Міжнародний благодійний фонд Parimatch Foundation надає дітям дійсно ефективну підтримку

Parimatch благодійний фонд України

Далеко не всі великі холдинги, які функціонують в гемблинг просторі, займаються благодійністю. На відміну від них Паріматч саме цьому напрямку своєї діяльності приділяє постійну увагу. Створений лише в 2019 році Parimatch благодійний фонд України за дуже стислий термін зміг надати суттєву допомогу вже більш ніж півтори тисячам дітей в 4-х країнах світу: перш за все – в Україні, а також — в Казахстані, Білорусі та на Кіпрі. Крім того, цей благодійний фонд активно підтримує лікарів в їх боротьбі з Ковід-19.

Parimatch благодійний фонд України

Активні комплексні програми


Для досягнення своєї головної мети – реалізації стратегії соціальної відповідальності, фонд спрямував свої зусилля на покращання здоров’я та добробуту суспільства шляхом надання дітям рівних можливостей та вільного доступу до заняття фізичною культурою та спортом, незалежно від соціального статусу кожного з них, фізичних особливостей та інших можливих бар’єрів. Виконуючи свою місію в цьому напрямку, Parimatch Foundation  впровадив в життя 4 комплексні програми під назвою:
  • «Так, я можу»;
  • «Нова фізична культура»;
  • «Спортивний наставник»;
  • «Boost4Best»,
кожна з яких допомагає дітям не тільки в їх фізичному вдосконаленню, але і в вихованні у них відчуття майбутнього повноправного громадянина своєї країни.

Особливу увагу фонд приділяє дітям:
  • які мають інвалідність та потребують особливих освітніх умов;
  • з сімей, які потрапили в складну життєву ситуацію;
  • сиротам, вихованцям дитячих будинків та реабілітаційних центрів.
 
Крім того, Parimatch Foundation  надає ефективну допомогу вчителям фізичної культури, допомагає їм в професіонально-педагогічному зростанні, забезпечує спеціальним освітнім контентом.

Parimatch благодійний фонд України

Головні принципи та цінності


Колектив Parimatch Foundation  в основу своєї гуманітарної діяльності поклав розуміння того, що:
  • займання аматорським та професійним спортом сприяє повноцінному розвитку дитини;
  • досягнути щастя спільноти можливо лише шляхом забезпечення добробуту і належного здоров’я її дітей;
  • всі насущні соціальні проблеми можуть бути вирішені лише шляхом ефективної співпраці урядових структур, бізнесу та доброчинних неприбуткових організацій.

Щоб досягнути своєї мети задля покращання життя дітей, працівники фонду намагаються створити всі залежні від них умови, які можуть посприяти розкриттю та реалізації в майбутньому власного потенціалу кожної дитини.

Фонд вкладає значні кошти в реалізацію своїх програм, так, тільки за перші півтора роки своєї роботи на благодійність вже інвестовано більше 10-ти мільйоні гривень. Чималу, кожного року постійно зростаючу,  суму на ці ж потреби Parimatch Foundation витратив і на протязі 2021 року.