У чому користь пазлів для дорослихВідомо, що пазли, головоломки та інші різновиди інтелектуальних ігор є одним з найкращих засобів виховання деяких якостей у дитини. Але, хто казав, що це заняття є даремним для дорослих? Встановлено, що ؅ це не тільки розвага, але й чудовий засіб саморозвитку. Тому люди й прагнуть купити пазли, щоб зробити власне дозвілля не тільки цікавим, але й корисним. Навіть вчені зацікавились цим явищем. Користь цього проведення часу у наступному:
  • покращення пам’яті;
  • розвинення винахідливості;
  • підтримання всього розумового процесу;
  • медитація.Найкращий антидепресант


Це, мабуть, найважливіша властивість цієї гри. Складання картин допомагає якнайшвидше позбавитися стресів. Монотонний підбір елементів, порівнювання їх між собою, постійне підключення уваги сприяють ефективному перемиканню уваги та здатні відволікти людину від поточних проблем. До того ж, багато дорослих купують набори пазлів, щоб навчитися охайності та терпіння.

Розвинення просторового мислення


Ця властивість важлива для підлітків, що вивчають у школі геометрію, та для студентів (нарисна геометрія — це справжній жах для багатьох). Пазли допомагають виправити цю ситуацію. Не будуть вони зайвими й для дорослих, які працюють, наприклад, у сфері будівництва чи архітектури. Окремі елементи треба не лише підставляти до картини, але й уявляти в різних ракурсах. Це й є чудовим тренуванням.Розвиток власних талантів


Багато людей мріють про власне хобі, але не всі вміють будь-що майструвати власноруч. Збирання картин не потребує цього. Потрібні лише увага, терпіння та серйозний підхід до справи. Тоді ви зможете скласти картину, збудувати мініатюрну копію єгипетських пірамід чи Ейфелевої вежі. Останнім часом, на ринку з’явилися 3D-пазли. Для дітей ця гра досить складна, а дорослим піде на користь. До того ж, ви зробите власноруч оригінальну прикрасу для інтер’єру чи подарунок для близької людини, у створення якої ви вклали частку власної душі.

Виробка допаміну


Розв’язання пазлів та головоломок сприяє виробці нейротрансмітеру допаміну. Коли мозок працює над задачею, саме цей нейротрансмітер допомагає досягти успіху. Він покращує моторику, додає впевненості та оптимізму, виробляє най сприятливішу «хімію». Підвищений рівень допаміну дозволяє з легкістю вирішувати головоломки. Ось чому люди часто бажають будь-що розв’язати завдання, якщо воно є надзвичайно складним.  

Заняття для всієї родини


Пазли — це чудовий засіб для проведення часу разом з усією родиною чи з друзями. Сумісні зусилля зі складання картини об’єднають навіть більше, ніж спортивна гра. Уміння відчувати на рівні інтуїції, який фрагмент знадобиться саме зараз, — те саме, що талант генія, який знає, яка деталь потрібна, щоб змінити мир на краще.