Наша сім'я завжди відзначає традиції, але цього року молодша сестра відмовилась від святкуванні Різдва Христового.

Я знаю, що в багатьох українських сім'ях це не справа, але мій Різдво святкується більше Нового року. Я думаю, що це все про мій релігійний бабуся, який віддавав старі традиції. Вони пройшли від покоління до покоління, прийнятої матір'ю, а потім мене і сестра. Традиційна традиція ялинки була сакрою до нашої сім'ї, і ми підготували для свята довго. Але в цьому році моя мама сумна: моя маленька сестра не хоче провести Святу Єву з нами, Різдвом Христовим. Я збираюся зустрітися з друзями.



Неважливо комусь – традиції та нарощення. Але в будь-якому такому старому прихованому сакральному сенсі. Не просто про декорування будинку і приготування їжі. Перш за все, це про зміцнення сімейних цінностей, створення святкової атмосфери і виплати притоків до наших предків. Коли бабуся розповів нам про те, що кожна різдвяна традиція означалася, це була справжня таємниця. Ви знаєте, що всі 12 страв і снопа сіні все про це? Я розповім тебе.

Щоб бути чесною, ми ставимо ялинку чисто номінально, так як тепер це символ Нового року не тільки в нашому регіоні, але і по всьому світу. Ми були дуже відповідальні в підборі страв, адже вони складають 50% всієї новорічної магії. Кожна страва має свою історію на столі.



Що 12 пісних страв готують на Різдвяномупередодні Це найвідоміша з усіх традицій. З Різдвом Христовим ввечері перед Різдвом Христовим не прийнято їсти з живота! Цей день повинен бути проведений в молитві, молитві та подяки. М'ясо, яйця, сир і молоко заборонено, тому таблиця повинна бути худим. На столі 12 страв, що символізують 12 місяців і 12 апостолів. Цікаво, соуси та напої також подаються стравами. Наш стандартний набір для Різдва досить скромний. Іноді ми змінюємо деякі страви, експериментуємо з начинками. Але основа меню завжди залишається однаковим.

  1. Кутя - це солодка пшенична каша, яка протягом століть була приготована на свята. Різдво Увечері з першого столового ложа, і з'їсти цю страву спочатку, а потім всім іншим. Кутя символізує добробут, і мед в ньому є словом Бога.
  2. Лент-суп є обов'язковим. Ми зазвичай робимо зелений борщ без яйцеклітини, але іноді це може бути грибна яшка з крупою. 4256627



  3. Вареники з картоплею, грибами, капустою і навіть горохом. Українські традиції досить гумористичні, тому старі люди говорять: це як пельмені в олії, щоб їздити.
  4. Риба! У цей день, риба є символом віруючих і Ісуса Христа. Так мама завжди випікає середню форель з лимоном, тому кожен має достатню кількість штук. Іноді, якщо все не вдалося знайти, вона готує її вухо від спини до першої страви.



  5. Насоси солодкі і несолодкі. Вони символізують святих в небі, які знайшли рай, бо вони вірили в Ісуса Христа.
  6. Ягода з рисом і грибами. Одного разу я пропонував зробити грузинську дельму, але мій бабуся просто подрібнити її голову – не згідно з нашими традиціями.
  7. Хліб - голова! Без нього стіл не святковий. Краще, звичайно, що хліб домашній, свіжопечена.



    Нешвидкий
  8. Хліб - голова! Без нього стіл не святковий. Краще, звичайно, що хліб домашній, свіжопечена.



  9. Пелюшки є невід’ємною частиною слов’янських традицій. Сільовані огірки і помідори вилітають з столу першим.
  10. Смачні салати: буряк, картопля або просто салат з свіжих овочів. Хоча це не зовсім вірно, в давні часи зберігалися тільки кореневі овочі. Я думаю, що мій бабуся був захоплений, щоб зробити такий компроміс моїм матерім, які не можуть стояти ставки.
  11. Тушкована кисла капуста як гарнір.
  12. Картопля варена або тушкована картопля з рослинним обсмаженням. Добре запечена риба!
  13. Нот або желе. Коли я був малюком, я не схожий на ці напої, але тепер я не можу отримати від них.





Вся родина сидить на столі, коли з'являється перша зірка в небі. У місті не так чітко видно зірки. Але бенкет не пізніше 4-5 вечора, і, головне, в цей день ми не маємо сніданку або обіду. Перед початком їжі обов'язково просвітити велику воскову свічку, яку можна обпекти до ранку. Не можна відлякати її, так як можна відлякати всі переваги, які приваблюють до будинку.

Одне з улюблених традицій для дітей є дучем. Мій батько і я використовую, щоб піти на мій воля в с. для сні, коли моя сестра була ще дуже молодий. А потім, з часом, вони знайшли свою ідеальну шерсть пшениці і кладуть її щороку, як і дерево. Необхідно приваблювати хороший дух будинку, а також процвітання і здоров'я. У минулому всі ці речі мали багато спільного з тим, що урожай буде схожим на наступний рік. Так виходить, що символ достатку був шеф зрілої пшениці.

Ми зазвичай зупиняємось там, хоча я знаю, що мій бабуся хотів би виконати всі традиції. Моя мама колись сказав мені, що коли вона була маленька, вона була.

Наприклад, мій бабуся завжди вкритий скатертини з соломкою. І в кутах столу правою під скатертою вона покладала очищені зубчики часнику, щоб відлякати від злих духів. Вони також мали традицію про те, щоб поважати мертвих. У будинку матері вони приділяють притоку до мого діда, але моя сестра і я не зловила свого діда, і ця традиція занепадала в облив.

Я завжди любила приготування на Різдво: пошук і приведення божественного дюше, розподіл обов'язків на кухні і приготування подарунків. І той факт, що в цей день вся родина сидить на великому столі і поговоріть до кінця в ніч. Ви знаєте, в повсякденному житті ми просто не встигли поділитися з близькими все, що накопичилося. Ви не отримуєте достатньо телефонних дзвінків.

Здається, що в цьому році все буде трохи різним, і Маша не прийде. Вона зараз доросла і скоро буде 20 років. І для неї Різдвяна традиція не так цікава як студентське життя і нові знайомства. Я не знаю, якщо хтось з них хоче провести час з родиною.



Мама каже, що це весь час. Не одна пам'ятає старі традиції, тільки ми – білі корови міста. Але в селах, де живе моя тітка, вони все ще відроджують дух Різдва і пам'ятають старі дні. Ми все ще будемо витрачати Різдво, як ми робили протягом багатьох років, але я збираю мій сестра трохи. Що ви думаєте про це? Чи є звичаї для старих людей? Чи є Різдвом Христовим?

Категории

Смотрите также

Новое и интересное