Огляд нових продуктів на українській музичній сцені

Недавній учасник групи «Не Ангели» Слава Камінська зробила яскраву заяву. За її словами, все Нові українські пісні - чистий PR у війні. Я скажу, я був дуже сердитися, тому я вирішив дізнатися, якщо співак дійсно правий. У статті ми будемо говорити про музичні інновації України та обговорити роль креативності в сучасних реаліях життя.



Я прийшов через Інтернет-сторінку, в якій Слава Камінська є непристойною про своїх колег в магазині. За її словами, виступаючи перед українськими солдатами невірно. Вони кажуть, що такі події занадто розслаблені.



Веб-сайт: www.sviatoslav.vakarchuk Можливо, все це просто обробка жовтого преса. І, можливо, співачки дуже хотіли кинути камінь в саду Святослава Вакарчука та інших музикантів. З початку війни соліст групи «Океан Ельзи» подорожує в різні міста України. Він говорить про військові, біженці та цивільні особи, які приховують в метро та інших притулках.

, Україна

Веб-сайт: www.sviatoslav.vakarchuk Сторінка співачки Instagram – це повний біль та сльози. Доцени відео та фото, що показують, що знищені міста та села України виглядають як зараз. Я вірю, що Вакарчук виконує важливу місію. Його слова та музика не просто піднімуть моральних людей. На сьогоднішній день вона демонструє світ, що відбувається в Україні.

Святослав Вакарчук – не єдиний український музикант, який подарував діяти рішучо під час війни. Наприклад, є ті, хто приєднався до АПУ та ТРО. Це Макс Барскіх, Андрій Хливнюк, Женья Галич, Ярмак, Коля Серга, Фагот та багато інших.



Веб-сайт: www.ma_barskih Барскіх, до речі, вдалося не тільки змінити активність, але й порадувати шанувальників новими хітами. У березні вийшов перший українсько-мовний пісню «Would Spring», а другий трек «Не F@ck With Ukraine».

про:blank

Інші зірки українського шоу-бізнесу активно борються за музику та інформаційний фронт. Наприклад, Тіна Кароль неодноразово виступала на благодійних концертах Європи. Ви можете дізнатися більше про її роботу тут. Нещодавно я розповів про те, що внесок українського співака до перемоги України.



За кордоном також виступала Юлія Саніна, Надія Дорофеєва, Катерина Павленко, Руслана, Джеррі Хіл, Сергій Бабкін та інші. Під час війни багато українських митців вдалося звільнити нові українські пісні. Всі вони, в одному або іншому, відображають події, які відбуваються в Україні.

До гусячків доторкнутися до складу Монатика «Сільце». У Польщі вперше презентували цю пісню на благодійних концертах. Відстеження ще не на офіційних платформах. Однак можна слухати в форматі відео прямо з виступу музиканта. Головне повідомлення цього складу полягає в тому, що Сила синонімна з криломй У ній Монатік звертається до своїх російських колег, і просто росіянам, які ігнорують тему війни.



Монатік також випустили кілька нових військових пісень: «АРТ оборона» і «Він ваш I».

Неймовірно красива композиція представила гурт The Hardkiss. «Так ти?» – це відображення всіх почуттів, які кожен українець сьогодні переживає. "Я не запитав, чи запитав мене. Що, хто прийшов, висипавши тут траву прямо, — співає соліст Юлія Саніна.

про:blank

Окремо хочу відзначити 2 спільні пісні Джеррі Хіль та алони: «Прейер» та «Рідні Мой». Доброго дня, милосердя і тепло, ці композиції надихають віру в кращу і дарують надії.

Jerry Heil також випустили короткий трек з дуже чітким повідомленням. Я поширю новинку тут. Серед нових патріотичних пісень хочу виділити пісню Настя Каменського «Я Україна». У той час як колеги, які привозять правду на людей Європи, НК подорожував до Латинської Америки.



За словами Слави Камінської, нові українські пісні є лише PR. Однак я переконаний, що це не справа. Більшість музикантів діляться своїм досвідом через призму музики та слів. Творчість – це різновид рота, завдяки яким митці довели важливі думки до людей.

І я повинен сказати, що музиканти України роблять це добре. Не зважаючи на те, що навіть деякі зірки світу починають співпрацювати з українськими зірками. Наприклад, легендарний гурт Pink Floyd, виконаний в костюмі з Андрієм Хливнюк. А співак Ед Шеран створив співпрацю з українською групою «Антилі».

Українська музика красива в усіх її формах. А війна просто довели її. Не встигнути говорити про публічні зв’язки та дискредитувати діяльність митців, які, через їхні зусилля, наблизити Україну до перемоги. Дякуемо!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное