Сінгер Тіна Кароль бореться на музичному фронті і дає концерти на підтримку України

Україна за понад 80 днів дає родзинку на російські окупанти. Наші сильні захисники борються на фронті, захищають права на свободу. А зірки українського шоу-бізнесу борються на музичному фронті. Серед них – співак Тіна Кароль, який з перших днів війни допомагає з силою. Вона дає концерти за кордоном, підвищуючи гроші для переселенців.



Веб-камера / @_fantina Новини "Сайт" Я покажу вам, де Тина Кароль і де вона пішла на концерт.

Сінгер Тіна Кароль Тіна Кароль в Польщі кілька днів після виходу війни. Вона відразу вирішила боротися з її основною зброєю, її голосом. Співачка створила Міжнародний центр інформаційної безпеки у Варшаві. Його головною метою було поширення правди про події в Україні.

Мережа постійно з'явилась на відео, де співачка бере участь у акції, організованій за підтримки України. Кароль став голосом українського народу. Під час війни брав участь у багатьох благодійних концертах. З їх допомогою вона збирається пожертви для українських переселенців. За підтримки українців у різних частинах світу запрошують свої концерти. Нагадуємо про те, що відбувається в Україні.

Як і багато інших зірок, Тіна Кароль була заборонена з введення Росії. Тим не менш, знаменитість в 2014 р. витримала будь-які зв'язки з агресорною країною. Не можна говорити про будь-яку співпрацю в Росії. Так співачка не відреагувала на цю заборону.



Instagram / @tina_karol в Японія Останнім часом співак пішов на офіційний візит до Японії. Вона виступала на премію Rakuten Girls 2022, де вона виконала її найпопулярніші пісні українською мовою. На концерті вона вибрала пишну сукню в синьо-жовті тони, створену українським брендом LEVER COUTURE. Зображення з декольте і декольте на стегні вийшов дуже ефектним.



Після свого виступу Тіна дала промова, в якій вона подякувала Японії за її підтримку. Хочу подякувати Японію та її народу за підтримку України. Україна об’єднує весь світ, включаючи Японію, в боротьбі з ворогом, який вирішив, що наша країна, мова та культура не повинні існувати. Ми, звичайно, перебудемо нашу країну, як японія колись зробив. й



На додаток до концерту також відбулася зустріч з прем'єр-міністром Fumio Kishido. Про це заявив прес-конференція про війну в Україні. Прес-конференція в Клубі іноземних кореспондентів Японії в Токіо відвідала журналісти з понад сорокних медіа-оставок та 90 світових медіа-оставок.

Кароль привернув увагу світової спільноти до жахів, які відбуваються в Україні через Росію. Вона також висловила впевненість у нашій перемогі і схвалити львлабість пам'яті дітей, які загинули в війну.



Прем'єр-міністр Японії запевнив: Японія і я особисто сприймаю ситуацію в Україні, якби це сталося з нами. Ми переконані, що ми маємо обов’язок захистити мир. Японія стоїть на плечі з Україною і працює з ним, щоб досягти миру. й

р.

Веб-камера Вболівальник Багато шанувальників були нещасливими з тим, що вбрання співачки обрано. Деякі люди думають, що це занадто дивно. Однак, нам здається, що незважаючи на все, вона робить свою роботу і не сидить. «Я на фронті збереження традицій, я на фронті збереження культури України». Тексти пісень, а це означає: І ми думаємо, що вона звичайно права. Кожна в цій війні має свою роль і, звичайно, власної боротьби.

Тепер Тіна бореться в музично-інформаційній галузі. Не відомо, коли митець повернеться до Києва, де проживав до війни. Скоріш за все, вона не буде рекламувати її повернення. Ми дякуємо Тіну за свій внесок у перемогу. Ми віримо, що мир прийде найближчим часом!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное