Як покрити землю в квіткових горщиках

Ситуація коли в горщику поверхні домашня ваза утворюється або сушена скоринка, або збивається наліт від зайвих мінеральних добрив, знайомий з багатьма.

Я використовував для розпушування грунту більше і більше в квітковому горщику. Навіть застрягти палицю в одному з горщиків на підвіконні, щоб не виглядав на неї, якщо необхідно розбити землю. Але після мого друга Ольга, досвідчений садівник, сказав мені про різні речі. грунтообробкаЯ почав використовувати ці методи.



ДепозитФотогалерея

Є три складові краси і гармонії кімнатних рослин: сама рослина, горщик і вид поверхні грунту. І якщо перші дві точки не сумніваються (висадка повинна бути добре прогрітою і здоровою, а горщик повинен відповідати розмірам кореневої системи рослини), то естетичність поверхні грунту не турбує всіх. Для нічого.

Земля може і повинна бути прихована. Ця процедура називається мульчуванням. Для рослин створюються мулідження двох птахів з одним каменем: земля маскується і кращі умови.





Завдяки такому способу випаровування вологи з грунту знижується, при цьому створюючи погані умови для проростання бур'янів і проникнення шкідників в грунт, який також незнімний плюс цього способу, і, звичайно, горщик отримує прекрасний зовнішній вигляд.

Сьогодні видання. "Сайт" Я скажу вам кілька речей. мульчуванняЩо значно полегшить догляд за зеленими вихованцями, а також прикрасить ваш інтер'єр. Збережіть його, вам буде потрібно!



ДепозитФотогалерея

Матеріал, з яким ви збираєтеся покрити грунт добре пропускати воду і повітря, не містить шкідливих речовин. Зверніть увагу, що не кожен матеріал, який використовується для цих цілей в садовій ділянці підходить для кімнатних рослин.

Для садової ділянки вони намагаються використовувати ті види мульчі, які з часом згинаються і стають елементом грунту. У закритому садівництві найбільш важливі довговічність матеріалу і його красивий вигляд.

Вазинні мульчі види
  1. Найекономічний варіант підходить для тих, хто має рослини красивими кольоровими листями. Їх можна подрібнити і залити в грунт в горщиках. Особливо звертайте увагу на подрібнені зеленню таких рослин, як кропива, бобові, ярус. Такі трави багаті макроелементами, азотом і можуть використовуватися як збагачення ґрунтуй



    ДепозитФотогалерея

  2. Прекрасно виглядає в горщиках лісових мох. І не тільки зелений, але вже жовтий. Ну, якщо у вас немає лісових мохів, то можна скористатися тим, що продається в орхідеї грунтових наборів.



    ДепозитФотогалерея
  3. Пинний мульч, з кори, гумусу, тирси органічні матеріали, які дозволяють збагачувати грунт, регулювати кислотність. При цьому кора для мульчування, гумусу, компосту, торфу, чаю, соснових голок та інших речовин може захистити рослину від нестачі вологи, вони служать додатковим джерелом для запліднення.

    ДепозитФотогалерея

  4. Невеликі камені просто чудово виглядають. І тут не варто використовувати барвисті куплені, можна просто зібрати будь-які дрібні камені і мити їх гарячою водою.

    ДепозитФотогалерея

  5. Рожева трава багата азотом, але її слід використовувати ретельно, так як вона швидко нагрівається під час розкладання, може значно запобігти проникнення повітря в грунт.



    ДепозитФотогалерея
  6. Страва для домашніх тварин рідко використовується, хоча вона здатна знизити рівень азоту, зберігати тепло, при необхідності.

    ДепозитФотогалерея

  7. З синтетичних матеріалів використовується кольорова пінопластова крихта, яка не впливає на грунт і сама рослина. Термін служби таких матеріалів довге, вони не взаємодіють з грунтом, виконують сувору декоративну роль, захоплюючи вологу в грунті, запобігаючи її випаровуванню.

    ДепозитФотогалерея



Рослини, як люди, потребують сонячного світла і тепла взимку. Кімнатні рослини в холодну пору року часто відчувають себе поганими кімнатами. Причиною цього є занадто сухе повітря і відсутність сонячних променів.

Я раджу дізнатися, як допомогти вітчизняним рослинам відчувати себе комфортно в таких несприятливих умовах.







Перед мульчуванням грунту переконайтеся, що грунт в горщику не впливає шкідники, немає цвілі і солі скоринки. Земля повинна бути пухка, без грудок і іноземних включень, які можуть гнитися. Перед початком роботи верхній шар необхідно вирівняти.

Я просто впевнений, що ви зможете підібрати деякі з цих простих, але дуже ефективних. Способи догляду за домашніми вазамий Не забудьте поділитися корисною інформацією з друзями в соцмережах!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное