Історія чоловіка, який виявився на серптику і не зустрівся з Польщі

Незалежно від того, як невеликий світ, даний Інтернет і доступний авіаперевезення, відносини Це ніколи не легко. Різні символи, різні види на життя і так далі. І якщо ми говоримо не про молодих людей, які всі моди і культури однакові, в принципі, на земній кулі, але про дорослих, утворилися люди.



Сама Ірина йде з маленького українського села. Вона поділилася частиною життя з нами, за яку ми дуже вдячні. Не кожен зможе сказати так сміливо, що на своїй душі. З слів самої Ірини.

Життя в районному центрі не дуже, я розповім вам. Що робити. Або послухайте концерт. Коли я був молодий, я любив цей вид розваг. Часом вдалося дістатися до міста і розслабитися. Але це не сталося часто.

Після закінчення школи та зарахування в навчальному інституті вчителя я зустрівся з майбутнім чоловіком. Рука, посадка, тільки від армії, але не копійка. Своїм мамі був голова нашої школи. Так він був цілком в змозі попросити її за гроші, щоб ми могли піти в місто, щоб жити в зданій квартирі.



Не думайте про це, я не хочу бути змістом. Перш за все, я не збережу. Вистачить пару місяців. І по-друге, я хочу піти на роботу. Це дуже корисний досвід, крім того, я дійсно хотів спілкуватися з громадянами, дізнатися, що вони є, і так далі. В короткий час було багато енергії і цікавості.

Але музика не тривала. У кінотеатрі з’явилась пара разів. Природно, сірий повсякденний життя також був присутній, але навіть вони були більш цікавими, ніж у рідному селі. І один день я зрозумів, що я чекав дитини. Про те, як я дізнався, це просто сталося.

Ми повернулися додому до Сергія та матері. Вона швидко потрапила в школу як вчитель. Це було найзручніше, тому що я можу сидіти на батьківщині, поки мій мирний чоловік заробив гроші. 2 місяці до народження Галини підписано. Весілля, як ви можете побачити, не відбувся. Я не можу міцно виділитися.

р.

А ще одна дочка народилася, яку ми назвали Зоряна. Важкі часи прийшли: мій чоловік не може знайти роботу, досить обдурена на вічне будівництво ручників. Я був захоплений зеленою змією, загиблою вночі, і ввечері я захочився на мене і відчув себе. Я спалю в день, коли я був в школі.

Відповіді прийшла якось сама по собі: потрібно піти на роботу. Польща. Немає грошей, немає життя. Це може зробити різницю. Перший раз я пішов на 3 місяці. Це була казка. Я тричі працював вдома. Далі за три місяці і третій раз на півроку. Я купила одяг для дівчаток, деякі обладнання. Я не забув мій чоловік.

Але мій чоловік припинив розмову зі мною. Ви бачите, її син пропускає і її онуки не бачать її матері. А Сєрозха має золотою медаллю! Моя відповідь була те, що медаль (у школі, де матір його) буде мало використовуватися в житті, вона тільки збуджена її щік.

Природно, я пішов на четвертий раз. Цього разу на 2 роки. У мене вже були друзі, квартира і постійна робота. Я не можу сказати, що я відчуваю себе себе, але, щоб бути чесною, принаймні один раз на місяць я зумів піти в кіно, театр або деякі інші події. Для того, щоб зберегти і жити.



Я був навіть подбаний місцевим джентльменом: людина шість місяців молодше мене, хто любить кожну можливість. Я не згоден з тим, що я не дозволяв собі мукати з ним.

Але було час йти додому, і я був свого роду на час. Коли я приїхав, я чекав мене. Не один зустрів мене на вокзалі, навіть вдома. Я побачила чоловіка. Він відзначає щось з місцевими бульбами. Після найгіршого скандалу я входив в будинок і побачила своїх дітей мене.



З'ясуйте, що бабуся sang до них, що я погана мати, ходячись з моїм новим тато, і я не люблю їх. Зараз діти просто зірвали в готелі, і це було якби я не помітив. Я не можу сказати нічого. Як мій мама-в-право почав виштовхувати мене з дому, кажуть, що вона не потребує такої дочки. І Сєрозга буде робити краще. Діти не з'явились, щоб сказати

Я трималася другом на тиждень, купила їжу для двох з нас, і давала їй гроші зверху. Я зрозумів, що нічого не зберігаю мене тут. Я купила деякі речі, подбала про деякі стоматологічні проблеми і зліва. За кордоном я приймав суддя мого нового джентльмена. Я все ще не шкодую.

Я вже не працюю в якості очищувача, але як вчитель малювання в одній з українських шкіл. Я дуже приєднався до студентів, дуже багато. Кілька місяців тому я відвідував свою екс-людію, щоб підписати деякі статті. Моя мати-на-правила мене, що жінки ходять після її сина у спадках, і діти не хочуть знати мене. Ну, принаймні, вона була правою про щось: дівчата дійсно покинути мене як мати.

Польща - мій новий будинок і Лесек - моя нова любов. Якщо Бог закрив двері, вікно відкриється для вас.

9861386

Я хотів би підтримати жінку, яка поставила своє життя, щоб поліпшити життя себе і своїх близьких. Це хаме, що сталося з дітьми. Але можливо, вони виростуть і все впадуть в місце. В той же час ми тримаємо наші кулак для вас і вашого нового життя.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное