщення.

Очі відкрився картина гідна уваги великих режисерів: в середині кімнати стоїть її коханка з картиною своїми руками, а на дивані лежить сестра з чоловіком. І був справжній жах в очах.

І вони можуть розумітися. Уявіть: ви лежите з чоловіком в ліжку, а потім хтось хлопець летить в приміщення, починає причепити і далеко в той же час, а потім відриває стіну улюблену картину матері дівчини і хвилює її, ймовірно, виконуючи страшний атласний ритуал.

на www.inpearls.ru/213840

Категории

Смотрите также

Новое и интересное