Де отримати кредит на 1 рік, якщо постійно відмовляють у банках?

Ми звикли звертатися за кредитами до банків. Фінансові установи у більшості асоціюються з чимось звичним, безпечним та надійним. Проте не все так просто, як здається на перший погляд. Вам 100% відмовлять, якщо спробуєте отримати гроші з поганою кредитною історією та без офіційного працевлаштування.

Де отримати довгостроковий кредит онлайн, якщо у банку відмовляють? Що робити, якщо немає можливості взяти довідку про доходи? Ми розповімо вам про вигідну альтернативу банківському кредиту.

Кредит від Аміґо на рік без відмови


Мікрофінансова компанія Amigo у 2021 році вийшла на ринок України з унікальною пропозицією. Позичальникам пропонують кредити на тривалий термін без довідки про доходи, застави та поручителів.

Отримати у борг можна від 3 до 30 000 гривень. Доступний термін погашення: від 90 до 360 днів. Це означає, що користуватися коштами Аміґо можна майже цілий рік. Вартість кредиту складає 180% річних. Щомісяця позичальник сплачує частину тіла кредиту та відсотковий борг.

Приклад розрахунку кредиту Аміго:

  • сума позики — 3000 гривень;
  • термін — 90 днів;
  • розмір щомісячного платежу — 1313 гривень (1000 гривень тіла кредиту + 313 гривень відсотків).

Оформити кредит на рік на картку від Аміго можна на будь-які цілі — це не впливає на остаточне рішення по заявці. Послуги компанії доступні для всіх громадян України віком від 18 до 65 років. Подати заявку на Amigo можна навіть якщо у вас погана кредитна історія. Якщо заявку буде схвалено, а заборгованість вчасно погашено — кредитний рейтинг підвищиться.

Процедура оформлення кредиту в Amigo 


Аміґо видає позики виключно в онлайн-режимі та лише на картку. Якщо порівнювати процедуру оформлення позики в банку і компанії Аміґо, то звичайно ж через інтернет ви зможете оформити кредит простіше і швидше.

У Amigo немає черг та зайвої паперової тяганини. Процедура оформлення першої позики займе до 15 хвилин, наступних кредитів — до 5 хвилин.
Пакет документів для оформлення кредиту включає лише код та паспорт. Довідка про доходи, свідоцтво про шлюб, документи, що підтверджують наявність майна у власності — не потрібні.

Заявки обробляються автоматично. Вже через 5 хвилин після відправки заявки ви знатимете відповідь. Рівень схвалення в Amigo становить 95%.

Отримати кредит можна навіть без фото паспорта, підтвердивши особу через BankID.

Подати заявку на довгостроковий кредит можна в будь-який час доби — з комп'ютера, планшета або смартфона. У цей час ви можете перебувати на відпочинку, на роботі, в авто чи в кафе.

Як бачите, в Україні можна оформити кредит на рік не лише у банку, а ще й у МФО на простих та доступних умовах. Постійним клієнтам Аміґо регулярно пропонує промокоди та знижки. Докладніше про умови компанії можна дізнатись на офіційному сайті amigo.com.ua.


  • 28
  • 14/01/2022


ПоделисьПодпишисьСмотрите также

Новое