Василь Ломаченко: непереможний і єдиний у своєму роді

Титулований український боксер Василь Ломаченко домігся того, чого інші не можуть отримати навіть по завершенні своєї кар'єри. Василь – приклад тієї людини, яка прагне досягти успіху за допомогою наполегливої праці, і отримує його.
Василь Ломаченко народився в Одеській області в невеликому місті Білгород-Дністровський. Його батько є тренером боксерського клубу, а мама – професійна акробатка і майстер спорту. У такій родині хлопець продовжив спортивні інтереси сім'ї, але вже в боксерській сфері під наглядом батька.
У молодому віці хлопець займався не тільки боксом, а й веслуванням, футболом, самбо. На ринг майбутній чемпіон вийшов у чотири роки, а в шестирічному віці Василь взяв участь у міжнародному турнірі «Надія», в якому переміг суперника, незважаючи на перевагу у вазі. Однак результатом поєдинку стала нічия, щоб не образити суперника.
Крім спортивних захоплень, Ломаченко займався танцями. Танцювальні заняття дали свої результати, адже на рингу боксер став рухатися ще більш впевнено і маневрено.

Перемога на Олімпіадах


Перший значний успіх українця відбувся на Олімпіаді 2008 року. Тоді боксер Василь Ломаченко легко здолав супротивника юніорського віку – росіянина Альберта Селімова. У всіх подальших поєдинках із боксером його суперники не мали шансів на перемогу. Тоді в Пекіні хлопець отримав Кубок Вела Баркера.
Через чотири роки після того Ломаченко взяв участь в Олімпіаді-2012, де здобув цілих чотири перемоги. Такі новини боксу шокували не тільки співвітчизників спортсмена, а й увесь світ.

Шлях до чемпіонства


Вже з другого бою професійної кар'єри Василь почав встановлювати рекорди і прагнув стати чемпіоном світу, але йому судилося програти через «брудний» бій мексиканця Орландо Салідо. За всі 12 раундів мексиканець завдав українцеві понад 40 ударів нижче пояса, на що рефері навіть не відреагували. Незважаючи на такі нечесні дії, Василь не здався супернику і бився до останнього. За результатами боксер програв, але на батьківщині фанати Василя не сприйняли цей бій за невдачу.
Після цього наполегливий Ломаченко отримував тільки перемоги. А в бою з Гері Расселом Ломаченко виборов титул чемпіона світу в напівлегкій вазі. Далі все поєдинки з відомими боксерами світу завершувалися для українця успішно. Після переміжних боїв у різних країнах почали говорити про майстерність Ломаченка, а легенда світового боксу Майк Тайсон назвав його перспективним боксером сьогодення. Стабільні та тривалі тренування зробили з Василя Ломаченка неперевершеного бійця і дали змогу здобути титули чемпіона України і чемпіона Європи.
Свіжі новини боксу, у тому числі про вітчизняних боксерів, представлені на нашому сайті https://logincasino.com.ua/sport/sort/Novyny-boksu.
  • 586
  • 16/12/2019


ПоделисьПодпишисьСмотрите также