Як визначити недбалу господиню на погляді

Метод і послідовність очищення для кожної господині є індивідуальним. Хтось любить повісити прасувальні рушники у ванній кімнаті, хтось віддає перевагу чистити пил в квартирі щодня і тільки домашні засоби для очищення. Чистка є невід'ємною частиною життя, але не повинно бути сенсу життя.

І все ж, коли будинок чистий і свіжий, як ніби настрій відрізняється. У чистому домі ви обов'язково хочете запросити гостей і пити їх смачним чаєм, спілкуватися про життя і співати пісні на гітарі.



Кожна концепція чистоти відрізняється. Так, як ви знаєте, якщо ви зрозуміли, що вам не потрібно, щоб запросити друзів над? При введенні будь-якого будинку кілька речей ловлять очей. Після цього я не хочу повертатися до відвідування недбалої господині. Навіть якщо вона випікає великі пироги. Зверніть увагу на 6 знаків недбалої господині і ніколи не робіть цих помилок.



З неозброєним оком ви можете побачити пил, де він є. Це перший знак, що будинок потребує прибирання. Пиломатеріали оселяться на тумбах, стійках, телевізорах, комп'ютерних моніторах. Вологий чистка слід проводити якомога частіше, особливо якщо у вас є кішка або собака в домашніх умовах. Потім вовна додається до пилу.



Предмет інтер'єру та додаткове джерело кисневих, кімнатних квітів завжди радує око. Але тільки якщо власник ретельно контролює рослини. Також потрібно протерти від пилу, поливати і переконатися, що квіти не з'єднуються. Вази - ще один знак господині. Якщо ви не встигли подбати про рослину, подивіться на невибагливі горщики.



Брудна дзеркала і вікна Досить чистити зуби один раз і мити себе, щоб заплести дзеркало у ванній кімнаті. В цілому, чим більше дзеркал в кімнаті, тим просторіше простір здається. Просто зробити будинок гармонійно виглядати, дивитися чистоту дзеркал.



Особливо часто господині люблять мити вікна, якщо є чудовий вигляд поза вікном, і вони самі хочуть помилуватися красою зовні вікна. Навіть якщо ви незадоволені і навпаки ви можете побачити той самий будинок, в якому ви живете, це не причина використання брудних вікон замість штор.



Ніщо більше не похилого, ніж брудна раковина у ванній кімнаті. Пориньте ще, це мильна коробка з милом. З такої мильної коробки я не хочу взяти шматок мила. Якщо ви дуже спритна людина і ви відчуваєте себе шкода, щоб викинути мило, ви завжди можете перетворити їх в нове мило. І краще всього, і більш гігієнічний, покласти рідке мило на раковині в дозаторі.



З порогу ви не хочете, і ви помітите гору взуття, якщо ви їдете на одному з господарських взуття. Тому необхідно правильно організувати простір біля дверей. І якщо це можливо, приховувати все взуття на спеціальній полиці.



Брудна кухня рушники Для того щоб не зіпсувати враження від вашого затишного будинку, змінити кухонні рушники до приїзду гостей. Неважливо, як очистити і очистити кухню, весь вигляд може зіпсувати одну маленьку солону рушник.



Якщо ви помітили одну з цих ознак, в будь-якому випадку не зробіть коментар до господині. Подумайте про те, як часто ви почуєте квартиру і чи все обираєтеся у вашій квартирі. Які ознаки недосвідченої господині зловити очей?

Категории

Смотрите также

Новое и интересное