Відбиття чоловіків на головній причини розлучення

Диворце може мати багато різних причин. Але за цим різноманіттям завжди ламається одна, найголовніша і страшна – загартування серця, яка втратила здатність любити. Для того, як він може бути камуфлягований з усіма сортами благородних концепцій, затишаючи себе думками, що ви мотивовані обов'язковою або дедикацією. Але тверде серце є отруйним стібком в сумці. Сондер або пізніше він буде стримувати вас і ваших близьких, незалежно від того, як ви приховуєте її.

Я вірю, що ця проблема ніколи не досягла своєї сім'ї. І виявилося, що не потрібно розтягувати - від самого початку життя нашої сім'ї, вона повільно вкусила нашу любов, як щур.





Коли я загартував серце? Чому я не помітив його вчасно? І найголовніше, що ви робите з усіма цими? Є багато питань, але як їх відповісти - Я не розумію. Все, що залишилося, щоб сидіти і думати. Подумайте...

Хворі чоловіки часто залишають своїх дружин. П'ять років тому я знайшов вихлопне пояснення цього факту в дисертації: сірий в бороду є демоном в ребра.

Тепер я над сороком, і зовсім по-різному я шукаю розлучення однолітків, досить різних причин, які я бачив у своїх спробах створити нову сім'ю на рублі першого.

Захоплюється кар'єрним зростанням, креативністю, бізнесом, що дає їм всю силу і енергію, чоловіки з якихось причин, як правило, вірять, що їх сім'я є чимось статичним і нерозумним, створеним ними один раз, а потім існуючим незалежно від поставлених зусиль.

Але це страшне гасіння, яке може в кінцевому підсумку знищити будь-яку сім'ю, незалежно від того, як процвітає вона може здаватися ззовні.

У знаменитому радянському фільмі герой Олега Янковського розповів, що любов є теоремою, яка повинна бути доведена щодня. І якщо в сім'ї ця теорема раптом залишається без щоденного доказу - бой до такої сім'ї, якщо чоловік не постійно працює над створенням свого будинку - бой до такого чоловіка і його дому. Розведення на стінах перших маленьких тріщин, потім більше... За деякий час можна ще приховати себе, що кажуть, це не фундамент тріщини, але тільки штукатурка очистить: жир, побілка - і все буде знову відмінно. Але на вас чекає момент, коли справжня картина вашого сімейного життя раптово падає на вас. І ви бачите, що сімейні справи і турботи, які протягом багатьох років відійшли "попередньо" через вічне працевлаштування і втоми, не можна перенести. І ви ніколи не почнете читати дитячі книги перед сном, ви не зможете робити вправи з ними вранці, ви не будете йти з ними на лісових походах і багато інших речей, які ви ніколи не зможете зробити. Оскільки вони вирощуються. І всі твори любові, які не виконуються для них, залишаться байдужими.

А поруч з вами втомлена, нервова, скандальна жінка для кожної трифлі. Ви задружили її життєрадісною, веселою дівчиною, очі якої пожовті з щастям просто шукаючи на вас. Але де він пішов зараз, в який отвір він прокинув? Любов пропущений, помідори з...

І тут ви зрозуміли, що все це ваша робота, результат двадцять років життя вашої сім'ї. І не існує успіху в бізнесі або творчості, цей проміжок не можна патчувати, тому що це не отвір взагалі - отвір в дошці змивального корабля.

Коли мийки корабля, вони зазвичай відходять. Книга каже капітана останнього залишити. Ну, що в книгах...

Це те, що я бачу, коли я дивлюся на мій сімейний життя. І я більше не поспішаю судити тих, хто спробував піти від цього страшного видовище - сім'я приніс їм руїну. До речі, православні чоловіки в цьому сенсі мають навіть важче, ніж небесники: це здається, що він жив правильно, протягом двадцяти років хвалиться, що він ніколи не обдурив на дружині, зігнути пальцями, приводили до церкви правильно, і в кінці – що сталося.

І все частіше йде на мій розум: чому б не спробувати знову почати? Кошик Я зробив ще одну спробу, так як перший невдалий і мій корабель мийки? Коли я розповідаю про це, вони загортають очі і скажуть, «Особливе, ви робите так добре! й

О, мій друзі, ви мій дорогі. З-за кордону це може насправді добре виглядати. Але я точно знаю, що захована за цим гіпсовим фасадом: випікають правильно і все згорнеться на ніч.

І це виглядає -- так, це красиво. Тим не менш, якщо я зобов'язаюся говорити про ці двадцять років, це може виявитися навіть красиво, але героїчно. Я ніколи не вірю, що це цікаво! Але ви не можете фокусувати себе... Зараз я розумію, що на дуже ранніх стадіях нашого життя разом, я поклав шахти під ним, які були активовані сьогодні і про вибух. Це все почалося так добре ...

На мій перший освідчення в Optina Desert, священик запитав мене, якщо я грішився з тонікацією. Я з гордістю сказати, що я тільки побачила одну дівчину на рік. Я тримаю, щоб говорити, лояльність до обраного. Мій батько дивився на мене з настоєм і сказав:

до Так це все ще фортнікація. Я шкодую, але я не можу дати вам причастя.
до Що робити зараз? він запитав.
до Не знаю. Одружитися або розбити. Це ваш дзвінок.

Вперше в моєму житті я серйозно замислювався про початок сім'ї. «Живий швидкий, гине молодий» не порожні слова. Для рок-вечірки на початку дев'яностих, вони були досить адекватним описом життєвого шляху: деякі з моїх, то друзі не живуть до тридцяти. Я теж, за ряд причин, був впевнений, що я не живу, тому я навіть не думав про будь-яку сім'ю. Я мав зробити такий несподіваний вибір. І я раптом зрозумів, що я не хочу перерву з подругою, щоб якщо є людина в світі, з ким я готовий назавжди з'єднати своє життя, це вона.

Для іншої стипендії я купив букет з гладіолусів, два кільця самоварного золота в ювелірному відділі - і пішов заміж. Я прийшов до дому батьків своєї майбутньої дружини і запропонував. А наступний день, рано вранці, ми побігли з нею на поїзді, щоб піти в сусідній районний центр, де друзі служили в храмі. Звернувшись до нашого паспорта і домовилися про нас. На сьогоднішній день важко уявити, але ми дійсно одружилися першими і тільки через чотири місяці після реєстрації нашого шлюбу.

Не було грошей на все, нічого не було влаштувати весілля. Я прийшов, щоб одружитися в shabby джинси і torn sweater, і наші весільні кільця вартість, як я пам'ятаю зараз, 84 kopecks. Але що означає гроші і золото, коли ви двадцять чотири роки, недалеко від коханого, і в серці неофітичне переконання, що Бог влаштує все, головне не гріх.

Насправді, Бог влаштував все. Мати мого друга, побачивши те, що я збираюся носити в крону, зважився і витягнув з шафи ненарядний костюм:

Тут ви йдете. Лешке купив його на весілля, але якщо ви перший, щоб піти, не ембаррай.

А після весілля друзі дав нам сюрприз: справжній весільний бенкет! Ви повинні розуміти, що це означалося в '92, коли полки були порожніми, а заробітні плати вже видаються між собою. Звісно, все пройшло без багато шикарних, тільки кожен приніс свої скромні поставки, і виявився досить гідний весільний стіл. Ніна і я сидів на голові, реагент Сергій запалив дві свічки перед нами, і кладав на них шматочок Атхоса. Як тільки перший тост був піднятий, традиційний «Біттер» звучав, хтось зрізав:

- Виглядайте те, що відбувається!

І було щось побачити. Свічки перед нами раптом спалахнули яскраве полум'я, воску почали стрімко розплавитися, печіння гнітів дивно в'яжуться разом, і за кілька секунд кожен дивився дивовижним прицілом: два колючі кільця - великі і менші - поклонилися перед нареченими і нареченими на кінцях весільних свічок.

- Ну, Господь благословив вас, - сказав Сєрозха, "і ви були стурбовані, що не було грошей для кільця.

Так ми стали чоловіком і дружиною.

З самого початку життя сім'ї я чітко визначився для себе, що головне завдання чоловіка в сім'ї - прийняття рішень. Я хлібозавод сім'ї, Я захист від нього від усіх домішок, Я тримую всю відповідальність за неї. Важко розуміти це, особливо в той час, коли країна була блюзою цивільної війни, голоду та хаосу. Більше одного разу або двічі я хотів, як собака в розпаді і завершити безнадійність. На картах один раз на місяць припинили заводи і заводи. І маю вагітну дружину, диплом голови оркестру російських народних інструментів і не ідеї, як поводитися в настій. Але я вірю, що Бог влаштував все, головне, щоб жити прямо. І ця віра врятувала в найскладніші часи.

Я отримав роботу в якості програми mason. На практиці такий «професіонал» був знижений до лотка цегли та розчину досвідчених робітників. Увечері ми зустрілися з сім’єю. Я отримав, побігла на поїзді, поїхав на годину в замороженому автомобілі, потім переноситься на заморожений автобус і ще п'ятнадцять хвилин пізно, для якого я незмінно отримав паличку від суворого пальця. Потім - вісім годин, укладених на піддонах, що прокладають відро розчину на п'яту підлогу і продовжували отримувати барвисті замітки від чола, тепер про мою повільність. Він повернув додому після восьми вечора, ледь живий від втоми, а наступного дня знову не світиться, ні світлий, ні світлий, ні на поїзді. І одна річ тільки прогріла свою душу в середині цього жхараду: Я живу сім'ю. Тексти пісень, а це означає: Потім вона була ще дуже молодий (дружина і син, яким вона переїхала під нею серце), але - її власне, дорогий, коханий. Якщо я не зникне, то вони просто зникнуть.

Через рік я вже досить славно кладаю цегляну кладку, і почав заробляти досить гідні гроші в цей час. Ми мали достатню кількість продуктів харчування та одягу, але ми не маємо власного. Але я все ж жив з непристойним переконанням, що Бог відправив нам все, що нам потрібно, і що прийде час, коли він відправить нам притулок. Ось як це сталося. На початку життя змусило мене зробити ще одне важливе рішення.

Ми проживали на мами. У натовпі, але не в образі, як кажуть вони. Один літній вечір, дружина зібрала дітей для прогулянки на дворі. Я пішов на балкон і раптом побачив... Ні, нічого особливого сталося - дворик, як і я пам'ятаю його з дитинства. Уявіть: площа 60 до 60 метрів, утворена чотирма типовими п'ятиповерховими будівлями. Культурне життя розташоване навколо трьох столів. Центральний, під яблуним деревом - найбільш варенням і переповненим. Він був обраний місцевими п'ятами. Вечорі-п'ять людей проводять вечори на польоті. Гра супроводжується бурючою лексикою та споживанням дешевих портових вин. Ось, під яблуню, невелика потреба впорається з. Відразу, найбільш нестійкі закладають до сну на траві, а найактивніші збивають між собою обличчя.

На наступному столі є молодий чоловік, багатоканальний панк, спангрішньо підбір дівчат, що проходять до акомпанементу трашеної касетної стрічки.

Але найбільш глухим є третій стіл, на якому збираються бабуся. Також є карткова гра, тільки старі жінки ріжуться не в «ху», але в «фол». І вони сподобаються тим самим з такою справжньою почуттям, що ще п'яниці бояться переходити ними знову.

Протягом двору є десятки і половина різних собак, випущених власниками на вечірній прогулянці. Собаки хатні коти та життєрадісна синиця в пісочниці. На спортивному майданчику різнобарвні килими вішуються на брусках, з яких ядерна господиня в однакових різнокольорових робах збивають пил з гарматними ударами. Все в звичайному режимі, з однією відмінністю: тепер в середині цього «значущості» є мої діти. Дуже мало. З відро і лопаткою. І вони дивляться плутанно, намагаючись знайти кут для своєї дитячої діяльності. Я дивився на них і відчував, як такий вибух.

Це мене, не комусь, хто дає їм кожну ніч, щоб взяти прогулянку в цьому цілому бізнесі, і вони повинні подякувати мені за вирощування в той же демпстр я виріс.

І якщо я не отримую їх звідти, ніхто не буде.

Після того, як я перемістив свою сім'ю до Ґіздра, невеликого одноповерхового міста, де я побудував церкву Покрови Пресвятої Богородиці. За перші чотири роки орендували будинок, потім купили будинок. І замість того, щоб поспілкуватися з двором, мої діти тепер грали під липом, і вони тільки почули батьківство в школі.

Коли храм був побудований, я пішов на роботу в передмісті. Це рік 98, інша криза. Знову - знецінення рубця, знову - пусті лічильники. І я боявся сльозитися за дружину і дітей. І коли мені довелося провести тижні сну в деяких смоких будівельних машинах, де крім мене в три яруси були десятки молдавців, я все ще зміцнив себе з задумом, що Бог дасть все і що якщо я тепер зламався і втекти, моя дружина і діти нічого не будуть їсти. 7 років. Тоді почалася історія співпраці з Томасом, завдяки чому я, від пролетарів, почала повільно дратуватися до творчої інтелігенції.

Це поза моє життя. І шукаю її, хто б сказав мені не жити для моєї сім'ї всі ці роки?

Немає, що це зробити?

Потім я спробую зробити це самостійно, щоб зробити картину більшим.

І я говорю про те, хто був відповідальним. І коли вона знову заневинно запитала, "Чому вона завжди ви вирішує, як і що робити?", Я завжди відповіла її, "Чому я чоловіка". Цей рецепт від прохолодного мачо Гоші з фільму «Москва не вірить у сльози» став для мене головним аргументом у сімейних кварель. Дуже зручний аргумент, до речі. Нічого не пояснювального, але остаточного і незворотного. А потім здавалося мені, приступ, що це - oh як правильно! Зараз я бачу, що героя Баталова є нещасливою особою, вразливою і гордістю, яка не вдалося реалізувати себе в суспільстві і страждає. Що таке рівень прийняття рішення? Наповнювати пуховики в алеї, організовувати на природі пити, вчити дівчину нарізати цибулю. А потім – влаштувати тиху хістерію і на два тижні піти в бінге через загострений комплекс соціальної нижчості. Це дійсно гідний приклад, щоб дотримуватися! Тим не менш, його парадоксальна логіка, яка стала основою для самопідтвердження в сім'ї: «Бакаус він чоловік. й

Моя бідна жінка спробувала протистояти цьому протягом трьох років. Потім вона прийнята. І я гордо пояснив моїм друзям, що тут, вони говорять, як з дружинами це необхідно - строго, по-справжньому. І якщо пізніше дружина зробила деякі тимчасові спроби уточнити відносини, я сказав її з "чоловічою непередбачуваністю":

- Ви не любите чоловіка так. Ніякого холдингу.

І я знаю, що вона не збиралася в будь-якому місці. Тому що діти маленькі. Бо вона не має ніде йти. І найголовніше, тому що вона любить мене, туман. Потім - ще любили... І так, знаю, що все це, я сказав, що я сказав. І серце заморожують в солодкому лангурі від свідомості власної вразливості в таких війках.

«Мої краси і радості недовгових», - сказав маленький князь, «і не має нічого захистити себе від світу: вона має лише чотири гілочки». О, я знав, що Він був написаний! На своїх трояндах з такими ентузіазмами, як якщо перед ними не кохана жінка, а самура з голим мечем. Тим не менш, samurai, ймовірно, не стрибати так відомо, вони бояться.

Добре, це слова. І це те, що сталося в нашому житті. Коли я перемістив сім'ю в Гіздра, три роки ми змінили сім орендованих квартир, які були звичайні сільські будинки без води і газу, з опаленням і комфортом в дворі. Вони говорять два рухи, рівні один вогонь. Після трьох і половини цих пожеж я перетягував дружину і дітей. Як лякала і некомфортна вона була в тих дивних будинках. Все відлякало її - темрява і пустелі на вулиці ввечері, відсутність телефону (мобільні телефони в провінції ще не було), плита, яка не може бути розтоплена... У нас є три маленькі діти без друзів або матері. Один героїчний чоловік, який кладе цеглу в будь-який день, а ввечері згортається на дивані і вимагає «зловживати». І це було б чудово, але скільки разів це сталося, що «набридний хлібобулочний», що мав закуску і спокою, піде кудись пізно, щоб відвідати, попередньо просивши в ніжний голос: «Ніночек, ви не зможете мені піти?» І що ще було поганого Нинокка, щоб зробити, крім посмішки вичерпно і сказати: "Так, звичайно, піти, розслабитися".

І побачив я, що посмішка була катування. Я зрозумів, що я по-справжньому залишаю з дітьми за цей вечір, тільки в дивному місті. Що вона сидить і шуддер на кожній іржі до повернення, бо вона боїться її дітям і для себе. Ну, це повне - тому що я пояснив, що Gizdra є тихим містом, тут немає бандитів, всі п'яні спокійні, і в цілому все тут малина. Нехай він навчиться подолати страх!

І що було так, коли я був відсутнім на тижні на московському Сабаті? Одного разу мені потрібна гвоздика в домашніх умовах. Я промалював всі інструменти, я не можу знайти їх. Зі спалень моя дружина приносить її з спальні. Увімкнено, коли я відкинувся, вона кладе ніготьовий привід поруч з ліжком на ніч. Це означає, що було щось для боротьби з рейдерами, якщо що-небудь. «Тільки вона має чотири гілочки, вона не має нічого більшого захистити себе від світу». Ось ми йдемо.

У пам'яті також була картина. Кінець зими, підніжжя снігу каша, кутикули висять з даху. Я приходжу від роботи, відкрию ворота, і я бачу дружину, що стоїть в середині двору прального одягу в кашлі. На голові капелюшки, на руках - помаранчеві гумові рукавички, під якими кладуть рукавиці, щоб її руки не так холодні. І пральня. Я ніколи не забув її виглядати. Це так, як якщо вона зловила в щось гасіння. Тексти пісень, а це означає: Вона просто відчувала мене! Я знав, що я збираюся турбуватися, тому я спробував закінчити мій дикий прання до мене. І не було часу... Після кількох років вдалося заробити гроші на будинок, в перший тиждень з'єднав його в сантехніку і відразу ж придбали пральну машину.

А потім він не приїжджає поруч і не допоміг вимити в холоді, прогулявшись минулим, в будинок. Що таке хлібозавод! Я повернувся з роботи, втомився! Кожен має свою роботу... І це свого роду жорстокості на моєму складі двадцять років - не менше відро.

"Чому я не здаю мені на тижні?" Але він сам, як це - крапка, нитка, іскра - вислуханий, перетерти і розбризкувати все, що з'єднує нас. І здається, що має...

Я хотів би, що моя дружина була дійсно одружена, тобто чоловікові. Як і за кам'яною стіною! З усіх нещастях життя, закриваю його з широким спиною, займав всі удари долі на себе!

Чому я залишила його за цією кам'яною стіною? Традиційний комплект: Kinder, Küche, Kirche? Ну, я взяв когось простіше. А потім він одружився талановитою, яскравою дівчиною з широким світоглядом і невибагливим розумом, забрав її в село і поклав її на дворі на троху, як Пушкіна стара жінка. Тепер час, щоб взяти акції.

Коли діти були молодими, вона не мала часу для відображення. І тепер вони вирощували, що це в активі? Не складно розрахувати: відсутність професії - одна, відсутність освіти - два, відсутність соціального статусу - три. Під час пологів та виховання дітей, які навчаються, зробили кар’єру. Зараз одна з її друзів - директор музичної школи, інший - керівник відділу культури, третій - головний бухгалтер в серйозному офісі.

І вона, коли вона нещодавно спробувала отримати роботу, була запропонована вибір вакансій: чистка в Сбербанку, медсестра в психіці або диспетчер в таксі. У віці сорока, розумна, гарна жінка зіткнулася з таким простим вибором. Що я подарував своїм "чоловічим" рішенням. Я зламав рогів, я захистив світ. І тепер, випадково, я побачила її на LiveJournal: "Мар'єд". Мій чоловік. Як і за кам'яною стіною. Як в'язниці.

Ось два самопортрети, два фотографії мого життя. Кожен з них вірний. Просто не з'єднайте їх один з одним, щоб отримати тверде зображення. Ці два правди розпадають, як зламаний дзеркало, який, як ви знаєте, не можна клеїти разом. І моя сім'я сьогодні схожа на зламаному дзеркалі: кожен знаходиться у власній скарзі, кожен має свій інтерес, свої справи і турботи. Ми живемо в одному будинку і вже давно відпочивали.

Я колись сказав: «Я зроблю всі рішення в нашому будинку, бо я чоловіка». Добре, людина, подивіться на результати ваших рішень зараз. Ти капітан цього корабля. Ви на ній всі ці роки, другий тільки Богові. І ви пограли його підземелля.

Добрий рік - це час прийому. На двадцять ви ще можете жити ілюзії, а на тридцять років ви все ще можете заманити себе. Але після сорока це не буде працювати, результати, як кажуть, очевидні. І якщо вони вийдуть, щоб бути такими, що він залишається, щоб подивитися на цей сумний видовище, або ввімкнути якомога швидше і кидати від нього, де ви виглядали очі.

Ось чому я не збираюся судити за сорок років, які залишають своїх сімей. Я знаю зараз, що вони намагаються втекти з, що штовхнув їх, щоб спробувати знову.

Я теж вирішив спробувати знову почати. Ось як – просто вжити, і перехрестити жилий, “якби не колишня”, так як вона виявилася таким чином. І почати нове життя сім'ї. З нуля.

Не потрібно шукати іншу жінку. Я не помітив, як замість любові я почав керуватися виключно почуттям мита. І любов втратив... Ну, тепер я хочу зібрати те, що втратив. Трохи, трохи, можливо, це буде. Без цього є ціна всіх моїх самодостатнь, і якщо я віддаю всі мої володіння і дати своє тіло, щоб бути спаленим, але я не маю любові, я не знаю в ньому (1 Коринтин 13:3).

Twenty років тому, Бог дав мені велике багатство - жінка, яка любила мене так багато, що вона була готова стежити за мною до кінцями світу, щоб закінчити будь-яку жіночність, щоб закінчити будь-яку важку. Я не зберіг цей подарунок. Я не дізнався про любов навіть найближчої людини. Чи можу я попросити Бога за іншу дружину? Я бачу, Господи, не роблю перший раз, я можу спробувати інший? Це смішний, прямо?

Так я спробую знову починати з дівчиною, яку я колись прийшов з букетом гладіолуса і пенним кільцям. Правда, тепер замість рогатого светра - життя в отворах ... Я вірю, що Бог відправляє все необхідне для людини, головне не спати. Я був неправильним, і я був неправильним. Але Бог може зробити все. Так, можливо, мій зламаний дзеркало можна приклеїти разом. Так що я і моя дружина може бути відображена в ньому разом знову, і що я можу сказати йому, «Що раджу мати милосердя на мене, і дозвольте мені виростити старий з нею». (Тов 8:7). опублікований



Автор: Олександр Ткаченко

P.S. І пам'ятаєте, просто змінивши наше споживання, ми змінюємо світ разом! Приєднуйтесь до нас на Facebook, VKontakte, Odnoklassniki

Джерело: www.pravmir.ru/kogda-zavyanut-pomidory-muzhskie-razmyshleniya-o-glavnoj-prichine-razvodov/

Категории

Смотрите также

Новое и интересное