Tina Karol одягнена як Jennifer Lopez і просить сказати, що краще

Зірка життя. Українська співачка Тіна Кароль під скуштою публіки. Сьогодні митець проїжджає по всьому світу і дарує благодійні концерти. Її назва практично ніколи не зникне з потоку інформації. Часто ви можете говорити про це.



Ось і тепер є причина: вентилятори помітили, що співачка одягнена в точно таку ж сукню, яка Дженніфер Лопес колись мав. Здавалося б, що тут можна обговорити? Це просто! Порівняти знаменитості привели мене до ідеї того, як ці красуні управляти залишаються так тонкими і променевими, незважаючи на свій вік. Ми будемо говорити про це сьогодні.

Дуже скоро Тіна Кароль святкує 38 день народження. У віці співачки спокійно. Вона каже, що це природний процес, який не повинен бути сором'язливим. Тим не менш, художник ретельно контролює себе і його зовнішній вигляд.

Для Тіни, як вона виглядає на сцені надзвичайно важливо, тому що вона приділяє велику увагу цьому аспекту її життя. І я повинен сказати, що це не так, тому що співачка виглядає просто розумом.



Веб-камера / @_fantina Тіна переглядає своє здоров'я. Вона знає, що вона схильна до набору зайвих кілограмів, тому вона завжди чітко дотримується її дієти, в якому немає місця для смажених, солоних і копчених страв протягом тривалого часу. Також співачка практично не їсть хлібобулочних виробів і солодощів. Вона віддає перевагу цілій і живій їжі. Щодня починається зі скла води. Це основа і ми не втомилися розповісти про це.

Для роботи в тренажерному залі без втоми. Кароль - справжній плугман. Не відчуйте себе, особливо коли вона готує для концертів. Тіна дуже затребувана сама, адже вона очікує ідеального результату від своїх підлеглих. Можливо, саме тому виступи співачки виглядають ідеально.



Веб-камера / @_fantina Поп діва не схожа на претенсивний етап макіяжу. У повсякденному житті вона може легко йти поза без макіяжу на обличчі. І після концертів вона завжди надає їй худі відпочинок і надає додатковий догляд. Кожен з нових нарядів Тіни Кароль перевершує попередній. Девер вона йде, вона завжди буде блиск.

Що Tina Karol і Jennifer Lopez Нещодавно в Мережі з'явилися фотографії зірки в розкішному чорному одязі з вирізами на талії, підкреслюючи її. Цікаві шанувальники пам'ятали, що точно так само, як і наряд для Білборда зірка Голлівуду Дженніфер Лопес. Для багатьох жінок вона є стандартом краси і ікони стилю. Не дивно, що 53-річна знаменитість виглядає чудово.



Лопец прекрасно виглядає в елегантних вечірних нарядах, а в звичайному повсякденному одязі. Крім того, актриса любить носити прості і основні речі. Правда, тільки пара аксесуарів перетворюють будь-який з його повсякденного образу. Якщо ви зацікавлені в навчанні більше про стиль Дженніфера, я рекомендую вам прочитати статтю тут.



Як для порівняння між Tina Karol і Jennifer Lopez, здається дуже неприпустимо мені. Це жінки з значною різницею віку. По-друге, Тіна є українською, і Лопес має коріння Пуерто-Рика.



Про те, що митці з'явилися на Мережі в тих же сукнях, стали гучною причиною для обговорення. Крім того, багато людей вважають, що Кароль копіює Дженніфер. Але це смішно. Я раджу лікувати такі збіги більш легко. Дві красиві жінки одягнуті в екстравагантному наряді, підкреслюючи заточений малюнок. Дякуемо!

Фото на попередній перегляд і в статті

Категории

Смотрите также

Новое и интересное