Переваги автомобіля Honda CR-V

Honda CR-VЯкщо ви вирішили придбати новий автомобіль, то Honda CR-V 2021 це найкращий варіант. Нище буде описано, чому саме. А деталі ви можете знайти за посиланням https://honda.ua/cars/cr-v-hybrid/

Універсальні місця для зберігання дрібних речей


Використовуйте те, що у вас є, по максимуму; це концепція, яку Honda відточили до досконалості. Місця для зберігання дрібних речей в CR-V дуже багато і вони досить місткі. Центральний кошик глибокий і має висувний лоток, який може вкрити ваші цінні речі.

Проста у використанні система LATCH


Потрібно закріпити дитини або двох дітей в дитячих кріслах? В CR-V це зробити простіше простого. Якоря LATCH знаходяться в межах досяжності, а не заховані під подушками. Крім того, завдяки великому простору в задній частині салону, установка автокрісла для дітей, що сидять спиною до напрямку руху, не складає труднощів. Старші діти теж можуть без проблем забиратися і виходити.

Honda Sensing


Одна з кращих функцій Honda CR-V насправді являє собою набір функцій — точніше, допоміжних систем для водія. Пакет Honda Sensing містить всі допоміжні функції, які тільки можна побажати, і об'єднує їх в один акуратний пакет. І що найприємніше? Він входить в стандартну комплектацію. Це дає вам доступ до запобігання зіткнення, а також до системи гальмування з пом'якшенням наслідків зіткнення, попередження про схід зі смуги руху, адаптивному круїз-контролю, автоматичного дальнього світла і системою утримання смуги руху. При переході на рівень обробки EX (всього на один щабель вище базової LX) додається система моніторингу сліпих зон з попередженням про перехресне русі ззаду.

Безліч стандартних інформаційно-розважальних функцій


Машина оснащена 7-дюймовим інформаційно-розважальним екраном, декількома портами USB і стандартною інтеграцією додатків для смартфонів з Apple CarPlay та Android Auto. Не кажучи вже про те, що ви також можете приєднати сумісні пристрої до Bluetooth для гучного зв'язку і потокового аудіо.Паливний CVT


Зазвичай ми не є великими шанувальниками CVT мають тенденцію бути незграбними в передачі потужності, а коли вони ламаються, їх дуже складно і дорого ремонтувати. Таким чином, вони як би завдають удар. Але Honda випускає кілька хороших CVT, і це одна з них. Його подача потужності плавна, і він ніколи не губиться в пошуках передач. Його реакція здається природною.

В цілому, Honda CR-V 2021 року є лідером сегменту. Насправді, це дійсно хороший вибір. Якщо ви вирішили придбати новий невеликий позашляховик, CR-V — один з наших кращих варіантів.

  • 19
  • 13/07/2021


ПоделисьПодпишисьСмотрите также

Новое