Навіщо додати оцет в пральну машину

Мапа на одязі Навіть найуважніші з нами. Не втрачайте на трифлі. "Сайт" Ви можете легко впоратися з забрудненням будь-якого походження! До того, як ви навіть зв'язаєте око, непристойна пляма зникне, і душа буде легше.

Це великий обманний аркуш для ідеальної чистоти речей, які ми надаємо домовласників! Особливо допомогли поради про жирові плями і плями від косметики.

Як видалити плями
  1. Плетені плями
    Сік лимона - чудовий натуральний відбілювач. Застосувати свіжовичавлений лимонний сік на неприємному плямі 2 години до миття, і гарантовано зникнути! Афіша мийка Не проблема.


  2. помадні плями
    Вологий протирання дуже добре допомагає видалити свіжі плями від помади, поглинаючи всі забруднення і знімаючи жир без залишків!


  3. Стайни від дезодоранти
    Помилки поту на одязі можуть бути тільки білі плями від дезодоранти. До мого сюрпризу патч джинсової тканини відмінно очищає ці розпади!


  4. Масляні плями
    З плямами з олії та інших жирних плям прекрасно справляються зі звичайною білою крейдою! Застосувати деякі крейди на проблемну зону, і крейда поглинати зайвий жир.


  5. Плями з декоративної косметики
    Сліди тонального крему або бази макіяжу знімаються в двох підрахунках, якщо використовувати піну для гоління.


  6. Кавові плями
    Якщо ви залите каву на вашому одязі, слід негайно змочити пляму водою і натерти невелику соду в неї. Плями на тканині З'явився чарівний!


  7. Жирні харчові плями
    Коли крейда не на руці, використовуйте соду як засіб для жирних плям. Мінеральні води з газом допомогли мені багато разів!


  8. Трави плями
    Всі батьки знають, наскільки важко боротися з травами. Vinegar приходить на допомогу, перевірте з нагоди - чудовий результат!




Якщо ви раніше знали такі корисні поради, як багато речей можна врятувати!





Я думаю, що я повинен друкувати цей стіл і повісити його поруч з пральною машиною. Дивні засоби допоможуть видалити і нові, і вже добре вбираються в тканинних плям. Поділіться цим обманом з друзями, вони неодмінно оцінять свою корисність!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное