Успішний бізнес — лише з платформою BAFНетсофт — компанія, яка надає послуги підтримки, різного виду супроводу, постачає галузеві й типові рішення ліцензійного програмного забезпечення.Платформа BAF


Платформа має в системі модулі бухгалтерського та податкового обліку, тому має попит в усіх міжнародних країнах. Програма має повністю обґрунтовану й адекватну ціну, в той час, як європейські системи коштують в рази більше. На ринку програма BAF, має надійну підтримку від фірм України. Платформа займається розробкою та вдосконаленням бухгалтерського та фінансового обліку, звітностей та керуванням всіма діяльностями.

Користуватися системою BAF, можуть, як малі, так і величезні підприємства.

Платформа має різні версії:
  1. BAF Базова — для малих підприємств з можливістю експлуатації, 1 робоче місто, безкоштовне оновлення, постійна технічна підтримка коштує 2240 грн.
  2. ПРОФ програма — дозволяє з одного робочого міста збільшувати на п'ять, десять, двадцять, сто і т.д. На 5 робочих міст вартість від 11000-20000 грн. Оновлення та технічну підтримку ПРОФ програми потрібно купувати вартість на 12 місяців 9900 грн.
  3. система класу ERP — для великого бізнесу. В цю програму вже додано управління всіма процесами, вартість на 10 робочих місць 200000 грн.

Платформа BAF співпрацює з великою мережею торгового обладнання: сканери штрих-кодів, ваги, датчики обліку відвідувачів.Демо версія BAS онлайн


Демо версія доступна клієнту в мережі Інтернет, доступ до потрібної програми відбувається через браузер користувача. Ця програма доступна лише 7 днів та не дає можливості постійного користування для ведення обліку, а лише ознайомлює з можливостями програми. Після подачі заявки чекайте на електронну пошту повідомлення з доступом до демо версії BAS. Демо BAS розроблена для клієнтів, які планують придбати програму і хочуть більш детально ознайомитися із платформою.BAS Бухгалтерія


В Україні програма BAS Бухгалтерія, має великий попит, адже нею виконують звітність та ведуть бухгалтерський облік. Бухгалтерія є у всіх версіях: Базова, ПРОФ, ПРОФ 5 робочих місць, будь-яке підприємство може користуватися цією програмою.

BAS Бухгалтерія складається з видів бухгалтерського обліку:
  • облік банківських та касових операцій;
  • облік торговельних операцій;
  • облік товарно-матеріальних цінностей;
  • складський облік;
  • облік різних виробництв;
  • облік заробітної плати та звітів.

Програма сучасна й пристосована до мережі Інтернет, через яку можна здавати звіти. Легко й без жодних проблем програму можна оновити, тому ця система працює з дотриманням всіх стандартів звітностей та бухгалтерського обліку.