Як правильно вибрати ліжко та його розмірДо вибору нового ліжка потрібно підійти з усією відповідальністю. Це покупка на тривалий час, тому неміцний корпус або неакуратно виконане узголів'я — явний привід для того, щоб пошукати меблі для сну в іншому місці. Експерти https://www.032.ua/ підкажуть вам, як врахувати всі нюанси і підібрати оптимальну двоспальне ліжко.Матеріали виготовлення


Класичний варіант — меблі з масивної деревини, широко представлені як в звичайних торгових точках, так і в елітних салонах. Дерево — екологічно безпечний натуральний матеріал, відмінно вписується в різні стильові концепції. Крім того, доглядати за такими виробами нескладно, вони міцні, практичні і довговічні. Будь-яка спальня, в якій встановлене дерев'яне ліжко, стає красивою і затишною. А, якщо врахувати різноманітність текстур і відтінків, то стає зрозуміло, що підібрати меблі, які повністю відповідають інтер'єру, досить просто. Найміцніші породи деревини:
  • дуб;
  • ясен;
  • бук.

При цьому, кожен з сортів деревини має свої недоліки. Наприклад, буковий та дубовий масив розтріскується під дією сильних ударів, а ясен чуттєвий до різких температурних перепадів.

Деревина вільхи та хвойних порід є значно м'якшою, вироби з неї набагато дешевше. Однак, міцними такі меблі не назвеш. М'який масив не витримує значних навантажень.

Дешевший варіант — ліжка, виконані з клеєної деревини. За експлуатаційними характеристиками такі меблі не набагато поступається масивній деревині, а в деяких відносинах навіть переважають її його (не розтріскується «по живому», краще переносить підвищену вологість).

Що стосується виробів з ДСП, потрібно переконатися в їх екологічній безпеці. Переконайтеся в тому, що меблі мають відповідний сертифікат. Купувати продукцію від сумнівних продавців небезпечно.

Переваги дерев'яних ліжок:
  • естетичний вигляд;
  • натуральність, екологічна безпека;
  • висока міцність, тривалий термін служби. Особливо, це стосується деревини твердих сортів;
  • хороша ремонтопридатність.

До мінусів відносять велику масу і відносно високу ціну (проте, це плата за якість, практичність і натуральність).Вибір за габаритами


  • Для сімейної пари найкращий варіант — квадратна або прямокутна двоспальне ліжко, виготовлена з ясеню або дубу.
  • Вибір однієї людини — недорога односпальне модель з осики або ялини, шириною 1500 мм.
  • Якщо спальня досить простора, можна підібрати ложе незвичайної конфігурації: в формі кола або овалу.

Підбір ліжка для дитини залежить від його віку і темпераменту. Якщо малюк активний, то найкращим варіантом стане металеве або дерев'яне ліжко з твердих порід. Спокійній дитині підійде недорогий сосновий або ялиновий виріб на ламелях.