100
 2787,1
2023-06-15
 Комментарии

Cтоматологічні компресори. Що це за обладнання і коли його використовують

Що це за обладнання і коли його використовуютьЗастосування стоматологічних компресорів у стоматології направлене на вироблення стисненого повітря. Воно необхідне для забезпечення стабільної роботи інструментів, зокрема пістолетів, слиновідсмоктувачів, автоклавів, турбін та іншого обладнання. Без компресорів неможливо ефективно виконувати поставлені перед стоматологом завдання, тому важливо придбати якісну модель.

У сучасній стоматологічній практиці використовують масляні та безмасляні компресори. Перший варіант поступово втрачає актуальність, тому що його використання зумовлене регулярним заправленням вартісного палива. Крім того, після переробки паливні відходи потрапляють у повітря та забруднюють його.

Тому безмасляний компресор – найбільш ефективний агрегат, який дозволяє виробляти чисте стиснене повітря. Виробництвом перевірених моделей такого плану є українські та закордонні бренди, зокрема Siger, Granum, Ekom, Cattani, які отримали безліч позитивних відгуків від покупців.

Особливості роботи стоматологічного компресораБезмасляний компресор має певні функціональні можливості, які визначаються наступними показниками:

  • кількість стисненого повітря, яку прилад здатен виробляти за хвилини (у літрах);
  • загальний об’єм ресивера;
  • величина робочого тиску при роботі;
  • рівень шуму, який утворюється при активній експлуатації компресора;
  • габаритні розміри конструкції та вага для компактного розміщення.

За цими характеристиками стоматологічний компресор купують в залежності від кількості інструменту, який потрібно регулярно забезпечувати стисненим повітрям. Чим більше пацієнтів щоденно приймає клініка стоматології, тим більш продуктивною та потужною має бути обрана модель.

За таких умов можна отримати ефективний безмасляний компресор, який буде виробляти достатню кількість стисненого повітря. При цьому шум від установки не буде заважати ні пацієнту, ні стоматологу, а для налаштування роботи компресора не потрібно проводити складні маніпуляції.

Стоматологічний компресор буде ефективно виконувати поставлені перед ним завдання, якщо правильно його використовувати. Необхідно слідкувати за тим, щоб до механізму не потрапляла рідина та бруд, адже при пошкодженні внутрішніх компонентів установка може повністю вийти з ладу. Важливим є регулярне технічне обслуговування та своєчасна заміна елементів, робочий ресурс котрих було вичерпано.

Тому при купівлі стоматологічного компресора не потрібно заощаджувати. Краще придбати більш вартісну модель, яка прослужить довше. В асортименті стоматологічного інтернет-магазину «МедДент» є десятки моделей стоматологічних компресорів від перевірених брендів. Вони реалізуються без залучення посередників за привабливими цінами, що не впливає на якість продукції.

Джерело: сайт meddent.com.ua.