Як вибрати тепловізор?Військовий тепловізор купити — це велике зобов'язання. Попри те, що ціни різко впали за останні роки, вам все одно потрібно переконатися, що ви знайдете найкраще співвідношення ціни та якості та вибрати камеру, яка працюватиме добре в довгостроковій перспективі. Для одних ціна буде найважливішим елементом, тоді як інші нададуть більше значення наявності необхідного апаратного чи програмного забезпечення. Яку б камеру ви не вибрали, зрозуміло, що вона має забезпечувати якість і надійність, а також високоякісне обслуговування та підтримку.Існує широкий вибір тепловізійних пристроїв, від дуже доступних моделей «наведи й знімай» до вузькоспеціалізованих камер рівня HD для досліджень і науки. Пошук того, що відповідає вашим потребам, може здатися непосильним. Наш магазин topoptics.com.ua допоможе вам знайти камери.

Придбайте тепловізійну камеру з найвищою роздільною здатністю виявлення або якістю зображення, яку дозволяє ваш бюджет.

Більшість інфрачервоних камер мають менше пікселів, ніж камери видимого світла, тому особливу увагу потрібно приділяти роздільній здатності детектора. Інфрачервоні камери з вищою роздільною здатністю можуть вимірювати менші цілі на більшій відстані та створювати чіткіші теплові зображення. Це робить вимірювання більш точними та надійними.

Також слід враховувати різницю між роздільною здатністю детектора та роздільною здатністю екрана. Деякі виробники хваляться високою роздільною здатністю рідкокристалічних екранів і приховують низьку роздільну здатність детектора, хоча остання є найважливішою.Наприклад, у нас може бути РК-екран із роздільною здатністю 640 x 480, здатний відображати 307 200 пікселів графічного вмісту. Однак, якщо роздільна здатність інфрачервоного детектора становить лише 160 x 120 (19 200) пікселів, висока роздільна здатність дисплея взагалі нічого не принесе, оскільки якість термографії та її вимірювальних даних завжди буде визначатися роздільною здатністю детектора. .

Термографія з високою роздільною здатністю не тільки забезпечує більш точні кількісні результати, але також може бути дуже ефективною для більш детального представлення результатів клієнтам, керівникам, ремонтному персоналу та страховим компаніям, що може полегшити процес прийняття рішень. рішення щодо вдосконалення та ремонту. Висока якість інфрачервоного зображення також бажана для більш чітких звітів і рекламних послуг.