Правила для очищення ювелірних виробів з королівського ювелірного вироби

Під час карантину ювелірні вироби часто носять. У будинку немає точки. Ви не збираєтеся одягатися на шопінг. Сьогодні Я покажу вам, як очистити ювелірні вироби в домашніх умовах.

Як чистити ювелірні вироби в домашніх умовах Під час ізоляції я вже зумів поставити весь будинок для того, щоб. Я пішов через старі речі, зробив загальне очищення з чоловіком. Не один. Я думаю, що я роблю свої ювелірні вироби зараз. Вони також вимагають ретельного догляду.



Редакція "Той простий." Я збирав життя хакі для догляду за ювелірними прикрасами в домашніх умовах. Також в статті ви знайдете деякі поради від Будинку Гарранд - офіційний будинок британських монархів.

Звичайно, є багато готових очисних виробів. Але насправді, без них можна подбати про ювелірні вироби. Кращий спосіб буде очищати страви. Необхідно розвести кілька крапель в теплій воді і занурити срібло там. Потім протріть м'якою тканиною і промийте під водою.

Габаритний зображення

"Чому легко?" ви скажете. Так, це дуже легко. Щоб бути чесною, це простий і ефективний метод. До речі, щоб позбутися від пишності срібла, можна також використовувати харчову соди. Ще один інструмент, який кожен має вдома.

В принципі ми використовуємо той же метод, що і для очищення срібла. Є деякі нюанси, хоча. Спочатку не використовуйте занадто гаряча вода. Золота може не схожа на неї. По-друге, рекомендуємо зберігати продукт в розчині близько 15-30 хвилин. Це найкращий час, щоб позбутися від забруднень.



Також можна ретельно використовувати м'яку щітку. Тільки так, щоб не пошкодити продукти. Ювелірні вироби з позолотою обов'язково ретельно очищають. Для миття використовуйте сито - ще один хороший рятувальний хак для того, щоб не мити вироби в раковину.

«Постанова очищення залежить від того, як часто ви зносите ювелірні вироби, але предмети, які ви зносите щодня, я рекомендую прибирання принаймні один раз на два тижні», - говорить Сара Пентіце, директор ювелірного дому.

Найлегшим способом очищення дорогоцінних каменів є догляд за діамантами. Це тому, що діамант є найсильнішим каменем у світі. Інші камені вимагають ретельного догляду.



Справа в тому, що деякі камені вимагають багатоступеневого догляду. Емеральди, наприклад, потрібно змащувати ще раз, щоб заповнити мікрокраки. Вони також вразливі до побутових хімічних речовин і є дуже чутливими до тиску. Перли, натуральні або штучні, не можна змочити в водному розчині. Кращий спосіб очищення - протерти ватним тампоном, замочений в воді.

Решта каменів - сапфіри, топази, альтанки - можна просто мити теплою мильною водою. Також після очищення їх необхідно ретельно висушити.



Крім того, фахівці з дому Garrand попереджають:

«Ми не рекомендуємо чистити ювелірні вироби, що містять емеральди, перли, опали, бірюзові в домашніх умовах, оскільки ці камені вимагають професійних методів очищення і особливого догляду, щоб уникнути пошкоджень. й

Так можна протерти пару раз в домашніх умовах. Але для якісного повного очищення потрібно руки майстра.

Ми рекомендуємо видалити кільця та інші ювелірні вироби при митті руки або прийомі душу. Це також відноситься до домашньої прибирання. Для металів контакт з побутовою хімією або навіть парфумами може бути дуже шкідливим. Також варто зберігати ювелірні вироби окремо. Особливо дорогоцінні камені, оскільки вони можуть подряпини один одному. Для мінімізації хімічного впливу необхідно відокремити метали.

(Б)

Срібло краще зберігати в прокладці оббивається м'яким відчуженням - добре поглинає вологу. Також захистіть свої ювелірні вироби від прямого впливу сонця. У будь-якому випадку не забудьте про професійне прибирання. Після того, як рік ви повинні взяти ювелірні вироби до досвідченого ювелера. Ми бажаємо вам удачі, перебування в домашніх умовах і турботи про себе і ваших ювелірних виробів!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное