Якщо ви хочете, щоб люди були добре, ніколи не дати їм квітка в горщику, це не добре.

Квіти в подарунок Підходить для народження, весілля та будь-якого іншого свята. Сьогодні складно уявити будь-який урочистий захід без яскравих букетів. Що про в'ялені квіти? Вони часто даються і приймають в подарунок. Нерідко причина цього неофіційна, але це не змінює суть.



Для мене, отримувати горщик в подарунок, якщо вам подобається вирощувати квіти в домашніх умовах, це океї. Але люди, які вірять у перебіги і оменси попереджають: Не даруйте будь-які квіти в горщиках. Чому це так, я кажу вам далі в статті.

Я не думав в моєму житті, що ця тема так актуальна до тих пір, поки я розмовлявся до мого друга, хто породжує рослини в домашніх умовах. Одного разу вона сказала мені, що друг поділився з нею саджанцями її фіалету, які розквітали. Через місяць всі квіти пішли!

Можливо, це просто збіг. Але історія повторюється, коли мій друг зробив той же. Вона обмінялася саджанцями з однією з її власних, і після цього всі рослини почали висихати безсоння. Яка атака!



Звичайно, після того, як так багато неприємностей, кожен пішов онлайн, щоб дізнатися, що корінь зла був. Виявилося, що є ознака, що ви не можете давати інші садівники своєї розсади. Як, добре. мама-рослинний відступЯ не знаходився. В результаті як мати, так і у дитини. Але це можна уникнути, якщо ви платите символічну плату за розсаду. Досить з монетою.

Це суперстition є дуже старий. І з'явився на час, коли розсада була важко придбати. Люди таємно стелять один від одного розсади, а поруч з рослиною закопують монету в якості оплати.



Не існує логічних пояснень, чому даровані саджанці не вживають і навіть викликають смерть материнської рослини. Звичайно, не завжди буває. Але цей знак не існує, якщо це не сталося іноді.

Чи варто дарувати квіти в горщиках З розсадою виділяється, і що неправильно з квітами в горщиках? Вони, звичайно, не повинні бути потілені, якщо вони належним чином доглядаються. Але тут проблема повністю відрізняється. Справа в тому, що волога земля в горщику символізує дух поховання. Коли ви даєте когось горщика, це так, якщо ви несвідомо хочете бути в місцях вічного відпочинку.



Позбавлення квітки в горщику до когось, можна випадково викликати його неприємності. Однак це може не працювати, якщо людина просто не вірить в подібні переговори. Але якщо знак вас турбує, і ви не хочете відмовитися від подарунка, просто дайте його монету. Символічна дошка нейтралізує дію рослини.

Крім того, квітка може вимити всю негативну енергію в прямому сенсі слова. Для цього потрібно мити листя рослини під душовою кабіною. І можна пересадити в іншу землю, і краще відразу використовувати дренаж і спеціальну суміш для вирощування квітки, яку ви дали.



Цікаво, є повністю зворотний омен. Якщо ви подаруєте квітку в горщику, вона стає вашим талісманом і амулетом для будинку. В той же час рослина може згасати через деякий час - це абсолютно нормально! Таким чином, сигнали про те, що всі негативні ситуації в квартирі розгромаються, пошкодження (якщо це було) вилучено, а баланс відновлений.

У цьому випадку потрібно подякувати квітці і обов'язково поховати її в грунт. Якщо ви вважаєте їх? Згода, часто люди дають сенс до речей, які насправді не мають значення. Я думаю, що він працює однаково з переговорами.



Розкажіть мені, ви вірите, що криті квіти і саджанці не можна давати?

Категории

Смотрите также

Новое и интересное