Я переносить найсильніший амулет щоденно в мій гаманець так що удачі, радість, любов і достаток заповнюють моє життя.

Найміцніший талісман Увійти Щодня я проживаю в мій гаманець так, щоб удачі, радість, любов і достаток заповнюють моє життя. Стара жінка сказала мені про нього. Після цього моє життя різко змінилося!

Сьогодні видання. "Сайт" Вони підкажуть вам, що покласти в гаманець. засупу щоденно. Талісман від поганих людей!

, Україна

Амулет від неприємностей підкладки - це різновид предметів, на які раніше наноситься негативна програма, щоб завдати шкоди людині, зрушити свої проблеми або противаги йому. Як «лінери» невидимі люди можуть використовувати що-небудь з яєць, посолити на нитки голками. Навіть візитна картка може бути підкладкою.

І буває, що хтось з нашого оточення лікує, наприклад, цукерка або дає деяку дрібну трійку, а внутрішній голос говорить нам, що не варто брати ці «порушення». Але ми часто, з полум'я, приймаємо ці подарунки і ставимо їх в наш гаманець.



І це з моменту, коли справи, які подаровані поганими намірами, знаходяться в сумці, і починається дія цих дуже «прокладок».

Довгий цей "лінір" або подарунок зберігається в сумці або кімнаті, чим більше шкоди він викликає. Цей об'єкт випромінить свою погану енергію, заражаючи простір приміщення з ним відповідно до поставленого завдання, що в нього вкладають детрактори. В результаті енергія порушується, удачі і удачі йдуть.



Але є спосіб захистити себе від негативні ефекти Зовні. Цей амулет простий, але ефективний!

Купити нову круглу червоною кнопкою. Зверніть увагу, що кнопка повинна бути новою. І не овал, але круглий. Червоний, в цьому випадку виступає символом вогню. Пожежний, в свою чергу, світло, що відбиває темряву.

р.

Вдома, вдень, натиснути кнопку в долоні лівої руки і тримати її в руках на пару хвилин. І сказав він: «Вогне – вогонь, вогонь – вогонь». Право.

Після цього кнопка може бути розміщена в будь-якому місці кицькай Ви не повинні змінити його. Періодично введіть кнопку з мішка і утримайте в долоні лівої руки, а потім вимовляємо однакову змову. Згодом цей талісман отримує міцність. Ну, якщо потрібно взяти ще одну сумку, просто поставте її в неї.



Щоб залучити благополуччя і удачі, потрібно використовувати всі види ресурсів. Наші предки зробили власні захисні обряди, і це дійсно працювала. Так не існує сенсу витрачати гроші на поїздки до психіки і ворожих казок. Ми можемо самі зателефонувати одержувачу.

743260 р.

Я також запропоную вам дізнатися, як носити шпильки на одязі, щоб захистити себе від злий очей. Всі обряди повинні виконуватися на зростаючому місяці!



Р

Я хотів би бути категоричною псування, злий очей, підкладки та інші нещільності. Але після того, як друг засудив її, щоб піти з нею до «величої» жінки, мій погляд змінив.

Червона кнопка, як ілісман, вже забрав гордість місця в одному з кишень мого рюкзака. Я не можу сказати, що це кнопки або самогіпноз, але я пропагував двічі в цей період.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное