84
 7200
2023-06-25
 Комментарии

Переваги модульної кухні

Кухні, зібрані з модулів, — один із найпопулярніших варіантів меблів, які давно мають великий попит споживачів. Гарнітур складається з набору шаф та ящиків, котрі легко комбінувати, що дозволяє створити зручний робочий простір. На ринку представлений великий асортимент таких меблів, але найнадійніший та найвигідніший варіант — це купитимодульні кухні від виробника.Основні особливості комплектів


Меблі, що складаються з окремих секцій, нагадують конструктор. Кожен модуль має певне призначення. Залежно від розмірів приміщення та потреб господарів можна підібрати такі види виробів:
  • шафи під побутову техніку;
  • полиці для посуду;
  • тумби-стільниці;
  • навісні та підлогові ящики;
  • пенали для зберігання та ін.

Усі секції комбінуються на власний розсуд. Це чудова можливість створити цікавий та стильний дизайн кухні. До того ж модулі легко переставляти, що дозволяє швидко їх поміняти місцями та оновити інтер'єр.

Вартість залежить від комплектації та матеріалу виготовлення, але переважно це бюджетні набори, доступні більшості споживачів.

Основні плюси гарнітурів-трансформерів


Крім привабливої ціни, модульні кухні мають цілу низку інших плюсів. До основних переваг комплектів входять:
  1. Функціональність, практичність та зручність експлуатації. Шафи можна розставляти у будь-якому порядку, оскільки окремі секції не скріплені між собою. Модулі встановлюються у зручному місці, а за потреби легко переміщаються.
  2. Різноманітний асортимент. Підібрати оригінальні варіанти можна для приміщень будь-яких розмірів як великих, так і малогабаритних кухонь. При цьому гарнітури-трансформери підходять для всіх стилів інтер'єру від класики до модерну.
  3. Легкість складання. У комплект входить докладна інструкція, завдяки якій змонтувати гарнітур легко. При цьому у разі потреби, наприклад, переїзду, секції також просто демонтуються.

Замовити будь-які модульні кухні пропонуєфабрика меблів Комфорт, бренд-амбасадором якої є шеф-кухар Ектор Хіменес-Браво. Виробник використовує сучасні технології та якісні матеріали, завдяки чому всі меблі відрізняються надійністю та довгим терміном експлуатації.Основні моменти вибору


Перед покупкою рекомендується виміряти приміщення. Це дозволить правильно підібрати габарити секцій, щоб кожен модуль ідеально вписався на кухню.

Визначтеся з кольоровою гамою. Цей момент залежить від індивідуальних переваг, але є основні правила, які слід враховувати. Дизайнери рекомендують не використовувати меблі темних кольорів для малогабаритних приміщень. У невеликих та вузьких кімнатах виграшно виглядають світлі відтінки, які візуально збільшують простір.

Ви вже уявили кухню мрії? Щоб не помилитися та правильно підібрати модулі, фахівці фабрики пропонують 3D програму, яка допоможе зрозуміти, як виглядатиме комплект на місці.