Бренди самокатів, які можна вибрати без вагань

Катання на самокаті – улюблена розвага багатьох львівських дітей. Знайти безпечний та надійний транспортний засіб – важливе завдання для батьків. При виборі більшість дорослих орієнтується на репутацію бренда та хороші відгуки. Є виробники, які професійно підходять до розробки, тому їхні вироби популярні по всьому світі. Розглянемо відомі бренди, продукцію яких можна вибрати, не вагаючись.Scooter – чудовий дизайн та надійність

Це всесвітньо відомий бренд. Він спеціалізується на виготовленні моделей для дітей наймолодшого віку. Особлива увага приділяється безпеці, тому більшість самокатів мають широку деку та надійну систему керування. У всіх триколісних моделей кермо нахиляється для поворота направо чи наліво. Якщо самокат має спинку, то вона зручна та комфортна.

Використання широких коліс в деяких моделях дозволяє значно зменшити тряску під час руху. Це захищає від перенавантаження. Матеріали ретельно перевіряються на надійність і міцність. Завдяки цьому ресурс використання великий. Виробник приділяє особливу увагу дизайну. Кольори та забарвлення приємні для очей. Використовуються спокійні відтінки.

Best Scooter – доступна ціна за чудову якість

Цей китайський виробник використовує надійні та міцні матеріали. Ви знайдете багато моделей, завітавши в магазин самокатів у Львові. Конструкції ретельно продумуються інженерами та проходять випробування. Заднє гальмо надійне та зручне. Навіть при різкому натисканні самокат не перевертається, і дитина буде у безпеці.

Дизайн привабливий. Дітям подобаються малюнки героїв, тому на деку часто наносять такі ілюстрації. Колеса з поліуретану міцні та безшумні, мають підсвітку. Підшипники міцні, довго служать. Самокати Best Scooter поєднують високу якість та доступну ціну. Вироби підійдуть для пересування по асфальту й доріжкам без покриття. Дека має особливе покриття, тому дитина не послизнеться.

Globber – сучасні розробки, великий асортимент

Виробник з Франції досить молодий, але вже встиг завоювати популярність по всьому світу. Таке стрімке просування на ринку стало можливим завдяки новаторським розробкам. Дитячі самокати мають великий ресурс використання. Широкий модельний ряд представлений на сайті Алло. Компанія випускає самокати з урахуванням особливостей розвитку дитини. Бренд намагається задовольняти потреби різник вікових категорій – дітей, підлітків і навіть дорослих. Тому батькам буде нескладно підібрати потрібну модель. Щоб зробити самокат унікальним, виробник надає широкий асортимент аксесуарів. Це дозволяє персоналізувати пристрій за власним бажанням.

Перелічені бренди мають чудову репутацію. Ці самокати добре відомі, тому, вибираючи транспортний засіб, можна не сумніватися, що він довго прослужить.