Програма відновлення волосся:

2322334

1,1 км Ми купуємо вітаміни для волосся в аптеці, вони коштують пенні!

Тиамін хлорид (Vitamin B1).
Піридоксин (Vitamin B6)
Цианокобаламін (Vitamin B!2)

Не можна змішати разом, вони несумісні. 1 ампула вітаміну залити в долоню з шампунем перед миттям.

Вітаміни: Розчин ретинолу ацетату в олії (Vitamin A в олії) і ацетат альфа-токоферолу (Vitamin E в олії) можна змішати і додати 10 крапель в шампуні, маску, бальзам.

2,2 км Також в аптеці продається настій струнких перців.

У чистому вигляді настоянка в голову не рекомендується. Додайте її до маски, бальзам для волосся або зробіть маску перцевої олії.

З чутливою шкірою, чистий настоянка перцю може викликати важке горіння, або алергії. Також є небезпека пересихання шкіри і волосся, яка може викликати лупа. Тому перцева настоянка змішується з жировою основою - маслом або кефіром або бальзамом.

Я заливають масло лопуха в невелику пляшку з носом (разом додають інші: насіння винограду, мигдаль), занурю в дуже гарячу воду, коли вона прогрівається - про те ж або менше я додаю перець, а пара крапель ефірних масел. (про них пізніше). Я наноситься з носа по перегородках, довжина зволожуючого (утрьох з базового) масла і під шапкою, рушником і 2-3 години (за принципом можна більше) піти, після чого змивається як зазвичай з шампунем.
Дякуемо! Результат чарівний!



Категории

Смотрите также

Новое и интересное