Одяг для дитячого садка: вибираємо зі смаком

Зараз мами і тата трьохрічних малюків вже знають, в який саме дитячий садок відправиться їхня улюблена донечка чи синочок у вересні. Влітку малечі треба купити дитячий одяг для садочка та потроху готувати до дитсадівського режиму, привчаючи до самостійності. В садок звичайно приймаються діти, які мають навички самообслуговування, можуть їсти, одягатися і відвідувати туалет без сторонньої допомоги. Крім того, потрібно привчити малюка до раннього підйому і денного сну в певний час. Відвідування колективних занять з раннього віку позитивно впливає на виховання дітей, привчаючи бути самостійним в обслуговуванні свох потреб і активними та толерантними при спілкуванні з іншими дітьми.

Окремо варто поговорити про дитячий одяг, який необхідно приготувати малюкові до того моменту, як він почне регулярно відвідувати групу дитячого садка.

Головне в одязі для маленьких хлопчиків та дівчаток — зручність. Немає сенсу купувати малюкові сорочки з великою кількістю маленьких гудзиків або сарафани чи теплі плаття для дівчаток з гачками — малята не зможуть впоратися з ними без допомоги вихователя. Не дуже практичні з тієї ж причини і речі із застібкою на спині. Відразу ж скажемо, що є сенс завчасно закупити шкарпетки, колготки та нижню білизну, оскільки вони дуже швидко брудняться, до того ж з малюками в той момент, коли вони починають відвідувати дитячий сад, ще можуть траплятися маленькі неприємності, тому їм обов'язково знадобляться колготки або трусики на зміну.

Що стосується гардеробу для хлопчиків, то потрібно купити футболки та маєчки, а на випадок прохолодної погоди — светри чи флісові пуловери. Всі ці предмети гардероба дитині легко одягати і знімати, малюк впорається з ними сам. Для низу оптимальні шорти по коліна або трохи нижче — в них буде цілком комфортно. Краще, якщо це буде модель на резинці, а не на ґудзиках і тим більше не на блискавці.

Для маленьких дівчаток також доречні будуть маєчки та футболки, в також тонкі туніки, джемпери та дитячі реглани. Малятку легко буде одягатися самій, якщо у неї буде вельветовий чи джинсовий сарафан або спідниця на еластичній резинці. Можна також запропонувати дівчинці теплий кардиган або трикотажне плаття, але за умови, що вона зможе розстібати їх сама.

До дитячого одягу для фізкультури звичайно пред'являються найпростіші вимоги: носочки, шортики і футболка. Батькам потрібно лише час від часу брати спортивну форму додому для прання.
  • 611
  • 25/02/2019


ПоделисьПодпишисьСмотрите также

Новое