Я промию речі за принципом моєї бабусі, щоб видалити старі плями і загартоване забруднення.

Кожна господиня має власний спосіб миття, перевірених часом і зручний для неї час. У Європі багато говорять про цей інноваційний спосіб прання, який замочує речі перед подачею в пральну машину. Як інноваційно це для наших жінок... Вже в нашому чудовому місці! Тим не менш, це просте дійство, що надягає своїх секретів.

Сьогодні видання. "Сайт" Згадувати найстаріший і найнадійніший спосіб засупуй Всі правила та тонкощі!



"Змочування спрощує процес миття і період!" говорить мій бабуся, і вона справа. За допомогою замочування легко знімати загартовані забруднювачі і всі старі плями!

Психологія процесу проста у світі. Дірт з речей повинен переходити в воду, частково в миючій воді, і це брудна вода піде в злив. Однак, якщо ви використовуєте замочування, то значна частина бруду перейде в цю першу воду. І в пральній машині буде йти вже в певній мірі чистою лляною, і вона буде легше мити далі.



Давайте розберемося. прямой Ви можете замочити її як в пральній машині, так і в окремому контейнері. Ви можете використовувати як талвіс, так і відро, і ванну. Можна навіть використовувати чистий раковину або дитячу баню.

Залийте достатню кількість води так, щоб всі одяг занурилися в неї, але не дуже так, щоб додавши одяг, вода не зливається. Пам'ятайте, що право архімедів, щоб не протерти надлишок води, яка була зітхнена через багато речей!



Не забудьте про плямистість або миючий засібй Він може бути як готовий пральний порошок з відбілювачем (Белізна, Ваніш), так і гель для душу, рідкого мила. В останньому, до речі, я часто замочував мій латунь. Також не забудьте про господарське мило. Так, прогрес прогресу, але це пенні означає, що не перестає довести його варті!

Отже, нехай ви милосердя досить важко. Можна замочити їх в теплій воді, де крім мильного розчину з речей, також буде одна і половина ложок соди. Час замочування може становити від півгодини до 2 годин.



Від чого залежить. загартованей При сильному забрудненні допустимо замочити на 8 годин. У цьому випадку зручно розбризувати речі в воді з порошком в нічний час і вранці повільно зануривши їх в пральну машину. Для більш ніж одного дня одяг не може зберігатися в воді, або він буде кислим і буде дуже неприємний запах.

При використанні порошків з відбілюючими компонентами обов'язково оберіть температуру води, яка не зіпсує тканину (це інформація на етикетці речі). Перед тим як покласти речі в контейнер з водою, повністю розчиніть порошок і тільки потім замочіть пральню.

р.

Ви можете замочити речі як в теплій, так і холодній воді. Якщо розчин води і порошку теплий, то потрібно замочити речі в ньому не менше 2 або навіть 3 годин. Якщо розчин холодний, можна іноді замочити довше. У цьому випадку білі речі не можна замочити більше години.

Сорти за кольором, ступінь забруднення і матеріал виробу. Не промийте трикотаж і вовна разом, а також кольорову бавовняну разом з лляною продукцією.

Окремо хочу виділитися кухня-вітальняй До них краще додати трохи солі або оцту. Додавання солі в брудні штори є важливим.



Після замочування білизни або будь-яких інших речей необхідно вичавити і тільки після того, як ви можете почати миття, машинний або ручний.

Замочування брудного одягу відмінно допомагає в процесі. миття рукЦе як пральна машина. Ефективність була перевірена протягом десятиліть!



Хочу дізнатися, чому потрібно покласти каштани в митті. Тільки вибрати кілька корисних порад!



Смоктати його в шахті знову! Це екологічно чистий. «Так, це повернення до минулого!» Ми будемо говорити, "" Може бути, але це циклічна. І іноді забутий старий може бути набагато ефективніше, ніж всі ці інноваційні речі!

Що таке прання? Заморожування. пральня?

Категории

Смотрите также

Новое и интересное