163
 0,4
2022-08-05
 Комментарии

Гіпохлорит натрію – навіщо він потрібнийГіпохлорит натрію, який реалізується за кращими цінами на нашому сайті, використовувався як перевірена сполука для хлорування води, відбілювання деревини та натуральних волокон з кінця 18 століття. Тож його ефективність і доведена у довгостроковій перспективі. Розчини гіпохлориту натрію зараз також широко використовуються у водному господарстві для остаточного гігієнічного захисту та обробки домашніх басейнів.Популярність товару

Гіпохлорит натрію — традиційний та перевірений продукт хлорної хімії, який використовується для підтримки концентрації хлору у воді басейну на необхідному рівні.

Його основні переваги:

  • Гіпохлорит натрію, має високу якість та підходить для обробки питної води.
  • Він дуже популярний, тому що це найдешевша альтернатива для очищення води.
  • Багато користувачів вдаються до ручного дозування, що хоч і менш зручно, проте є найбільш бюджетним варіантом обробки води в басейні за допомогою хлорної хімії. При достатній обережності та дотриманні інструкції із застосування гіпохлориту натрію є відмінним помічником для користувача.
  • З хімічної точки зору догляду за водою в басейні гіпохлорит натрію є найбільш безпечним варіантом для плавців.

При внесенні гіпохлориту натрію вручну необхідно на увазі, що величина доз залежить від того, якою була попередня порція речовини, а також від поточної температури води й, нарешті, від ступеня використання басейну, плюс кілька інших параметрів.Альтернативне використання речовини

Гіпохлорит натрію завжди варто мати під рукою, щоб вирішити кілька додаткових побутових чи виробничих проблем:

  • Як відбілювач гіпохлорит натрію використовується для видалення плям з білизни. Він особливо ефективний для бавовняних тканин, які легко брудняться, але добре відбілюються. Зазвичай одне стандартне завантаження білизни рекомендується 50-250 мл.
  • Слабкий 1% розчин у теплій воді використовується для дезінфекції гладких поверхонь перед варінням пива чи вина. Поверхні необхідно промити, щоб запобігти попаданню сторонніх присмаків у напої.
  • Гіпохлорит натрію при розведенні 1:4 ефективний проти багатьох бактерій та вірусів. Він часто використовується як дезінфекційний засіб для очищення поверхонь у лікарнях та спортивних спорудах.
  • 2% розчин застосовують для шокового хлорування резервуарів чи водопровідних систем. Лужність розчинів гіпохлориту викликає осадження мінералів, наприклад, карбонату кальцію, тому ударне хлорування часто супроводжується засміченням системи. 

Замовники, які бажають заощадити та при цьому отримати якісний товар, давно вибрали сайт https://www.systopt.com.ua/. Саме тут можна купити гіпохлорит натрію у відповідних обсягах, щоб використати його універсальні засоби.