Правила прання в пральній машині

Моя кома стирає все. машиниНавіть кросівки з рушниками можна покласти одночасно. У той же час вона говорить, що якщо речі якісні і дорогі, то вони прослужать набагато довше і неважливо, як і чим поєднувати їх з. Це просто, купуючи дорогі речі, ми обов'язково неможливі від того, що ми можемо просто зіпсувати їх під час прання.

І в цьому випадку помилка буде коштувати копійки! Не кажучи вже про це пральня Дуже хочеться, якщо ви одночасно кладете в машинку взуття, в якому ви прогуляєте по дорозі, а нижню білизну, з якою ви протріть.

Не робити пральня, які впливають на одяг, і термін служби машини знижують, редакційна колегія "Сайт" 10 правил, які допоможуть зберегти життя ваших улюблених речей і полегшують роботу навколо будинку. Поради від досвідчених господині!





Як правильно мити в пральній машині
  1. Сортування - це перше, що приділити увагу. Шукаєте пальці в цьому простому праві, як в разі мого Куму Наталії, можна отримати білу сорочку, пофарбовану в різний колір або, навпаки, в'ялений колір раніше улюбленої яскравої сукні. Я впевнений, що ви вже знаєте, що вам потрібно одяг. СортуватиБілий одяг слід мити окремо від кольорових і чорних. Однак тільки це недостатньо - принаймні вам доведеться сортувати більше за матеріалом (і відповідним моду пральної машини) і температурою: для миття в холодному, теплому і гарячому (сході) воді.

    Також варто ділити речі за розмірами. Якщо ви вимити дуже великий і дуже невеликий об'єкт, є ризик, який вони будуть мити нерівномірно. Також варто сортувати текстуру, щоб не пошкодити більше ніжних речей.

    92298879



  2. Не дозволяйте перевантаження пральної машини! Кількість білизни, яка може бути завантажена в барабан пральної машини обмежена. Не начиняє машину до кінця: це загрожує швидким розбиттям деталей і погіршенням зовнішнього вигляду одягу, до луків і отворів.





  3. Ретельно, блискавка! На жаль, я дізнався про це правило після того, як я вивів новий светр з машини в морському стані! Безперервно лівий неприпустимий блиск здатний його маленькі зуби пошкодити інші речі і стіни барабанної машини. Можливо, це найважливіше правило перед завантаженням речей в пральній машині!

    р.



  4. "Сомби надягають занадто багато миючих засобів!" Я сказав, що шукаю на машинному барабані повної піни. "Що, багато піни?" Так, все буде і можливо! мій чоловік відповів на мій перплексований обличчя. З порошком або гелем легко перестаратися: якщо піна занадто багато, її не можна мити до кінця, тому річ залишиться брудним. Крім того, це завдає шкоди самому обладнанню: надлишок складніше мити, наповнивши додаткове навантаження на двигун і насос машини, і цикл прання стає довше.





  5. Те ж саме стосується випадку невеликої кількості порошку. Якщо кошти занадто дрібні, бруд не можна змивати, але просто перерозподілити на речі. Краще не покладатися на метр очей, але перевірити рекомендації виробника щодо упаковки для власного миру.



  6. «Для мене, як дитина. Ручний пральний порошок зазвичай дешевше. Але її небезпека для пральної машини полягає в тому, що вона утворює занадто рясну піну, яка може відключити пристрій. Не падають при вагінальних рятувань, купуйте спеціальний порошок для миття в машині. р.



  7. Не дивлячись на багато уваги пральня А етикетки кріпляться. Багато досвідчених домовласників, які використовуються для миття всієї білизни в одному режимі, враховуючи її найбільш оптимальні. Але це не вірно, особливо коли мова йде про миття нових ніжних речей.



  8. Так що ви, як мій мама, не вимити гроші і паспорт з сорочками, ви повинні перевірити ваші кишені заздалегідь. У нас є гроші і невеликі предмети, які можуть пошкодити автомобіль. Добре, якщо ви не хочете кишенятам в'яжеться і в'яжемо речі потворним після миття, трохи часу пришиваємо їх невеликими стібками.

    р.



  9. Пам'ятайте, купальник в пральній машині не належить! Купальники для найбільшої частини є продуктами elastan і спандексу. Так вони абсолютно синтетичні. Таким чином, заборонено надсилати такий одяг на машинку для миття. Купальники рекомендується мити вручну в прохолодній воді. У киплячій воді не можна мити або полоскати, щоб тканина не розтягувала, вода і втрати форми.





  10. І, нарешті, не залиште речі в машині після прання. Якщо пральня триває більше, ніж на добу, вона почне неприємні запахи, і вам доведеться знову почати прання. В ідеалі слід видалити змиті предмети на годину. Якщо вони залишаються в машині довше, вам буде складно прасувати їх, бо тканина утворює складки.







Чи може ваш чоловік коли-небудь сказати вам, що пральня не може втомити вас, тому що є пральна машина? Але наявність пральної машини не вирішує проблему фарбування або збереження кольору одягу, навіть навпаки.

Ви зможете дізнатися більше про переваги прання. Збережіть його, вам потрібно!







Якщо кожна господиня починає доглядати за одягом і відмовляється НемовляЦе заощадить вам багато грошей на придбання нових речей і навіть придбання пральної машини передчасно. Якщо ми трохи більше усвідомлюємо, світ навколо нас стане кращим місцем.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное