Полив і підживлення томатів

Більш популярні овочеві культури, ніж помідори і огірки, працівники дачного фронту, можливо, не знайшли. У літньому або зиму немає рівних - ні в грядках, ні в скляних банках. Таким чином, ви можете зрозуміти з'ясне ставлення дачників до зовнішнього вигляду, цвітіння і урожайності цих овочів на сусідніх ділянках.

З кожним роком на висоті сезону найбільш актуальні питання знову стають «Як часто поливати?» і «Як краще годувати?», щоб урожай був для всіх. Не зайво пам'ятати все і покласти її на полиці.

Як часто я бачу літніх жителів, які ділігентно поливають всі культури з шланга, щоб вичавити якомога більше часу з обмеженим часом поливу «в 2 дні на третій». І серце завжди стискає. Неправи! Як це правильно? Знайте те, що томатна подоба, що вона потребує, і яке оточення воно комфортно.

Що потрібно знати Помідори не люблять посуху або надлишок води.й Найбільш вигідним поєднанням для них є волога грунту під кущ 85-90%, а вологість повітря становить близько 50%. Що таке, тепло, сухе, але на досить вологому грунті. «Томати як сухий голова, але вологі ноги». Якщо недостатньо вологи (можна відразу побачити рослину), листя сіг, скручування, бутони і яєчники можуть розсипатися. Якщо волога в надлишку, томати починають боляче, а незрілі плоди лопаються і чорніють.

Важливим є правильний режим поливу. Після посадки в грунт розсади добре поливають і залишають наодинці 2-3 дні (можна довше), потім поливають виробляється 1-2 рази на тиждень рясно, але з урахуванням сорту, розміру і погоди. Для коротких молодих кущів буде досить 2-3 літри, при цьому поливати дорослі гіганти потрібно не менше 10 літрів. Багато дачників, як правило, рекомендують поливати один раз на 5-7 днів, навіть в спекотну погоду. Але тут, як і скрізь, принцип доцільності повинен працювати: якщо ми бачимо, що листя висить, беремо і вода!

Вода томата краще в ранній ранокй До кореня. Після всмоктування води грунт повинен бути розпушений неглибоко.

Вода для поливу найкраще захистить і нагріваєтьсяй Це чудово, якщо на сайті є резервуар, який можна пофарбувати чорною фарбою, щоб вода на сонці зігрілася краще. Поливаємо томатні кущі зверху, на листках і навіть холодну воду з шланга не менше половини врожаю.

Ідеальний варіант - крапельний поливй Якщо у вас є можливість організувати його, помідор буде тільки сказати спасибі: грунт буде зволожений весь час, а не тепла страшна.

Є багато думок тут. Найпопулярніші варіанти:
  • 3 рази в літній сезон,
  • 4 рази в сезон,
  • регулярно, кожні 2 тижні.
Вирішити землевласника. Але є певні норми і особливості, які потрібно враховувати.

Що потрібно знати азотні добрива дуже сильно стимулювати зростання зеленої маси (стем, листя, сходинки), і це призводить до того, що дозрівання фруктів сповільнюється. Тому набряк «нітроген» в першому годуванні не найчутливіше рішення.

Фосфорно-посадові добрива Ви повинні віддавати перевагу, якщо ви хочете отримати помідори з низьким вмістом нітрату.

Добрива калаш. Найкращий варіант для томатів - золи або сульфат калію. Калій хлорид буде тільки шкода - хлорид діє на томатах депресивно.

Мікродобрива. Найголовніше для помідорів - магній і бору. Борон особливо необхідний в час цвітіння (примітно, що часто квіти і яєчники можуть просто падають? від нестачі бору. І досить 1-2 рази обприскувати листя і квіти розчином борової кислоти в концентрації 1 г на 1 л води, щоб закрити проблему.

Органічні добрива.Не скажеш занадто багато. Настій пташиних крапель або мульлетових, ферментованих зелених трав ... Пам'ятайте, що з'явилася реклама для яблучного соку: «Залиште ви коли-небудь бачили мене посипати яблука?» Так ось справа, коли така «розпушна» варто її вага на золото. Як використовувати органічні добрива, напевно, кожен знає. Компост і гумус може мульчувати помідори - це "2 в одній пляшці": як лікувальний мульч і захист від захворювань. Органічні настої добре вносять рідкі добрива.


Чотири рецепти на весь літній сезон
  • Для 10 літрів води 0,5 л рідкого мульти + 1 ст. нітрофоски (0,5 л для кожного куща)
  • Для 10 л води 0,5 л курячого посліду + 1 ст. ложка суперфосфату + 1 ч. ложка сульфату калію (0.5 - 1 л на кущ)
  • Для 10 л води 1 ст.л. гумату калію + 1 ст. нітрофоски (5 л на 1 кв.м.)
  • 10 л води 1 ст. л. суперфосфату (10 л. на 1 кв.м.)


І нарешті - новий цікавий рецепт томатного годування. Я знайшов його в Інтернеті, я не пам'ятаю автора (але спасибі вам дуже багато!).

Чарівний коктейль бальзам (Заголовок є одним!)
  • Відро
  • 2 лопатки золи
  • 2кг дріжджів
  • 3 л сироватки
  • свінгери
Всі компоненти - в бочку, додати воду, наполягати 2 тижні.
Метод застосування і дози - 1 л коктейлю на відро води (1:10), поливаючи один раз на 7-10 днів під корінь.

Поки що всі компоненти, у мене є 2 лопатки золи. Але я думаю, що рецепт буде працювати! Оскільки дріжджі я вже спробував як засіб антени в країні, і як стимулятор росту квітів - і ... супер!

Джерело: www.7dach.ru

Категории

Смотрите также

Новое и интересное