Випускник Чернігова одинадцятих сортів, сльози душі зсередини

Occasionally Я огляд мій Навчальний посібник з милими фотографіями. Я пам'ятаю, що мої батьки влаштували сеанс з однокласниками на фотостудії та на природі. Що було чудово! І як пам'ятати, що час, усвідомлення того, як вона була красива. На жаль, сьогодні українські студенти позбавлені всіх цього.



Веб-сайт: www.irinakudin.com Випускники української школи танцюють їх остаточний вальц на руїнах, які залишалися з російського бомбардування. У тих же руїнах вони фотографують для пам'яті. Хоча, нехай зрозуміло, що не можна забувати. Один з цих альбомів я буду ділитися з вами в сучасному статті. Ви повинні побачити це, важливо говорити про це.

Знімки я хочу показати вам сьогодні дійсно шокуючі. Від безтурботного дитинства і молоді українців не слід. Будівельні будинки, лікарні, садиби та школи – це реальність України сьогодні. Повномасштабна інваляція Росії поставила життя цивільних осіб на пауза. Однак вони намагаються адаптуватися до нових умов.

Найяскравіші сторінки в житті кожного з нас. Наприкінці 9-го і 11-го класу, прийнято влаштувати пром і зробити красиві альбоми з незабутніми фотографіями. Учні з Чернігова вирішили не змінювати традиції і взяли участь у дійсно унікальній фотосесії.

739380 р.

Instagram / @thevillageua Фотооператор з Івано-Франківська Станіслав Сенік взяв участь у роботі. Він захопив одинадцятих сортів на руїнах зруйнованого міста. Ініціатором зйомки був сам чоловік. У Чернігові немає знайомих. Тим не менш, завдяки соціальним мережам вдалося знайти контакти випускників, які погодилися з цією унікальною фотосесією.

«Я не знаю однієї людини в Чернігові. Один клас я фотографував до війни, і він був поза містом. Не було нічого, однак батьки не згодні, що діти прийшли до Чернігова. Але не зупинився. Я написав до різних людей, запрошував всіх, хто знав і не знаю рекламувати. Проведено три класи, які погодилися. Хлопці називають різними місцями, які брали участь в процесі, бо я не знаю ніяких локацій, фотограф написав в соцмережах.

р.

Instagram / @thevillageua Хлопці обрали не тільки місця для зйомки. Вони також вирішили на стиль фотосесії. Спочатку студенти хотіли носити шкільну форму. Однак вони вирішили носити більш повсякденний одяг в нейтральних тонах. Однак від класичних стрічок випускників не відмовлялися. Можливо, це висвітлює трагедії ситуації.



Instagram / @thevillageua Фотоальбоми "Наше свято було вкрадене, наша дитинка була викрадена." І ми хотіли показати світ, що життя йде незалежно від умов, які ми знайдемо себе. Ми ніколи не зможемо вкрасти віру в яскраве майбутнє, говорить один з учасників фотосесії.



Тепер випускники чекають свого альбому, а фотограф вже організував нові зйомки в рідному Івано-Франківську. Звіти Станіслава в Парижі та Берліні. Чоловік планує додати фото випускників Черніговського проекту.

Головною ідеєю фотографа є те, що в Україні є проблеми. Для мене фотографія не тільки хороший постріл для соціальних мереж. Фото робить багато іншого. Це відображає історію нашого сьогодення. Коли я фотографував дітей, я хотів, щоб зрозуміти все, що ці студенти проходять через прямо зараз, говорить Станіслав Сенік.



Instagram / @thevillageua Діти не полум'яні. Однак вони не тільки свідчили страшну війну, але й зіткнулися з наслідками російського терору. Тим не менш, кожен з учасників цієї незвичайної фотосесії вірить у перемогу України. І ми хочемо, щоб усі українці вийшли якомога швидше!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное