Чому радянські правила етикету дозволяють не видаляти хутряний капелюх в кімнаті

Ви коли-небудь бачили людей, які носять зимові капелюхи в ресторані? Це саме те, що мільйони радянських Вони не знімали модних хутряних шапок в ресторанах, в кіно і театрі, або на роботі.





Що таке походження цього загадкового явища, яке не тільки вабить іноземців, але через роки здається досить дивним навіть тим, хто жив у СРСР? Давайте спробуємо розібратися.

Наприкінці 70-х років минулого століття, не без допомоги героїні Барбара Брильської з культової плівки «Іронія фети, або з легким паром!», мода для високих і пишних жіночих хутряних капелюхів прийшла до СРСР.





Вона, безумовно, не народився з ніде. Вже в 50-60-х рр. культові предмети гардеробу радянських народів стали фуршетні шапки.





Вони виготовляють їх з оленої шкіри. І це вартість такого головного убору багато грошей. Тому не кожен може дозволити собі. Не дивно герої фільму «Дівчата» (1961) сперечалися за шведську шапку.



Поза «Ложки» У сімдесятих, лисицях і лисицях троянда до вершини популярності. Що я можу сказати, якщо Королева Єлизавета носила один? Можна купити готовий капелюх тільки безкоштовно, тому телефон швейного майстра зберігався в сім'ях як дорогоцінний релікв.

Чому радянські жінки не знімали свої капелюхи в приміщенні? Кілька десятиліть тому хутряний капелюх був зношений не тільки для захисту від холоду, але і як символ благополуччя і високий соціальний статус. Ви можете сказати, що це був сорт 12-го iPhone of '70s.





Тому найчастіше можна почути версію, що капелюхи не знімали, щоб захистити їх від крадіжки. Більш того, випадки крадіжки були досить часто. І в шафах взяти дорогі капелюхи, як правило, не хочу.

Ця версія має право існувати, але не пояснює все. Прийміть, наприклад, головний новорічний фільм останніх 40 років. Згадуємо сцену, де друзі Надія Шевельєва привітали її на Новий рік.





На фото показано, що дівчата роздягаються в передпокої, а потім, не знімаючи капелюх, сідають на столі. Можливо, вони боїться, що явний Хіпполите нечистий в руці? Я думаю, що це не так.

Габаритний зображення

Під великогабаритною кришкою модно в той час, одяг і локони швидко втратили обсяг. І голову під ним потіли швидше. Тому зачіска без капелюха виглядала, нехай скажеш, не дуже презентабельний.

«Що змінилося сьогодні?» запитайте. Спочатку було мода для величезних капелюхів. Невелика в'язана шапка і в сумці може бути прихована, і зачіска її не зіпсує. По-друге, комплексні зачіски 60-х і 70-х рр. загортають в облівіння.

Це життєздатність, бо було так багато бачити! Затишне волосся, яке трендує в останні роки, капелюх не зіпсує багато. Добре, хороші продукти для догляду за волоссям стають все більш. Тому, прийшовши до ресторану, можна сміливо знімати шапку і в пару хвилин повернути волосся до нормального зовнішнього вигляду.

Чому ви думаєте, що жінки в Радянському Союзі не знімали модних шкарпеток в приміщенні? Чи не згадується причина?

Категории

Смотрите также

Новое и интересное