Професійні курси для майстрів манікюру та педикюру від школи краси DIAS

Диплом майстра нігтьового сервісу з оригінальною ліцензією та перекладом англійською мовою пропонує школа краси DIAS. Заняття проводяться на базі навчального центру з повним забезпеченням матеріалами та моделями. Для практики використовується косметика запатентованого бренду DIAS.

Професійний манікюр після навчання в школі DIAS

Активний розвиток нігтьового сервісу потребує від майстрів манікюру серйозної техніки та практичних навичок. Використання професійних матеріалів – ще одна складова успіху. Завдяки таким знанням та вмінням майстер може пропонувати клієнтам:
  • якісній базовий догляд;
  • покриття будь-яким лаком;
  • нарощення з використанням гелевої або акрилової основи;
  • розпис акриловими фарбами або аерографію.

Майстри, які регулярно підвищують кваліфікацію, знайомі з новинками та модними тенденціями манікюрних технологій. А це – можливість утримати існуючих клієнтів та поповнити свою базу новими.

На курси краси школи DIAS можуть записатись всі бажаючі, навіть новачки. Тим, хто тільки бажає стати майстром, не потрібно мати практичний досвід або освіту в цій галузі. Достатньо бажання освоїти новий фах та здібностей з художнього напрямку. Запис на курси проводиться через сайт https://dias.style/kurs-majster-nigtovoi-estetiki або в салоні Львова. Слухачі отримують корисні знання по технології догляду та нарощення, а також проходять обов’язкову практику на базі школи.

Увага! Практичні заняття проводяться з використанням власної косметики та засобів бренду DIAS. Також школа забезпечує слухачів моделями для відпрацювання технічних навичок.

Вигідна пропозиція майстрам та власникам салону

Школа краси пропонує майстрам, які вже займаються нігтьовим сервісом, курси підвищення кваліфікації. В період навчання пройде ознайомлення:
  • з усіма модними тенденціями обраного напрямку;
  • методиками нарощення, розпису;
  • матеріалами та інструментами від самих відомих виробників.

Окрім майстрів такі курси можуть передплатити для своїх співробітників власники салонів краси або косметологічних кабінетів. Це дасть змогу розширювати спектр послуг для клієнтів, пропонувати їм нові засоби догляду та естетичного оформлення нігтів.

Для запису на навчання потрібно обрати один з представлених напрямків. На сайті представлена докладна програма кожного курсу. Також запропоновані розцінки на всі послуги. На базі школи краси проводяться курси навіть для підлітків за програмою «Майстра нігтьової естетики». Такі освітні програми допоможуть дітям не тільки навчитися доглядати за власними руками, але й обрати майбутню професію. Адже улюблена робота буде приносити задоволення та пристойний дохід для реалізації власних мрій.  • 467
  • 03/11/2018


ПоделисьПодпишисьСмотрите также

Новое