Невероятные факты про Украину, которые мало кто знает Страница 1 из 6

Ниже мы представляем вашему вниманию потрясающую статью, разубеждающую тех, кто легкомысленно полагает, что в Украине “ловить нечего”, так как приводимые авторами неоспоримые факты и доказательства не оставляют ни малейших сомнений, украинцы – титульная нация, коротко и ясно.
Одна вот неясность. Может авторы статьи разъяснят или дополнят свое произведение, ответив на вопрос, который у нас возник после прочтения. При таком бесспорном превосходстве – и улей первый, и инструмент самый длинный, и первая обезьяна – украинец (кто бы сомневался), и большинство слов с буквы “п” начинается (согласитесь, немаловажное преимущество), и пьют с 15 лет, и пески после дождя поют (ну еще бы, если пить с 15…) и оргАны нам Шопен чинил, и в Крыму субтропики, а Ялта не уступает Ницце, вот только этот факт сейчас уже как-то утратил актуальность…ну и черт с ним, с Крымом, остальные то причины для национальной гордости у нас никто не отнимет…так вот при таком превосходстве, невольно встает вопрос, почему бы такой великой нации, каковой мы несомненно являемся (кстати, если у кого-то до сих пор не проснулось чувство гордости за нацию, приводим еще один факт – третий в мире по посещаемости Макдональдс не где-нибудь, а возле вокзала в Киеве), почему бы нам не проводить решительную и активную внешнюю политику, собрав вокруг себя остальные страны попроще, без таких ярких национальных черт, почему не стать гегемоном в Европе, ведь за таким лидером с радостью пойдут другие государства? Возможно у вас возникнут и другие вопросы после прочтения этой замечательной статьи…
 
Незважаючи на те, що з усіх боків українцям намагаються довести їхню нікчемність, мовляв, найкращий вихід для них – «валити з цієї країни якомога швидше», бо дивитися в Україні немає на що і світові на нас начхати, цифри статистики та факти говорять нам речі абсолютно протилежні, повідомляє rama.com.ua.
Найбільша країна, що знаходиться в Європі. Країна, що займає 0,41% світової території суші, в якій мешкає 0,85% населення планети та яка приносить 0,20% світового валового національного продукту. Країна, на території якої зосереджена чверть всіх запасів чорнозему на Землі. Країна, яка входить до трійки найбільших постачальників ячменю, є одним з найпотужніших виробників зерна та разом із Францією, Німеччиною та США є одним із найбільших виробників цукрового буряка.
Наша країна входить до сімки найпотужніших у світі виробників рослинної олії, свинини, цукру та картоплі. Сотні видатних українців були та залишаються творцями світової історії. Художники та науковці, політики та композитори, актори та письменники – всі вони дають нам можливість за кордоном чи в себе вдома з гордістю сказати: «Я – українець!»
Перші в світі

Українці, а саме конструкторське бюро Антонова, розробили літак із найбільшою у світі вантажопідйомністю — Ан-225 «Мрія». Спочатку він проектувався для транспортування космічних кораблів. Наразі «Мрія» виконує комерційні вантажні перевезення.

Автор однієї з перших в світі Конституцій – український політичний і громадський діяч Пилип Орлик. 5 квітня 1710 р. його обрали гетьманом Запорізького війська. У цей же день Пилип Орлик оголосив «Конституцію прав і свобод війська Запорізького». У США Конституцію прийняли в 1787 р., у Франції та Польщі — тільки в 1791 р.
Перший рамковий вулик винайдено в Україні у 1814 р. Петром Прокоповичем. Україна в останні роки впевнено зберігає місце в трійці світових лідерів з виробництва меду. Випереджаючи країни Європи за обсягами виробництва меду в кілька разів, Україна є одночасно першою в світі з виробництва меду на душу населення (1,5 кг).
В Україні найбільші в світі запаси марганцевої руди – 2,3 млрд т, або близько 11% від усього світового запасу.
Найбільші чоловічі монастирі йменуються Лаврами. Статус Лаври мають лише шість монастирів у світі. Три з них знаходяться в Україні. Це Свято-Успенська Києво-Печерська Лавра в Києві, що отримала цей статус ще у 1598 р., Свято-Успенська Лавра в м. Почаїв і Святогірська Свято-Успенська Лавра на Донеччині.
  • 1629
  • 29/04/2014


Поделись



Подпишись



Смотрите также

Новое