Спочатку висаджують «Sgt. Перець», насадку для гарного збору врожаю і поливу особливим способом

І був перший раз арештував Сержант Перець. Тільки помідори були сумними, знижуючи листя суггі. Я вирішив невідкладно вжити заходів, перетворюючи на досвідчений сусід-гарден, який продає свої овочі на ринку протягом 10 років. Він точно знає, як це зробити. водаТак що вони зрілі і зрілі.

Вони кажуть, що в спеку правила поливу. Сьогодні видання. "Сайт" розповість полив Помідори влітку. Всі любителі садівників на помітці!



Літо Я помітив сорт томатів «Sgt. Pepper». Так великий, ви знаєте, рожевий і флісовий. Смачного!

Цей сорт відрізняється високою врожайністю, екзотичними і неймовірно смачними фруктами. Єдиним недоліком є те, що він не схожий на герметичність і відсутність сонця, він потребує простору і стільки світла, наскільки це можливо. Добре полив добре.



Веб-сайт: www.semena_v_ogorod
Смак цих помідорів безпосередньо залежить від погодних умовй Чим більше сонця, тим яскравіше смак і колір. Помідори досить щільні і можуть лежати протягом деякого часу.

Ось тільки фрукти необхідно дозріти, що коли можна відчути насичений смак сорту «Sgt. Pepper».

Р

Веб-камера / @5sotok Вода томати "Пусти обрізані пляшки під кожним кущем, залийте повну воду і все буде дрібно." Грунт під кущами буде вологим, додавати воду в міру висихання. Ви можете покласти менші пляшки. Намагайтеся поливати ґрунтом висихати! Сусід консультував мене, дізнаючись про свою сумність з розщепленими листями помідорів цього сорту.

Дійсно, в денний час, коли він гарячий, "Сгт. Перець" є єдиним з усіх моїх сортів, щоб зменшити флаксований листя.



Instagram / @irin. Український У теплиці потрібно поливати помідорами як грунт висихає. Не ще міцні, зростаючі рослини потрібно поливати частіше, ніж дорослі.

Помідори люблять поливати твердим, глибоким, але не щодня. Найчастіше, але багато води і тільки під корінь. Чим менше крапель води потрапляють на листя, тим ймовірніше, що вони не зловлять хворобу. На листі не можна поливати помідори! Тільки можна обробити лист.

р.

І пам'ятайте: полив томатів важливо виготовити тільки в Ранокй З рослин необхідно видалити всі листя в першу щітку томатів, так як додаткові гілки затримують утворення зеленої маси, а також можна вражати поливом і стати джерелом недуг, якщо патогенні організми з грунту потрапляють на нижні листя.

Але в той час не варто відрізати всі листя - розтягувати процес на 2-3 етапи, знімаючи кілька гілок щодня вранці.



Особливо ретельно потрібно стежити за вологою грунту при щільних посадках розсади томатів. Можна легко визначити, чи достатньо рослини вологи: якщо верхні листя починають скручуватися, необхідно збільшити частоту поливу. Але тріщини на плодах вказують протилежність - частота або інтенсивність повинна бути зменшена.

Я також рекомендую вам дізнатися, як годувати томати в червні так, щоб вони здобули силу. Важлива частина процесу, яка любить працювати з землею, повинна знати!





Веб-сайт: www.tomati_ot_vital Коли томати починають співати, часті поливи можуть прискорити дозрівання. Але важливо не перестаратися, так як різні грибкові недуги можуть розвиватися від зайвої вологи, наприклад фітопхтогорозу.

Тепер ви знаєте, як вода правильно Помідори, особливо Сержантний перець. До речі, якщо ви ще не виросли, я дуже рекомендую подивитися на неї. Смак цих помідорів незвичайний, фруктовий, а не рослинний, і тільки щіпка солі повертає класичний томатний смак.

Ці помідори прикраса столу: солодка, з тонкою шкірою і дуже красива!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное