Що відбувається, коли жінка очищає більше одного разу на тиждень?

Що потрібно. очищення-частота Ваш будинок? Неймовірно, що багато хто господині зможуть беззаперечно відповісти на це питання. Після того, як хтось очищає за розкладом, і навіть не зберігає звичний графік очищення. Хтось починає очищення тільки в екстремальних випадках, коли пил вже важко дихати. Вони тільки очищають до приїзду гостей.

Тим не менш, є також господині, для яких є замовлення і чистота в будинку є найважливішим. Що таке неправильно? Миємо, промиваємо, протираємо, складаємо... Тим не менш, деякі люди думають про те, скільки часу і зусиль витрачаються на це. А чи варто це?



Коли я одружився і стала повноцінною господинею власного дому, я думав, що це було щастя. Я провів 15 годин на добу, щоб зробити все чистим, красивим і свіжим.



«Мій дорогий, нехай сковорідки світяться, ніж ви.» Не лікуйте занадто серйозно, сказав мій бабуся, який прийшов, щоб відвідати мене один день. Вона побачила мене намагаючись, вона любила мене, і вона не хоче боляче мене або боляче мене. Її слова думали. й

«Для того, як я зрозумів, що було щось дуже важливо в її зауваження. Я помітив, що ті, для кого я хотів би бути «ефективною господинею» Вони ходять, працюють, весело, відпочивати, насолоджуватися життям і не намагаються довести що-небудь до будь-якого. Вони не відхиляють своїх життів, щоб отримати чужу похвалу. й

«Я повинен визнати себе, що люди не піклуються про те, що я роблю весь день. Вони не доглядають, якщо я пилю, промивають підлоги, кладуть свіжі квіти в вазі. Вони люблять життя і не думають про це. Чому? Життя коротке, ви повинні поспішати!



«Пофарбувати картину або закінчити вірш. Погладити кота або грати з собакою. Прогулянка по хорошій погоді або відвідайте друг. Підготуйте вишукану страву або будь ласка кохану людину з подарунком.

Ми можемо самі зателефонувати одержувачу і узгодити зручний час. Сісти в домашніх умовах і протерти пил, хоча життя проходить на вулиці. І день ми витрачаємо на побутові хори ніколи не повернемося. й

"Я радий, що я прийшов до цієї ідеї зараз, поки я ще не тридцять. Є багато речей, які можна зробити, і це буде важко зробити в дорослому віці. Після того, як це займе довгий час, і ніхто не запам'ятається скільки і що я витягував або як часто я побігла будинку з тканиною.



Як бачите, все повинно мати відчуття пропорції. Тому варто послухати фахівців, які радять підходити до очищення мудро і зробити прийнятний графік для себе заздалегідь.

  1. Щоденне прибирання
    Найкращий варіант для тих, хто витрачає багато часу в домашніх умовах. Ми повинні подбати про нашу героїну сьогодні. Тому ви повинні визначити заздалегідь, де ви погоджуєтесь підтримувати чистоту щодня, і що ви будете чистити один раз на тиждень (або навіть через кожні кілька тижнів). Р



  2. Щотижневе прибирання
    Підходить для тих, хто часто немає (робота або навчання), і з'являються в домашніх умовах, наприклад, тільки у вихідні дні. Рекомендується чистити в той же день тижня (і бажано одночасно). Це дозволить вам швидко відновити порядок, щоб відпочинок дня був приємним і корисним.
  3. Хірургічне очищення
    Підходить для акуратних людей, які дотримуються правила «чисто не де вони очищають, але де вони не лікують». Це найкращий варіант для людей, які рідко йдуть додому. Тут кожен обирає себе періодичність. Хтось повинен чистити кілька разів на тиждень, а хтось і два миття місяця досить.
  4. Загальне очищення
    Важлива подія, яка повинна бути проведена прихильниками всіх вищевказаних варіантів. Загальна чистка здійснюється від 2 до 4 разів на рік. Все залежить від точності тентів, а також від регулярності і ретельності звичайного прибирання.





Чисті лінії важливі. Але не витрачайте своє життя тільки для відновлення замовлення і підготовки до несподіваного прибуття гостей. Адже будинок такої господині буде чистим, але сумним.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное