Погашення кредиту Ідея Банку через сервіс Портмоне: особливості процедури

Підписуючи кредитний договір Ідея-Банку, користувач зобов'язується своєчасно вносити платежі, повернути всю суму боргу разом з відсотками, які накопичилися за час користування позиковими засобами. Відвідування онлайн-сервісу Portmone.com дозволить перевести гроші в будь-який час доби, уникнути прострочення платежу навіть самій зайнятій людині. Щоб розібратися в реалізації процедури не потрібно багато часу, особливих знань.

Як погасити кредит в Idea Bank

Сучасні фінансові установи пропонують різні способи внесення щомісячних платежів. Це може бути каса банку, платіжний термінал або онлайн-сервіс. Однак для зайнятої людини не завжди зручно підлаштовуватися під години роботи установи, та й відпрошуватися для внесення коштів в термінал не у всіх виходить.

Використання платіжної системи Портмоне дозволяє легко виконати свої фінансові зобов'язання, не підіймаючись з робочого крісла або провести платіж у вечірній час, в спокійній домашній обстановці. Найбільший електронний майданчик, призначений для віддаленої оплати рахунків, дозволяє здійснювати перекази шляхом списання коштів із зазначеної банківської карти.  Ключовими плюсами використання онлайн-сервісу стали:
  • безперервна робота, незалежно від часу доби, свят, вихідних, що дуже зручно для працюючого населення;
  • можливість погасити кредит у будь-якій зареєстрованій установі, починаючи від банків регіонального значення, невеликих ломбардів, закінчуючи організаціями, що проходять процедуру ліквідації;
  • мінімальна комісія, що складає 1% (від 10 грн), для карт Приватбанку — 0,5% (від 5 грн).

Процедура здійснюється в електронному вигляді, користувачеві не потрібно вирушати у відділення банку, вистоювати черги, зберігати паперові квитанції. Списання здійснюється практично моментально, незалежно від часу доби. При погашенні кредиту в Ідея Банку, врахуйте, що для зарахування коштів може знадобитися близько 3 днів. Це потрібно враховувати при плануванні дати платежу.

Порядок процедури


Процес погашення кредиту не вимагає специфічних знань, з ним легко впораєтся користувач з будь-яким рівнем підготовки, включаючи пенсіонерів:
1. Для внесення коштів необхідно мати картку Visa, MasterCard, НПС ПРОСТІР, залишок на якій перевищує суму платежу.
2. Потрібно заповнити форму, запропоновану онлайн-сервісом.
3. Клікнути на кнопку "Сплатити".
4. Заповнити платіжні реквізити картки.
5. Дочекатися списання коштів.

Ознайомитися детальніше з графами бланка, порядком перерахування коштів можна безпосередньо на сайті Portmone.com. Також сервіс пропонує можливість оформлення облікового запису. Для зареєстрованих користувачів надаються додаткові послуги.  • 229
  • 29/05/2019


ПоделисьПодпишисьСмотрите также

Новое