Альф'єний трикутник: Що дійсно зберігає пара разом

Конференція «Про любов, самотність та щастя у відносинах» «Я хочу шукати такі теми, як людина, відносини, страждання в відносинах і знайти деякі стосунки. й

р.



Я.

Кожна людина є особою, особою, особою. Як людина стоїть на двох ногах: з одного боку він всередині себе, з іншого боку, він навмисно спрямований на інші або інші. Ми відкриті до світу (це думка Шельєра), і таким чином, партнерам у відносинах, таким чином, що людина не може бути тільки самостійно, спираючись на себе.

Я не їсть. Більше того, я не можу бути без інших. Я не можу бути повністю без інших. Для цього антропологічного факту Френкель запровадив концепцію самоперевершення.

Але неважливо, скільки нам потрібен інший, інший не може зробити все для нас. Не може замінювати нас, не може бути Кожна людина, як людина повинна оволодіти власним життям, знайти себе, мати можливість по відношенню до себе. У вас є можливість поспілкуватися з собою, бути в діалогі з собою, в тому числі без інших. Людина повинна бути в змозі бути самостійно без інших.

Так, як людина, я займався внутрішнім світом, і в той же час в іншому світі, зовнішній світ. Таким чином, людина з самого початку знаходиться в подвійному положенні, подвійний зв'язок. І ось, в цьому місці починаються проблеми пар - бо я така пара по-своєму, на своє ставлення зовні і всередину. Я підключаю ці два стовпи: інтимність і відкритість до світу. Цей фундаментальний бінарний вкорінений в суть людини.

В цілому кажучи, Людина може бути з іншими людьми або іншою особою, але не може бути лише іншою особою. Він повинен обмежити себе і бути з собою. Це типове поле натягу, в якому знаходиться пара: між самопізністю і кращою, розчиненням, втратою себе в іншому, в відносинах. Коли є відносини з іншим, є небезпека. По відношенню до себе, є схожа небезпека. Якщо я не можу мати справу з собою, і я не можу стояти себе, якщо я не можу стояти себе, якщо я не можу стояти на ногах з впевненістю, то я схильний до інших. А потім інший вид має замінити те, що я не можу реалізувати для себе.

Тільки від здатності бути з собою може виникати співіснування. Так працює з парою в екзенціальній терапії, як працює з індивідом. Він схильний до відносин з іншою особою. Я вірю, що проблеми пари не повинні лікуватися тільки з точки зору системного підходу. Системний підхід забезпечує дуже цінні спостереження, але необхідний особистісний вигляд кожної людини. Основою пари є особистість кожної людини в парі.

І

Що таке пара? Пара – це те, що належить до одного. Два не пара. Наприклад, пара взуття належить один одному, як взуття разом складають ціле. Тож якщо у мене є два взуття, але як зліва, це не пара. Про нас Але лише два люди не роблять нас. Якщо ми пропустили одну річ, то інший відчуваємо його: «Я пропустив її. й

У нас є щось спільного. Пара, які живуть з життям, як правило, мають емоційний зв’язок – ми називаємо його любов’ю. Це тільки через досвід того, що через інші, які я завершити себе в цілому, стати цілим, що виникає нова якість досвіду. Якщо ця людина не є, то щось відсутні. Пара більше суми двох осіб.

Моя співкутність в парі частково втрачається, і через те, що в парі я додав значення. Правое взуття додано значення завдяки лівому взутті. У зв’язку з тим, що у деяких громадах з’являються дві особи: Я отримую щось, що я не маю.

ІІІ ІІІ

Як два люди відносяться до одного? Є два види відносин: відносини і зустрічі.

Що таке відносини? Це постійна форма взаємодії. Що таке людина, якось відноситься до іншої людини, постійно має його на увазі. Наприклад, якщо я бачу когось, я не можу зупинити їх – вони просто на мій погляд.

Таким чином, якщо дві особи не зустрілися, вони не можуть потрапити в відносини. Тут є свого роду вимушених моментів. Коли є інший перед мною, я відчуваю його по-різному, ніж коли немає іншого перед мною. Я завжди на зв'язку з чим, я завжди в миру.

Так зв'язки є тривалими, вони довговічні, і вони містять загальність досвіду, які ми отримали в житті. І залишається там назавжди. Так, коли пара приходить до терапії і дружина говорить: «Згадайте, тридцять років тому, ви дійсно боляче мене?», коли чоловік нічого не пам'ятає, значить, відносини є контейнером, в якому все зібрано і зберігають, нічого не втратив. Природно, додано новий досвід, який може змінити загальну кількість досвіду.

Зустріч є ще однією формою спілкування, яка бере участь у роботі. Якщо зв’язок породжує когнітивні та емоційні компоненти, то зустріч є особистим. Що таке зустріч? Я зустрічаю вас, і ви познайомитеся з вами. Ці два стовпи з'єднуються не по лінії, але по полем (тобто між нами).

Це поле існує тільки тоді, коли ви і я дійсно зустрічаю. Якщо вони не збігаються, не повторюються, то це поле складається і не відбувається. Таким чином, ви маєте бажання наради, прагнути до неї, приймати рішення про це. Зустріч є обов'язковою.

Продовжувати відносини необхідно проводити зустрічі. При зустрічі відбуваються зміни відносин. На зустрічі ми можемо працювати з відносинами. Якщо зустріч не відбувається, відносини стають автоматичними. А людина відчуває, що він «щасливий в пеклі» – адже психодинаміка перетягне його в автоматизми, і ми стаємо функціональним, матеріалом і не особистим.

Природно, в житті кожної пари є як: відносини і зустрічі. І потрібні. Але стосунки живуть через зустрічі.

ІV.

Що таке структура відносин в пари? Якщо ми дивимося на зв'язок пари, ми знайдемо фундаментальну структуру, яка дає нам основу для сімейної пари.

У будь-якому шлюбі, кожна людина має потребу, бажання, мотивацію «змогла бути в цьому зв’язку». Це перша фундаментальна мотивація. Я хочу бути там, де ви. Я хочу жити з вами. Або поїхати кудись разом. Я хочу бути з вами, тому що ви повинні бути в цьому зв'язку. Я можу бути з вами. Ви даєте мені захист, підтримку, ви готові допомогти мені, або ви даєте мені, наприклад, матеріальну основу для життя, квартири. Я можу довіряти вам, тому що ви вірні, надійні.

Друга фундаментальна мотивація у відносинах пари. Це людина я хочу жити з. Це де я відчуваю життя. Ця людина торкається мене. Він робить мене теплою. Хочу жити з вами, хочу провести час з вами. Ваше ім'я бажане для мене, це засвідчує мене. Я відчуваю вашу пам'ять, ви приваблюєте мене. І ми маємо спільні цінності, які ми ділимося, як спорт, так і музика.

Третій вимір пар. Я маю право бути, хто я. До того ж, з ним я став більше себе, ніж поза цими відносинами – не тільки хто я, але хто я можу бути. Це через те, що я ставу більше себе. Я відчував себе і бачив. Я маю на увазі. Ви забираєте мене серйозно і ви справедливо мені. Я бачу, що ви приймаєте мене, що я абсолютна цінність для вас. Ви не погоджуєтесь з усіма думками та діями. Але саме те, що я маю на увазі, ви приймаєте його.

І четвертий – загальне значення. Ми хочемо, щоб побудувати світ, поділитися деякими загальними значеннями, зробити щось для майбутнього. Ми хочемо, щоб працювати над тим, чи є це самі чи щось в світі за межами наших відносин, і це зв'язує нас разом.

Коли всі чотири з цих структур є для того, що це ідеальний варіант відносин, оскільки всі основні основи існування можуть бути досвідчені в цих відносинах. І ось ми йдемо на практичну площину.

В.

Що дійсно зберігає пара разом? Ми можемо сказати, що кожен з чотирьох базових мотивацій проводить пару разом.

Перша площина - це практична сторона, яка дозволяє людині жити в миру. Наприклад, ми поділяємо квартиру – де я повинен йти? Квартість пар, або, можливо, більше, жити разом з тим. Немає романтики, немає особистості. Реальність полягає в тому, що немає ніде йти. Є загальні гроші, поділ праці. Ми можемо піти на відпочинок разом, але ми не можемо зробити це самостійно.

Другим рівнем є тепла я можу випробувати з іншого, ніжності, сексуальності. Іноді немає нічого спільного, і це працює.

Третій - особистий рівень. Я не один, коли я приїжджає додому, є людина, не тільки кішка.

І четвертий, ми маємо спільний проект, спільне завдання в світі, і тому має сенс залишитися разом. Найчастіше діти виступають таким проектом, поки вони молоді. Або, наприклад, спільне підприємство.

Ці чотири конструкції існування схожі на клей, який тримає пару разом. Є дуже відомі, навіть відомі, навчаються парам, які проводили Глеман, автор Емоційної розвідки. Це дослідження підтверджує, що я розмовляю. Goleman використовує злегка різні рецептури, але ідеї схожі. Вивчав тисячі пар, і знайшов, що протягом чотирьох років всі пари, які мали наступні чотири симптоми, розлучення або відокремлені (так само не вдалося виконати чотири існування, перераховані вище).

Ви можете прогнозувати з точністю 93%, що пара розлучиться, якщо:

1,1 км Одна з пар займає оборонне положення. У існуючо-аналітичній мові це означає, що вони знаходяться в площині першої фундаментальної мотивації: вона шукає захист. Ця позиція присвячується відносинам.

2,2 км Не менше одного партнера постійно критикує інші. Це означає, що він визначає інші. Тексти пісень, а це означає: Він не бачить мене, Я не можу бути з ним. Це третя фундаментальна мотивація і частково перша.

3. У Цей аспект грає центральну роль. Якщо є невідповідність або взаємовідношення, то пара буде відокремлена. Це означає знищити ваше почуття гідності. Людина відчуває, що вони не бачили. Особистість не з'являється в відносинах.

4. У Закриття. Якщо хоча б одна з пар закрита, то немає спільного життя подій, досвіду сенсу.

Ці пари, навіть якщо вони йдуть в терапія, мають найгірший шанс перебування у відносинах. Вони не можуть знайти особисті стосунки між собою. У таких парах проявляється нездатність особистих відносин принаймні одного з партнерів. І не можна робити це для нього, щоб він був. Така людина не здатна довгострокових відносин, потребує більш дозрівання, розвитку. Ви повинні мати справу з проблемами і травмами.

Goleman відеознімав його все. У цих відео, в перші 15 хвилин розмови про невербальне спілкування, ви можете змінити те, що має прогноз цієї пари. Наприклад, вони сидять в такому положенні, щоб вони не виглядали на очі одного. Або змусити приниження жест. Висловлення обличчя та жести є найшвидшим спілкуванням. Зазвичай кажучи, терапія дуже рідко, як передбачувана в цьому дослідженні.

ВИСТАВКА

Що зберігає пара разом? Всі 4 фундаментальні мотивації, але особливо третини. Якщо це не про функціональних відносин, поважаючи інші, приймаючи інші, відчуваючи значення іншого є фундаментальним передумовою. Але це тільки працює, якщо я можу бути з собою, і не залежаюсь від інших через невідповідні потреби.

У хороших відносинах пари познайомляться двох незалежних людей, які не потрібні один одному, в яких кожен може жити і без іншого. Тексти пісень, а це означає: Але вони відчувають, що разом вони краще, більш красиво. Якщо я з іншим, я розвию. Тексти пісень, а це означає: Я відчуваю радість, коли я бачу, ви відкриваєте, цвітіння.

Таким чином, пари у відносинах мають більш особистісні відносини – повага, загальний інтерес, почуття, що інші бачить і сприймають мене, що я можу бути більш самою з цією людиною.

Кілька питань для розуміння відносин.

Що важливо мені у відносинах? Якщо у мене є відносини, я можу попросити себе, що важливо мені в цьому зв'язку? Що я хочу в відносинах? Що я хочу відчувати себе, як я приваблю до? Що я думаю, важливо для мого партнера? Про це ми коли-небудь говорили? А можливо, я маю страх потрапити в відносини? Скільки страху я маю, страх очікування? Що таке найгірше для мене відносини? Побоюючись чоловіка, щоб бути набряклим. Побоюючись жінки, що використовуються. й

Яка ідея відносин? Чи повинні бути певні ролі в сім'ї: чоловік має один, дружина має ще одну? Як закрити і відкрити повинні відносини? Скільки вільного простору ми хочемо дати один одному? Яка потреба у мене є більше, злиття або автономія? Яким чином краще бути партнерство, діалог або ієрархічні відносини?

ВІІІ

Зв'язки стабілізовані через любов. Любов - найсильніший фактор, який зберігає людей разом. Любов хоче добре для іншого. Любитель запитує, хто вас цікавить, хто ви. Любитель хоче жити для інших, для вас, і стояти на боці, в обороні.

Якщо ми аналізуємо потребу в любові, ми знайдемо однакову базову існуючу структуру. Ми потребуємо захисту і підтримки, нам потрібна допомога, увага, повага, загальне місце для відкриття. Якщо ці існуючі потреби не виконуються, виникає психодинаміка і проблеми.

Потрібні клопоти – велика проблема в терапії парами. Потрібні речовини сприймаються дефіцитами, які стають життєво важливими. Вони наділені психодинамічною життєздатною силою, вони деперсональні. Проблема пари ніколи не особиста. Тому що особистість є те, що приносить загоєння. Проблема деперсоналізація, анонімізація.

Потрібні жінки, а будь-яка психодинаміка – самопізнання, і це якісна відмінність. Необхідність, наприклад, для любові, для визнання, поваги, для того, щоб бути задоволені, прагне використовувати інші для задоволення цих потреб.

А інший помітив, що є щось неправильно з відносинами, і навіть ідеальний партнер починає захищати себе в відносинах. У більшості випадків інша людина не має потреби. І так є персистентні візерунки, випалені цією психодинамікою.

Таким чином, особистість підштовхується до фону, і функціонал приходить до того, що відносини починають користуватись зручними, обидва партнери починають використовувати інші для власних цілей. Природно, в певній мірі ми можемо прийняти і виконати потреби інших. Якщо людина досить сильно в цій фундаментальній мотивації, то він може задовольнити цю потребу в певній мірі.

Як один з завдань терапії ми вважаємо, що пара допомагає один одному задовольняти дефіцити, які кожен має. Але це тільки відбувається, коли ми можемо говорити про це і обговорити його в діалогі. Тому що якщо це психодинаміка відбувається самостійно, він деперсоналізує, деградує. Людина не повинна бути використана. Навіть в любові він не повинен використовуватися.

ВІІІ

Як працює консультація пари? Проста модель. У консультуванні про те, що вага конфлікту відходить. Цей процес складається з 4 кроків.

Перший крок - вантажний реліз: ми знімаємо вантаж з конкретної ситуації, в якій пара в даний час перебуває. У відповідності з першою фундаментальною мотивацією ми розглянемо стан справ: що це таке? На цьому рівні ми ще не звертаємось до питань відносин. Але якщо ми залишимося практично виключно на підставі фактів, які можуть люди зараз полегшити тяжкість ситуації? Пара хоче відчути диво. Але вони повинні дізнатися, що наступний крок і не сумніватися все принципово. Таке субрий вид дає деякий рельєф.

А потім починаємо другий крок, і будуємо фундамент. Ми дивимося на те, що ці люди часто зустрічаються в даний момент. І ми з'ясуємо, що кожен з двох людей сприяє цьому поширенню, і що кожен готовий.

Третій крок – розвиток відносин. Догляд або вирощування того, що гідне любові, на основі якого любов може бути вирощений. Що я можу любити інших - це ресурс в якому відносини. Ми працюємо з ресурсом. Що я бачу в іншому, що гідна любові? Що я можу бути гідним вашої любові?

І четвертий крок полягає в обговоренні більш глибоких питань: болить, слабкості, невагомості.

ІХС

Дозвоніть мені центральні елементи паротерапії.

1,1 км Положення терапевта, його налаштування. терапевт, як він був, належить обох сторін однаково, він не має права культивувати таємну симпатію для когось в парі. Ця позиція досить складна. Важливо для пари побачити, що терапевт знаходиться з двох сторін. Таким чином, головною позицією терапевта є медіатор діалогу. Ми повинні сприяти діалогу в парі, тому що діалог є цілющим моментом.

Лікар повинен негайно реагувати на те, що пара починає одягатися. Ви можете зробити це в домашніх умовах, тут немає. Терапія відразу розсипається, якщо терапевт дозволяє їм скинутися. Ви можете зробити виняток, але не за 1-2 хвилини, потім повернутися і проаналізувати, що сталося.

2. Феноменологічна точка зору. Як феноменологи, ми подивимося на пару і просимо себе: що всі бояться для? Що таке страждання? Чому ці проблеми вирішуються? Наприклад, якщо відкрито оборонну позицію і пара тільки обміняються позовами проти одного, може бути розчарування з невиконаними очікуваннями за ним. Необхідно визначити і уточнити очікування: як вони реалістичні, як готовий людина робити те, що він очікує від іншого? Очікується бажання. У екзистенціальному аналізі ми перетворимо бажання.

3. У Сприяє діалогу. Розвиток діалогу є сердечником або серцем екзенціально-аналітичної терапії пари. Він має два приміщення: один, хто хоче сказати, що він піклується про те, а інший, хто готовий слухати. Діалог починається з слуху. терапевт просить кожну пару описати свою проблему.

Не завжди легко, але він повинен слухати. Потім ми попросимо слухача повторити те, що перший сказав. А потім ми розширюємо це, і як наступний крок, ми введемо емпатію - що ми називаємо самохідність. Ми запитуємо: що ви думаєте, що ваш партнер насправді має?

Ось образ іншого запитується (Я шукаю себе очима інших і, запитуючи таке питання, людина починає думати і говорити). Ми намагаємося побудувати діалог за підтримки терапевта. Лікар-терапевт в цьому випадку є посередником і містобудівником.

4. Революція відносин. Подруги: чому ми разом? Яка перша мотивація при введенні відносин?

5. Умань Подума про розбиття. Чому ми не обрали? Хороша пара повинна розбити, якщо це найкраще для інших. Ця думка часто провокує психодинаміку.

6. Жнівень Конструктивна допомога пари. Тут ми знову доторкнуємось до 4 фундаментальних мотивацій, але зараз активно. Де я дійсно подарунок для мого партнера? Я люблю свій партнер? Я оцінив його? Чи можу я сказати йому, що? Яка користь може виростити з наших відносин? Що я бачу в загальному?

Якщо ми можемо відкрити наші погляди на поширеність і виявити, що я можу принести до відносин, а замість того, щоб чекати і говорити про те, що я дійсно піклуюся про те, що пара дійсно має шанс. Тоді ми, як терапевти, можуть бути присутніми в особистій розмові. Дуже дякую. Видання





Читати далі: Румінації: Як бігти з чоловічої гри

Що робити, якщо ви просто не помітите очищення





P.S. І пам'ятайте, що просто змініть наше споживання – разом ми змінюємо світ!

Джерело: zis.ru/chto-uderzhivaet-paru-vmeste-lektsiya-alfrida-lengle.html

Категории

Смотрите также

Новое и интересное