Як ідентифікувати господиню з першого погляду

Затишна жінка - це той, хто обирає себе і її бажання замість перевороту в «славе», який постійно промиває, очищає і варить, як електрика. Так, нав'язувати, трохи мереживний, але щасливий. Але мій друг Тоня вважає, що лази погано і соромно.

«З дверцята будинку я можу визначити, який господиня будинок є. Тільки приїжджайте до відвідування білих шкарпеток. Після візиту ви можете побачити, як миємо будинок! вона каже.

Сьогодні видання. "Сайт" поділитися переліком речей, які вказують на лаціна господиня Квартира поглинає настрій всіх членів сім'ї!



Перше, що ловить очей від дверей - гора взуття. Тим не менш, якщо він брудний і недбалий кидається біля дощок або шафи. Ну, якщо навіть на вішалках вішали накладні речі і пакети, то це вже повний букет непритомності там. А вишня на торті. свінгерий Все це дає погану господиню.

«Примітка, подивіться на двері. І як вхід і інтер'єр! – каже друг. «Вери часто двері в жирних плямах на руках. Часто буває, що підлоги чисті, а з дверними ручками є прозорий пром. Хороша господиня завжди протирає ці забруднені місця тканиною! до Тоня поділилася своєю думкою.



Тепер ми йдемо в ванну кімнату і дивимося на тапах. Вони часто залишають краплі води, які потім висихають і видно на сантехнічних умовах. Якщо ви не вимити кран, з'являється біле покриття. Що означає там слоб в будинку.

Дзеркала, особливо в тих же санвузлах, також забиті регулярно. Ви повинні протерти їх не рідше одного разу на 2 дні, але лежачих домовласників не точно робити це.



Windows, або досить текстиль на них, також дає недбалий. Лази господиня пам'ятає пральня Тільки двічі на рік: десь у вересні, з приходом перших холодних знімків, а зігріванням навесні.

Шпалери і штори повинні бути вимиті принаймні один раз на 2 місяці, так як багато пилу збирається на текстилі. І ми часто доторкнулися штори своїми руками, які теж не завжди прекрасно чисті.



Недбалий і ледачий не вимити штор так часто, тому що після цього їх ще потрібно прасувати і вішати назад на карнизі. Це занадто багато проблем!

Підібрані кімнатні рослини і пили на книжкових полицях є одним з найбільш яскравих показників, які жінка в будинку обходить очищення. Затишні жінки намагаються не звертати увагу на пил і сушені квітий



Поставляйте свій комфорт першим. Регулярне очищення не має сенсу. Хоча можна позбутися від того ж пилу на полицях, навіть використовуючи звичайний пилосос.

Тепер апогей брудний. екранй Зазвичай екран не протертий часто. Тому можна знайти плями, розлучення та інші забруднення. Хоча, власне, ви можете видалити всі ці плями і плями пилу навіть з звичайною серветкою.



Я також запропоную вам дізнатися, як перетворити очистку в радісну і зручну задачу. Знайдіть своє місце для кожного!



(доб. 1)

У мене є 2 коти, собака і багато волосся в моєму домі, тому що тварини, як правило, висипають. І навіть 2 рази на день прибирання не допомагає. Я теж щасливий! І я знаю, що я не можу жити нікому, але для себе і сім'ї.

Я думаю, що це важливо бути чистою, не чистийй Що ви думаєте? Що означає термін «лазити»: це добре або погано?

Категории

Смотрите также

Новое и интересное