Що не можна робити під час миття, щоб не зіпсувати речі незамінно

Одного разу, після прання, мені довелося відкинути набір нижньої білизни, білу сорочку чоловіка і новий кардиган. Часті помилки прання дорогі.

Сьогодні видання. "Сайт" Розкажіть мені, що немає Під час миття, щоб не руйнувати речі безперечно. Найпоширеніші гріхи!

р.

Здавалося б, необхідно «миття» пральню, щоб вона була колір-Шифт? Після того, як всі, хто перетворився на пральній машині, більш ніж двічі знає, що потрібно дивитися на етикетці, вибрати правильну температуру і сортувати. Однак фарбування одягу є одним з найпоширеніших сумних наслідків миття.

Немає бажання купити новий одяг через їх загартування. Таким чином, не бути мереживними і приймати час на відокремлення перед пранням речей за типом і кольором тканин. Читати кожен етикеток! Якщо ви бачите будь-які ознаки вперше, то скористайтеся пошуком інтернету.



Звичайно, досвідчена господиня може «допомагати» побутових членів, а замість улюбленої білої блузки з резервуара пральної машини з'явиться рожево-сірий монстр. Але ось порада: уважно стежте і перевірте процес!

Миття всього 30 або 60 градусів також є способом розбити багато речей. Більшість синтетичних волокон при температурі 40 градусів вже починають плавати. Вимити на 60 градусів є тільки постільна білизна, рушники і підгузки з натуральних тканин.



О, ті блискавки та кнопки! Це їх, неприпустимо. АксесуариУ процесі миття вона може поломитися і пошкодити інші речі або навіть викликати пральну машину, щоб зламатися.

Будь ласка, пам'ятайте, що кнопки на одязі повинні залишатися неприпустимо. В іншому випадку вони з'їдуть, і будуть отвори на одязі!



Ще один. спадщина при промиванні - перестарайтеся з порошком або миючим засобом. Через це не повністю змивається з речей і може залишити плями на одязі або навіть привести до втрати кольору тканин.

Ваги на деталях утворюються при промиванні через тверду воду. Особливо при промиванні при високій температурі.

Звертаємо увагу: лимонна кислота і оцет пом'якшують воду і, відповідно, значно допомогло продовжити життя машини!



Туга, шкарпетки, інші дрібні речі не рекомендується мити без спеціального мішка. При використанні цього способу вироби не застрягають в каучукі машини. І звичайно, вони не ламаються або деформуються!

І нарешті, досить поширена помилка також перезавантажити барабан пральної машини з лляною. При перевантаженні лляні погіршення, оскільки його тертя проти барабана зросла, і сама пральна машина, тому що вона повинна працювати на максимальній потужності.



Я також хочу знати, чому кинути силіконову губку в мийці. Життя хакі покоївок!





Ми живемо в житті раю: гасити пральню в машині, а потім - її догляд. До тих пір, поки ви не забули. Тим не менш, кожна домогосподарка хоча б раз в її житті, але вдалося зробити такі побутові недоліки, які вражають одяг, і термін служби машини було скорочено.

Які інші поширені? пральня Ви знаєте?

Категории

Смотрите также

Новое и интересное