Хлопець з Білорусі побудував будинок глини і піску, в якому він збирається провести зиму. Секрет технології в ...

Кожен хоче жити уві сні будинку. У той же час, хтось починає рухатися до досягнення своєї мети, а хтось подарує і «сцени» на мрії.

Коли я був маленькою дівчиною, я любила історії, мої батьки сказали мені перед ліжком, але що я любила себе, історія мій тато сказав мені про хобі. Як я пізніше зрозумів, як дорослий, мій тато переговорив Ісуса Христа Кільця.

Так я фантазую, як живе Фродо, і я мріяв бачити будинок, як це живе.





Я дізнався величезну кількість інформації, після чого я зрозумів, що хочу жити в такому екологічному будинку!

Недавній друг шахти розповів мені про хлопця, який вже впровадив зелений будинок. теплицяВін нагадує житло тих хобі. І зробив він повністю своїми руками і з бюджетом тільки тисяч доларів!

Редакція "Сайт" Приготований для Вас сюжет про цей талановитий майстри з Білорусі, який здивував всіх своєю незвичайністю еко-хаус глини і піскуй У такому будинку вона навіть дихає по-різному!

691195



Євген Равський з Білорусі своїми руками пісочницяй На його думку, житло повинно бути натуральним, від екологічно чистих матеріалів. Архітектор побудував свій будинок в с. і переніс туди життя.





Женья переконана, що необхідно будувати такі будинки, в яких це не тільки зручно і затишне, але і можливість надати людині натуральні умови проживання.

Так він придумав ідею будиночок з матеріалів, які під рукою. Основними будівельними матеріалами були пісок, глина, вода, солома та колоди.

р.



Будинок Євгена зовсім не схожий на сільські хати: квадратний, без кутів і з травним дахом. Перша асоціація є житловим житлом.





Євген - 28 років і має будівельну освіту: перша технічна школа, потім Брянська академія будівництва. Женья говорить, що в певній точці він зрозумілий, що він не хотів пов'язати своє життя з будівництвом коробок залізобетону, тому що робити все життя, що ви не любите, тільки заради грошей неправильно.

Будівництво екобудин надихнула німецькі архітектори. У Німеччині є ціла лабораторія, яка працює з екологічно чистим житлом. Його лідер Gernot Minke по всьому світу будують еко-будинки. Включаючи Білорусь. Тоді Женя прийшла до ідеї, чому б не білоруські починають робити це самі?

«Це елементарна, глиняна підошва! Тоді я вирішив побудувати два будинки за допомогою пов'язаних технологій: від самани і глини, говорить Євген. Подруга, однак, потім відійшов від будівництва, бо не всі готові жертвувати так багато часу для цього бізнесу.





Більшість часу Євген витрачається на будівництво стін глини, піску і соломи. Трохи швидше були побудовані внутрішні стінки глини і колод. Вся структура ґрунтується на дерев'яному каркасі.

У будинку є все необхідне для життя, в тому числі кухня, невелика плита і ліжко поруч з ним. Загальна площа будинку площею 45 кв.м.





«Не повна електрика в будинку», – розповідає Женя. - Так само від сусіда тримають подовжувач, щоб мати можливість живлення ноутбука. Планую влаштувати будинок і підключитися до лінії живлення найближчим часом. й

Невеликі округлі вікна, а також наявність трави на даху, дуже схожі на будинки хобі.





«Всі вікна в будинку виготовляються з старих, звичайних скляних каркасів. Якщо були гроші, то, звичайно, кладуть сучасні склопакети, майстри ділиться своїми думками.

Невеликі вікна овальної форми для освітлення явно не вистачає. Але в центрі даху є кругле вікно, світло надходить в будинок навіть на дощовий день. Стіни зовні і всередині досить гладкі, штукатурені і фарбовані. А магазин не купував нічого для того, що все ж безкоштовно глини.





Нагріваємо весь дизайн будинку духового комплексу. Його незвичайний пристрій дозволяє ефективно нагрівати і зберігати тепло в приміщенні протягом тривалого часу. Їжа можна приготувати при бажанні.

Дим з печі не відразу летить в трубу, але спочатку проходить через димові канали дивана (власник будинку спить на ньому). Зал - це теплоаккумулятор. Таким чином, ефективність в порівнянні з каміном або буржуазною піч набагато вище.





На зиму Євген утеплив стелю шаром тирси товщиною 20-30 сантиметрів. Про стіни власник сказав: «З сходу на північ і захід в будинку є номери, які закриваються взимку, тільки центральна кімната з духовкою залишається в будинку. й

Коли вулиця 0-2, температура в будинку підтримується на 20 градусів. Добре, якщо Женя вимив духовку, температура піднімається до 22-23 градусів.





Він планує провести зиму в новому домі. Він також планує побудувати ще одне житло на вулиці.

Він також хоче створити своєрідне поселення хоббі. Для побудови будинків на екологіях і з подібною архітектурою: з глини, самани, з земляними дахами. Але обладнайте їх сучасними комунікаціями: гаряча вода, санвузли. Все, що люди можуть приїхати і жити тут.





Запрошуємо Вас ознайомитися з ще одним дивовижним сюжетом про норвезьку сім'ю Gjörtefolger, який живе в арктичного кола більше 4 років. Якщо ви бачите свій будинок!



Я дуже люблю ідею цього творчого молодого чоловіка, піклуючись про себе. здоров'я до Це чудовий! Головне - це те, що цей будинок має вірно більш ніж десятиріччя, що я хочу.

Що ви думаєте про життя в таких екобудах? Я буду раді, якщо ви поділитеся думками в коментарях.

Чи подобається вам статтю? Поділіться інформацією з друзями в соціальних мережах!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное