371
 0,2
2018-10-10
 Комментарии

На відпочинок у Кіпр зі Львова - чисті пляжі, насичена екскурсійна программа та якісний сервісКіпр — острів, який став популярним завдяки пляжному відпочинку: лазурне море, білий пісок, чисті пляжі, гостинність та більш ніж 300 сонячних днів на рік — все це дозволяє насолоджуватись теплом з березня по жовтень, при цьому навіть взимку вода прогріта до 14°C. Завдяки цьому путівки на Кіпр зі Львова актуальні в будь-яку пору року. 

Насолоджуйтесь теплом цілий рік


Клімат Кіпру вважається найбільш сприятливим та здоровим у світі, саме тому цей острів славиться великою кількістю довгожителів. Спокій та безтурботність витає в повітрі над цією місцевістю, тому вона є ідеальною для тихого відпочинку, у тому числі з дітьми. В залежності від місцевості берегова лінія може бути самої різної ширини з розвинутою інфраструктурою, пляжі бувают піщані та піщано-галичні. Пісок вулканічного походження, має в своїй структурі кремній який дуже сприятливий для шкіри, ніжитись у ньому — саме задоволення, яке приносить користь.  Відпочинок для будь-яких потреб


На курорті є дитячі розважальні програми, аквапарки, велика кількість клубів та дискотек, проводяться тематичні вечори з живою музикою. Для справжніх цінителів спорту є велика кількість водних розваг, тенісні корти на пляжних зонах розташовані аттракціони, бассейни з підігрівом води у холодну пору. Для відпочиваючих на Кіпрі є велика кількість аутентичних таверн і ресторанів з середземноморською кухнею, чудесними винами власного виробництва — усі відпочиваючі ситі. Тут завжди можна знайти місця як для справжнього елітного дорослого відпочинку, так і для тихого сімейного проведення часу.

На вас чекають:
  • SPA-салони, оздоровчі центри, цікаві маршрути
  • Всесвітньо відомі памятки архітектури пов'язані з древньогрецькими богами
  • Шикарна готельна та плажні зони
  • Спортивні комплекси та водні розваги

Путівки на Кіпр зі Львова — це один з найкращих подарунків своїм близьким чи друзям на будь-які випадки життя. Це місце подарує багато приємних спогадів, адже воно відоме своїми лазурними берегами, красивими набережними — Кіпр має безліч шикарних локацій як для профессіональних фотосессій, так і для звичайних любителів-фотографів, тому ваш сімейний фотоальбом чи профессіональне портфоліо обов'язково поповнится теплими світлинами з яскравого відпочинку.