Корм Frieskies для вашого улюбленця

корм Фрискис

Кішки за своєю природою хижаки, тому важливо забезпечити їх необхідним обсягом якісного білка. На сучасному ринку представлено багате розмаїття раціонів для кішок та кошенят, але важливо підібрати не тільки смачне, але й корисне харчування для свого улюбленця. Ви не помилитеся, обравши для вихованця корм Фрискис, який популярний серед власників котиків по усьому світу.

Серед основних інгредієнтів такого повнораціонного корму присутня риба, птиця та м'ясо. Цей якісний корм має збалансований склад, в який входить усе необхідне для повноцінного щоденного харчування – якісний білок, незамінні мінерали, вітаміни та амінокислоти.Підбираємо Фрискис для кота відповідно до потребФахівці компанії Friskies ратують за індивідуальний підхід у підборі харчування. Для цього було розроблено чотири повнораціонні лінійки відповідно до потреб кішок на різних етапах життя. Компанія пропонує наступні види кормів:

  • Junior – для кошенят;
  • Adult – для активних дорослих котів;
  • Sterile – для кастрованих та стерилізованих котів;
  • Indoor – для домашніх котів, які не залишають межі будинку або квартири.

Підібравши раціон відповідно до віку, станом здоров'я та способом життя тварини, ви забезпечите улюбленцю хороше самопочуття та настрій. Збалансоване харчування для здорового травлення позитивно впливає на шлунково-кишкового тракту, серцево-судинну систему та стан шерсті. При виборі раціону слід враховувати індивідуальні особливості травлення кота, а також його непереносимість певних компонентів.

Правильна їжа коту – запорука повноцінного здорового життяГоловна перевага сухого корму у порівнянні з натуральною їжею – правильне співвідношення білків, жирів та вуглеводів. Якщо годувати кота звичайною їжею, стає майже неможливим розрахувати добовий раціон необхідних поживних речовин. Таким чином, обрати для улюбленця сухий корм в якості щоденного харчування – єдиний спосіб бути впевненим у тому, що вихованець забезпечений усім необхідним для здорового, повноцінного життя.

Але важливо обирати тільки якісний корм, такий як Фрискис, що пройшов усі необхідні лабораторні дослідження та тести на предмет якості й безпеки. У результаті правильного якісного годування ваш кіт буде залишатися:

  • Активним – повернеться м'язовий тонус й тварина буде більш енергійною;
  • Здоровим – налагодиться травлення та інші системи організму;
  • Веселим – настрій тварини безпосередньо пов'язаний з його самопочуттям;
  • Доглянутим – покращиться стан шерсті та шкірних покривів.