На складі яких товарів варто зробити, навіть якщо здається, що війна та інші неприємності будуть обходитися.

War акції Не кожен українець був там. І не кожен думав про тривожну бюлетеню, так як дуже думав про повноцінну російську інвазію здавалося б неможливим. Проте реальність ми живемо в тепері диктує нові правила. Не знаю, що завтра буде схожим. Але ви повинні бути готовими до неї.

р.

Виту Сьогодні Редакція "Сайт" Він розповість вам докладно про те, що запасатися, навіть якщо здається, що війна або інші неприємності не страшні. Ми вважаємо, що краще бути безпечним і мати все необхідне для того, щоб вижити хоча б на час. Що ви думаєте?

На сьогоднішній день ми поділимося практичними порадами Юрія Фролова. Багато років, допомагаючи їм відновитися від різних недуг. На каналі YouTube naturopath подає рекомендації щодо здоров'я з абонентами. Я пропоную вам подивитися на своїй сторінці.



Не так довго, Фролов випустили відео, в якому він докладно про те, як зробити товари в разі війни. Перш за все, дослідник визначає 4 категорії товарів, завдяки яким людина зможе вижити в екстремальних умовах.

Ці продукти харчування, а також концентровані харчові добавки. Крім того, важливо запасатися на незамінних товарах для себе і вашої сім'ї, а також придбати товари для обміну.

Головне правило при покупці їжі говорить: мінімальний сорт важливий з максимальним терміном зберігання і максимальним харчовим значенням. Це означає, що не потрібно купувати багато різних продуктів. Крім того, бажано запасатися на їжі, яка буде легко зберігатися.



Наприклад, крупи зберігаються протягом 2-3 років, але після 2-го року втрачають харчову цінність. Але крупи, жито і пшениця може зберігатися протягом багатьох років, якщо дотримуватися умов правильного зберігання. Найкраще розкрутити їх, щоб отримати більше користі від продукту. Фролов консультує з запасом на гречці, льону, лентів і млинця.

Варто запасатися на солі, але Фролов радить відмовитися від цукру. Ви можете придбати тільки для можливого обміну. Якщо ви любите солодощі, замість цукру, краще купити в Єрусалимі артишок сироп або натуральний мед. Ці продукти зберігаються довше, а тіло більш вигідно.



Одна з найдовших продуктів харчування консервована. Однак слід розуміти, що таке тривалий термін зберігання впливає на харчову цінність продукту. Серед олій найкраще вибрати кокосову олію. Варто зберігати в скляних і холодних умовах. Експерт також нагадує, що в цьому питанні слід турбуватися про домашніх тварин.

Як окрема категорія, Фролов відрізняє концентровані харчові добавки. Це різні білки, такі як конопля або сої. Також готові суміші - амінокислотні концентрати, що складаються з декількох видів ізолятів.

Це також коштує горіхи, щоб запасатися. У шкаралупи або вакуумні пакети, їх можна зберігати довше. Юрий Андрєвіч радить купити крупи і супи в герметичній упаковці. Це хороший спосіб отримати достатню кількість поживних речовин з однієї страви.



Серед спецій Фролов відрізняє ірмерний і чорний перець, а серед соусів - сої. Експерт також рекомендує купити яблучний оцет. Цей продукт має багато корисних властивостей. Я написав про них в окремій статті раніше.

Товари особистої гігієни та побутової техніки є окремою категоріями. Як миючий засіб, найзручніше купити звичайне мило. Наприклад, за допомогою побутових товарів можна мити речі і мити посуд. У разі війни або інших стихій важливо мати аптечку. До основних речей слід віднести, а також ті ліки, які вам або ваших близьких.

Р

Нехай будинок завжди має голки, нитки, ножиці і сірки. Тепер ці продукти здаються дрібними, але в аварійних ситуаціях можуть допомогти. Вони завжди можуть обмінюватися на щось цінне, таке харчування. Звичайно, не забудьте про такі основні речі, як одяг, нижню білизну і взуття. Це не можна робити в складних випадках.

Скажіть мені, ви думаєте, що це важливо, щоб мати такі акції сьогодні? Чи є у вас вдома?

Категории

Смотрите также

Новое и интересное