307
 0,8
2022-08-04
 Комментарии

Sun of Egypt 3У даній статті ви зможете ознайомитися більш детально з ігровим слотом Sun of Egypt 3, який є продовженням популярної серії слотів від відомого розробника. Йтиметься про історію слота, а так само його бонуси й особливості.Sun of Egypt 3
Дана гра не так давно вийшла на ринок онлайн казино. Вона розроблена студією Booongo. Вихід даної гри відбувся 24.03.2022, і відразу ж гра стала хітом серед гравців, а все тому, що в грі використовується імерсивний движок, а так само вона радує око своїм оформленням.

Цей слот зроблений в стилістиці Єгипту, він наповнений особливою атмосферою, має приємний музичний супровід і повністю занурює вас в ігровий процес.Sun of Egypt 3 демо — це слот, який є продовженням популярної серії попередників Sun of Egypt і Sun of Egypt 2. Розробники вирішили не зупинятися на досягнутому успіху цих слотів і представили увазі гравців слот Sun of Egypt 3. Даний слот по функціоналу такий же, як і два попередніх, проте призи тут збільшені до 10.000х від вашої ставки й це дійсно приємні зміни для багатьох гравців.

У даній статті ви знайдете всю цікаву для вас інформацію, яка дасть вам можливість ознайомитися зі слотом Sun of Egypt 3 демо, і саме завдяки тому, що в даному слоті є демо режим, ви без проблем зможете випробувати його, при цьому не реєструючись на сайті, а так само не ризикуючи своїми справжніми грошима. Однак, виграші, які ви отримаєте так само будуть лише віртуальними кредитами й не будуть підтягуватися на ваш рахунок.Головне про Sun of Egypt 3


Sun of Egypt 3 є слотом, в якому ви зустрінете 5 барабанів по горизонталі і 3 по вертикалі. Так само вас чекають цілих 25 ліній виплат. Ви будете спостерігати відомих стародавніх фараонів і легенд Стародавнього Єгипту. Слот Sun of Egypt 3 демо вітає всіх гравців, які знаходяться в пошуках скарбів і звичайно ж величезного багатства!

В оновленій версії слота ви отримаєте безкоштовні обертання, безліч бонусних ігор, а так само супер бонусну гру додатково.

А також, будьте впевнені про те, що вас чекають таємничі символи і великі джекпоти!

Якщо говорити докладніше про те, які бонуси вас чекають саме всередині даного слота, то якщо ви зберете 3 символу розкиду в основній грі, вони вам активують 8 безкоштовних обертань, і точно також, якщо ви зловите додаткові 3 символу розкиду під час прокрутки ваших безкоштовних обертань, вам будуть зверху нараховані 8 додаткових безкоштовних обертань. Цей цикл може повторюватися знову і знову, вам необхідно лише мати трохи удачі в кишені, щоб регулярно ловити по 3 символу розкиду.Бонуси слота Sun of Egypt 3


Даний слот наповнений бонусами, які ви можете зустріти в процесі гри. Якщо говорити докладніше, то існує 6 + Бонус, який запускає бонусну гру і ми отримуємо 3 респіна на самому початку бонусної гри. Далі, в процесі гри, кожен новий бонусний символ на барабані обнуляє кількість респін і їх знову стає 3. Так само, під час бонусної гри випадковим чином можуть з'явитися міні, малий або великий символи бонусу, вони як раз таки дають вам відповідний джекпот.

Ця бонусна гра буде тривати до тих пір, поки ви не виб'єте повторні обертання або ж не будуть зібрані всі 15 бонусних символів будь-якого типу і ви зможете отримати Королівський Джекпот! Всі символи залишаються на барабані в той час, як йде бонусна гра. Як тільки ця гра добігає кінця, значення всіх бонусних символів, які були накопичені за час гри, підсумовуються і виплачується вам на рахунок бонусний виграш.

Судячи з усього, однієї бонусної гри для гравців було мало, і на цей раз розробники додали Супер бонусну гру! Якщо під час гри ви зберете символи 5+Bonus, а також One Super Bonus відкривають доступ до Супер бонус грі.

Під час цієї супер бонусної гри, всі ваші бонусні символи чарівним чином трансформуються в супер бонусні символи з більш високими показниками. Символи Super Bonus можуть бути кешовані в основній грі, а також під час безкоштовних обертань на 5-му барабані або ж на будь-якому іншому барабані під час бонусної гри. Майте на увазі, що таємничі символи можуть бути трансформовані в Символи Mini і Minor або Major, так само Grand або Super Bonus.

Таємничі символи можуть з'являтися виключно в бонусній грі, і ви можете зібрати з них деяку кількість. Всі ваші накопичені символи будуть ефектно відкриватися в кінці бонусної гри, по черзі, один за іншим і можуть піднести вам ще більше приємних сюрпризів!