У радянських часів варити всі плями від робів і фартухів, дізнатися секрет

Моя оренда квартири має досить погану пральну машину. Не справляється з усіма забрудненнями. Тому потрібно нанести профілактичний удар до плям, перш ніж кинути речі в миття. Я хочу розповісти вам сьогодні. Як видалити жирну пляму з одягуй Я також поділю пару інших живих хаків. Чи знаєте ви, що робити з помадою?

499 р.

Щоб ефективно видалити плями з одягу або взуття, потрібно розуміти, куди вони прийшли. Сліди від жиру, помади або, наприклад, насичені кольоровими гарячими напоями, повинні відображатися різними способами. Далі Про те, як боротися з кожним з цих забруднюючих речовин.

Свіжіше пляма, простіше її видалити. До того ж, ймовірно, ви зможете зробити це звичайним милом, содою або іншим миючим засобом. Плями є одна неприємна властивість. Вони можуть рости, підвищуючи розмір. Тому необхідно видалити їх з країв, плавно перемістивши в центр.



Якщо необхідно видалити плями від яскравого одягу, будьте обережні. Продукція на основі спирту і кислот може зіпсувати колір. Ацетон і ацетична кислота не можна обробити шовкові речі, а хлор лайм - бавовна.

Свіже жирове пляма краще, якщо це можливо, відразу засипати щедрим шаром солі. Якщо забруднення вже висохне, його можна видалити з бензином або ацетоном. Для цього пляма повинна бути рясно змочена інструментом, щоб вибрати з, накриту паперовою серветкою зверху і ходити на неї праскою.

Під плямою можна покласти шматок чистої білої тканини. Далі потрібно прогріти борошно картоплі (не плутати з крохмалем) і посипати продукт місцем забруднення. Після півгодини зникніть борошно і повторіть цю процедуру до зникнення плям.



Можна позбутися від жирного плями на кольоровому взутті, використовуючи сік цибулі. Якщо жир потрапляє на шкіряне взуття, використовуйте содовий розчин. Для його приготування змішайте 0,5 склянки теплої води і 10 грам соди. Для видалення плями використовуйте звичайний бавовняний диск.

Як видалити інші плями від одягу Spots від помади є загальною проблемою для дівчаток і жінок. Ви можете позбутися від них перекисом водню, якщо одяг білий. Після обробки цим інструментом потрібно промити в мильній воді, а потім просто промити в пральній машині.



Прямо на кольоровому одязі можна обробити такими засобами як індитин. Також серветка поміщається під тканину і на неї, тальк заливається зверху і місце зараження праскою пропрасують. Шовковий або вовняний одяг плямистий помадом, досить протерти ватним диском, замочений в спирті.

З яскравими плямами з алкогольних напоїв допоможе впоратися з молоком. Для цього потрібно нагрівати і занурити брудну річ на півгодини. А потім промийте його регулярним милом.



Прибрати забруднення від білого одягу допомагає перекис водню. Змішайте 1 чайну ложку продукту 0,5 склянки води. А потім просто протріть червоне місце з цим розчином і промийте його під холодною проточною водою. Цей же живий хак працює з плямами на килимах.

Якщо пляма свіжий, посипати її вологою сіллю. І після півгодини змийте місця забруднення гарячою водою. Дядько!

Кава плями можна видалити з столовим оцтом. Для цього потрібно розвести 1 чайну ложку засобу в склянці води, а потім залити цей розчин на пляму. Далі просто промийте річ до повного зникнення.

, Україна

Якщо ви зіткнулися з плямою з трави, не хвилюйтеся. Його можна видалити з аміаку. Змішайте 1 чайну ложку і склянку води. Потім змочіть забруднення цим розчином. Далі потерти його звичайним господарським милом і дати 1 годину на відпочинок. Після цього досить мити одяг.

Як видалити жирні плями з одягу: редакційна консультація Дуже незвичайний спосіб, який допоможе видалити жирні плями з одягу, поділився своїм колегою Вікторія Жмурко. Я дуже рекомендую читати цю статтю за посиланням.

Вона також розповіла про інші трюки. Наприклад, ви знаєте, що старі забруднення з фруктів і ягід можна обробити лимонним соком? Будьте впевнені, щоб прочитати цей матеріал, щоб рукувати себе з кількома більш життя хакі.



Жири, косметика та напої є типовими видами забруднень на одязі. Що про іржі? Часто з'являється при наявності металевих фітингів. Позбутися від таких забруднень не достатньо просто кинути одяг в пральну машину. Як боротися з такими плямами, читайте посилання.

Я впевнений, що є інші перевірені методи керування плямами у вашому апаратному арсеналі. Поблизу діляться своїми думками в коментарях. Я чекаю на тебе!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное